هلند از اسرائیل به‌دلیل توقیف گذرنامه وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطینی توضیح خواست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

هلند از اسرائیل به‌دلیل توقیف گذرنامه وزریر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطینی توضیح خواست جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دولت هلند روز سه‌شنبه و در پی انتشار گزارش‌هایی درباره توقیف گذرنامه ریاض مالکی، وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطینی، از اسرائیل توضیح خواست.

خبرگزاری رویترز به نقل از یکی از سخنگویان وزارت امور خارجه هلند گزارش کرد: «ما مساله را با سفارت اسرائیل در میان گذاشتیم و به آنها اطلاع دادیم که در مقام کشور میزبان، هلند به شدت متعهد به آن است که دیوان کیفری بین‌المللی بدون دخالت به وظایف خود رسیدگی کند.» راوان سلیمان، رئیس هیات نمایندگی فلسطینیان در هلند و نماینده تشکیلات خودگردان در دیوان کیفری بین‌المللی گفت: «ما [نمی‌پذیریم] در حالی که در می‌خواهیم عدالت برای قربانیان سبعیت در فلسطین اجرا شود، مورد آزار و فشار قرار بگیریم.» این مقام فلسطینی از کشورهای عضو دیوان کیفری بین‌المللی خواست تا رویه «مستقل و بی‌طرفانه» این نهاد را در برابر تهدیدها، حمایت کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وزریر؟؟؟🤔

همون وزریر امور خارجه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عربستان: عادی‌سازی روابط با اسرائیل به نفع منطقه خواهد بودوزیر امور خارجه عربستان سعودی گفت عادی‌سازی روابط با اسرائیل به نفع منطقه خواهد بود. درد و بلای سیبیلاش بخوره تو سر سیبلای خامنه ای اسرائیل یا رژیم اشغالگر صهیونیستی ؟ در ایسنا رو گل بگیرن .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه ترکیه از اسرائیل خواست تا از اقدامات خود برای احداث شهرک‌های غیرقانونی در قدس شرقی دست برداردوزیر امور خارجه ترکیه از اسرائیل خواست تا از اقدامات خود برای احداث شهرک‌های غیرقانونی در قدس شرقی دست بردارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به فایل صوتی منتشر شده از ظریفواکنش آمریکا به فایل صوتی منتشر شده از ظریف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: *ما درباره چیزهایی که ادعا می‌شود درز کرده‌اند نظری نمی‌دهیم *طبعا، نمی‌توانیم صحت و دقت آن را تایید کنیم *قصد ندارم مستقیما درباره آن چیزی که در آن نوار ضبط شده است نظری بدهم به احتمال زیاد خیال شان از بابت توافقی که در جریان است راحت است و منافع شان را تضمین می کند وگرنه حساسیت به خرج می دادند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا بداند نه تحریم و نه اقدامات خرابکارانه ابزار مذاکراتی به آن‌ها نخواهد دادظریف: با اقدام مخرب (حادثه نطنز) برخورد خواهیم کرد احتمال بررسی تحریم علیه افراد اروپایی که در این اقدام غیر قانونی حضور داشتند را در حال بررسی داریم و ادامه خواهیم داد اتحادیه اروپا دنباله‌روی سیاست و تندوترین گروه‌های داخلی آمریکا و رژیم صهیونیستی است آبان98 آبانفراموش نخواهد شد. همگی شماها محاکمه و زندانی خواهید شد. نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف به تهران می‌آیدسخنگوی وزارت امور خارجه از سفر سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به تهران در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰خبر داد. ارباب وارد میشود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »