هشدار پزشکان بدون مرز نسبت به ادامه حملات علیه غیرنظامیان در یمن

13/08/2019 06:24:00 ب.ظ

پزشکان, غیرنظامیان

هشدار پزشکان بدون مرز نسبت به ادامه حملات علیه غیرنظامیان در یمن

13.08.2019عدن/خبرگزاری آناتولیسازمان «پزشکان بدون مرز» با انتشار پیامی در توئیتر ضمن یادآوری اینکه در حمله هوایی روز یکشنبه به منطقه عبس استان حجه یمن که در نتیجه آن بیش از 10 غیرنظامی جان خود را از دست داده و 17 نفر از جمله 5 کودک زخمی شدند، خواستار رسیدگی فوری و جلوگیری ازاین حملات شد.

در این پیام ضمن ابراز نگرانی از ادامه حملات علیه غیرنظامیان تاکید شد که باید در مناطقی که درگیری ادامه دارد شرایط امن برای غیرنظامیان و مراکز درمانی فراهم شود.شبه نظامیان حوثی در یمن روز یکشنبه اعلام کردند که در حملات هوایی نیروهای ائتلاف عربی به استان حجه، 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اعتراض پزشکان ایران به نصب کارتخوان در مبارزه با فرار مالیاتی | DW | 11.08.2019کارشناسان رشته‌‌های مختلف جامعه پزشکی به اقدام سازمان امور مالیاتی در ملزم کردن آنان به استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی به شدت اعتراض کرده و این اقدام را 'مغایر قانون' و 'تبعیض‌‌آمیز' خواندند. قصاب ها باز ناراحت شدن!! تف تو روی دولت و سازمان مالیاتی اگر پافشاری نکنن و مجبورشون نکنن به نصب دستگاه ها تا به امروز کارمندان و کارگران سرسختانه مالیات از حسابشوون کسر میشد، تمایز نبود؟ اینگونه هم اعتراض نمیکردند که جامعه پزشکی نسبت به نصب دستگاه کارت خوان و جلوگیری از فرار مالیاتی واکنش نشون میدن و اعتراض میکنند.. امروز جامعه پزشکی باشه فردا نوبت وکلا و سایر گروه ها باید باشه.. مگه خونشون از بقیه صنوف رنگین تره.این حداقل کاره برای این قشر که دوبله سوبله میگیرن ادمهای سالمو به ازمایشگاه،سی اتی اسکن و...میفرستن تا پورسانتشونو بگیرن.راه فرار هم دارن به قیمت تعرفه بیمار پوز میکشه الباقیشو نقد میده.تازه همون پوز هم از هر ده تا بیمار چهارتا میکشن

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن ، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.

رهبر اکثریت سنای آمریکا نسبت به سرکوب خشن معترضان در هنگ کنگ به چین هشدار دادرهبر اکثریت سنای آمریکا نسبت به سرکوب خشن معترضان در هنگ_کنگ به چین هشدار داد او گفت: «در حالی که پکن تلاش می‌کند به استقلال و آزادی مردم هنگ کنگ دست‌اندازی کند، آنها با شجاعت در برابر حزب کمونیست چین ایستاده‌اند.» امریکا خوب داره کون چین و روسیه میزاره دمتشون گرم. فروپاشی چین و روسیه فوق العاده خواهد بود فسیل باقی مانده از جنگ سرد هنوز دنبال کمونیست کشیِ😂

هشدار آمریکا درباره لغو تحریم های تسلیحاتی بین المللی ایرانمایک پومپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده بار دیگر خواستار افزایش فشار متحدان آمریکا علیه ایران شد. آقای پومپئو با اشاره به زمان باقی مانده تا لغو تحریم های تسلیحاتی اعمال شده بر ایران به وسیله شورای امنیت سازمان ملل متحد، نسبت به انقضای این تحریم ها و رفع ممنوعیت سفر سرلشکر قاسم سلیمانی هشدار داد. مگ تحریم نیست هولاء هم سراق ايران باسم الدين!! همه تحریم ها برداشته میشه ایا؟

هشدار مایک پمپئو به دیگر کشورها درباره پایان قریب الوقوع تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی و لغو ممنوعیت سفر قاسم سلیمانیمایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، با اشاره به زمان باقی مانده به پایان تحریم سازمان ملل علیه فروش اسلحه به جمهوری اسلامی و لغو احتمالی ممنوعیت فرمانده سپاه قدس، از متحدان ایالات متحده خواست فشار بر جمهوری 🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁 هولاء هم سراق خيرات الشعب الإيراني باسم الدين

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن ، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.

سازمان «پزشکان بدون مرز»از ادامه حملات در یمن و کشته شدن غیرنظامیان ابراز نگرانی کرده و خواستار رسیدگی فوری به این مسئله شد.ایران اعتراض پزشکان ایران به نصب کارتخوان در مبارزه با فرار مالیاتی کارشناسان رشته‌‌های مختلف جامعه پزشکی به اقدام سازمان امور مالیاتی در ملزم کردن آنان به استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی به شدت اعتراض کرده و این اقدام را"مغایر قانون" و"تبعیض‌‌آمیز" خواندند.ارتش عربستان، به این نیروها هشدار داده که به مواضع خود برگردند، وگرنه علیه آنان دست به عملیات می‌زند.بارگذاری نظرات.

13.08. به گزارش خبرگزاری فارس، رؤسای سازمان نظام پزشکی بوشهر و زاهدان، انجمن علمی رادیولوژی ایران، انجمن دندانپزشکان عمومی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی دندانپزشکان استان گیلان در نامه به دکتر محمدرضا ظفرقندی، رئيس سازمان نظام پزشکی و اسحاق جهانگیری، معاون‌اول رئیس‌جمهور، کارشناسان این حرفه را"از خوش‌حساب‌ترین" افراد جامعه به شمار آورده و خواستار"رفع تبعیض صنفی" و برداشته شدن این الزام شدند.2019 عدن/خبرگزاری آناتولی سازمان «پزشکان بدون مرز» با انتشار پیامی در توئیتر ضمن یادآوری اینکه در حمله هوایی روز یکشنبه به منطقه عبس استان حجه یمن که در نتیجه آن بیش از 10 غیرنظامی جان خود را از دست داده و 17 نفر از جمله 5 کودک زخمی شدند، خواستار رسیدگی فوری و جلوگیری ازاین حملات شد. در این پیام ضمن ابراز نگرانی از ادامه حملات علیه غیرنظامیان تاکید شد که باید در مناطقی که درگیری ادامه دارد شرایط امن برای غیرنظامیان و مراکز درمانی فراهم شود. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید علی رستم پور، مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و برون‌سپاری سازمان امور مالیاتی هفتم مردادماه با اشاره به همین تبصره به صاحبان مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ۲۳ مردادماه فرصت داده بود تا  برای استفاده از پایانه فروشگاهی ثبت‌نام کنند. شبه نظامیان حوثی در یمن روز یکشنبه اعلام کردند که در حملات هوایی نیروهای ائتلاف عربی به استان حجه، 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند. از این متهم به عنوان «عامل بانک مرکزی» در توزیع ارز نیز یاد می‌شود و در پرونده تشکیل شده برای مسئولان و مقامات سابق بانک مرکزی، متهم ردیف اول است.

گفتنی است بخش بزرگی از استان حجه از سال 2014 تاکنون توسط حوثی ها کنترل می شود. او گفت: «پزشکانی که به این سیستم مجهز شوند دو سال ۱۰ درصد مالیات ابراز‌شده آن‌ها بخشیده خواهد شد. نیروهای دولت یمن نیز در برخی از مناطق این استان مستقر هستند. حمله پهپادی حوثی‌ها طی هفته‌های اخیر به مناطق جنوبی عربستان سعودی در مرز یمن افزایش یافته است.» دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید هادی خانی، مدیرکل بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی نیز در شبکه دوم سیما از مردم خواست، در صورتی که در مراجعه به مراکز درمانی متوجه نبود دستگاه کارتخوان شدند، موضوع را به ستاد خبری سازمان امور مالیاتی گزارش دهند. شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند. . فارس می‌نویسد، بر اساس آمارهای سازمان امور مالیاتی، پزشکان صرفا ۱۵۰ میلیارد تومان مالیات می‌پردازند. /**/ /**/ /**/ احمد عراقچی، معاون برکنار شده بانک مرکزی ایران، بازداشت شد این خبرگزاری همچنین محمدرضا مظلومین پسر «وحید مظلومین» معروف به سلطان سکه که سال گذشته محاکمه و به اعدام محکوم و حکمش نیز اجرا شد، را از دیگر متهمان متواری در پرونده ارزی اعلام کرده است.