هفتمین روز اعتصاب کارگران هفت تپه| معترضان خواهان آزادی کارگران زندانی و بازگشت کارگران اخراجی هستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺هفتمین روز اعتصاب کارگران هفت تپه| معترضان خواهان آزادی کارگران زندانی و بازگشت کارگران اخراجی هستند

صدای آمریکا - پرزیدنت ترامپ، خشمگین از شکایت فرد افشاگری که منجر به آغاز تحقیقات برای استیضاح او در مجلس نمایندگان شده است، پس از بازگشت به واشنگتن دموکرات های کنگره و رسانه های خبری را به باد انتقاد گرفت و تلویحا از مجازات مقام های دولتی که به فرد افشاگر در متهم کردن رئیس جمهوری به سوءاستفاده از اختیاراتش کمک کرده اند، سخن گفت.

به گزارش واشنگتن پست، پرزیدنت ترامپ دست کم یک هفته پیش از این مکالمه تلفنی به رئیس دفتر خود گفته بود حدود ۴۰۰ میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین را متوقف کند تا رهبر آن کشور را زیر فشار بگذارد؛ ادعایی که ترامپ به شدت رد می کند. کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا پیش از جلسه پنج شنبه با حضور سرپرست «اطلاعات ملی» متن شکایت افشاگر را منتشر کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تا کنون 1869 شکایت در روز انتخابات افغانستان ثبت شده استکمیسیون رسیدگی به شکایت های انتخاباتی افغانستان شامگاه شنبه 28 سپتامبر پس از ختم روند رأی دهی اعلام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات افغانستان؛ چه روزی بود، این روز؟ملک ستیز، پژوهشگر امور بین‌الملل و کارشناس مسایل افغانستان در یادداشتی برای صفحه ناظران نگاهی کرده به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان ۱۳۹۸.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: آزمایشی برای نجات مرجان‌ها | DW | 28.09.2019با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. در این تصویر یک محقق از دانشگاه جزایر ویرجین آمریکا در حال آزمایش یک خمیر ضدباکتری روی یک تکه مرجان سنگی است؛ روشی که به آن امید زیادی بسته شده. محققان مجموعه‌ای کامل از ژن مرجان‌های سنگی در معرض خطر را جمع‌آوری کرده‌اند تا در صورت شکست تلاش‌ها، بتوان این گیاهان را حفظ کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در حملات روز پنجشنبه ارتش آمریکا در لیبی ۱۷ پیکارجوی داعش کشته شدندستاد فرماندهی آفریقای ایالات متحده آمریکا اعلام کرد در حملات هوایی روز پنجشنبه آمریکا در لیبی ۱۷ پیکارجوی داعش کشته شدند. به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، این سومین حمله آمریکا در ماه جاری علیه این
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز خوب ماجرای نیم روز رد خون و رشد فروش شاه‌کشتازه ترین آمار فروش فیلمها، آغاز خوب ماجرای نیم روز رد خون و رشد فروش شاه‌کش
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عکس روز: برداشت پیاز در استان چهارمحال و بختیاری | DW | 27.09.2019عکس روز: برداشت پیاز زن و مرد، پیر و جوان حتی کودکان نیز در برداشت محصول و جمع‌آوری پیازها مشارکت دارند. خبرگزاری مهر نوشته است، برداشت پیاز اغلب توسط کارگران مهاجر صورت می‌پذیرد که برای امرار معاش در فصل برداشت محصول به چهارمحال و بختیاری مهاجرت می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »