هشدار پزشکان بدون مرز نسبت به ادامه حملات علیه غیرنظامیان در یمن

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان «پزشکان بدون مرز»از ادامه حملات در یمن و کشته شدن غیرنظامیان ابراز نگرانی کرده و خواستار رسیدگی فوری به این مسئله شد.

سازمان «پزشکان بدون مرز»از ادامه حملات در یمن و کشته شدن غیرنظامیان ابراز نگرانی کرده و خواستار رسیدگی فوری به این مسئله شد.سازمان «پزشکان بدون مرز» با انتشار پیامی در توئیتر ضمن یادآوری اینکه در حمله هوایی روز یکشنبه به منطقه عبس استان حجه یمن که در نتیجه آن بیش از 10 غیرنظامی جان خود را از دست داده و 17 نفر از جمله 5 کودک زخمی شدند، خواستار رسیدگی فوری و جلوگیری ازاین حملات شد.

در این پیام ضمن ابراز نگرانی از ادامه حملات علیه غیرنظامیان تاکید شد که باید در مناطقی که درگیری ادامه دارد شرایط امن برای غیرنظامیان و مراکز درمانی فراهم شود. شبه نظامیان حوثی در یمن روز یکشنبه اعلام کردند که در حملات هوایی نیروهای ائتلاف عربی به استان حجه، 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.

گفتنی است بخش بزرگی از استان حجه از سال 2014 تاکنون توسط حوثی ها کنترل می شود. نیروهای دولت یمن نیز در برخی از مناطق این استان مستقر هستند. حمله پهپادی حوثی‌ها طی هفته‌های اخیر به مناطق جنوبی عربستان سعودی در مرز یمن افزایش یافته است. شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض پزشکان ایران به نصب کارتخوان در مبارزه با فرار مالیاتی | DW | 11.08.2019کارشناسان رشته‌‌های مختلف جامعه پزشکی به اقدام سازمان امور مالیاتی در ملزم کردن آنان به استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی به شدت اعتراض کرده و این اقدام را 'مغایر قانون' و 'تبعیض‌‌آمیز' خواندند. قصاب ها باز ناراحت شدن!! تف تو روی دولت و سازمان مالیاتی اگر پافشاری نکنن و مجبورشون نکنن به نصب دستگاه ها تا به امروز کارمندان و کارگران سرسختانه مالیات از حسابشوون کسر میشد، تمایز نبود؟ اینگونه هم اعتراض نمیکردند که جامعه پزشکی نسبت به نصب دستگاه کارت خوان و جلوگیری از فرار مالیاتی واکنش نشون میدن و اعتراض میکنند.. امروز جامعه پزشکی باشه فردا نوبت وکلا و سایر گروه ها باید باشه.. مگه خونشون از بقیه صنوف رنگین تره.این حداقل کاره برای این قشر که دوبله سوبله میگیرن ادمهای سالمو به ازمایشگاه،سی اتی اسکن و...میفرستن تا پورسانتشونو بگیرن.راه فرار هم دارن به قیمت تعرفه بیمار پوز میکشه الباقیشو نقد میده.تازه همون پوز هم از هر ده تا بیمار چهارتا میکشن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر اکثریت سنای آمریکا نسبت به سرکوب خشن معترضان در هنگ کنگ به چین هشدار دادرهبر اکثریت سنای آمریکا نسبت به سرکوب خشن معترضان در هنگ_کنگ به چین هشدار داد او گفت: «در حالی که پکن تلاش می‌کند به استقلال و آزادی مردم هنگ کنگ دست‌اندازی کند، آنها با شجاعت در برابر حزب کمونیست چین ایستاده‌اند.» امریکا خوب داره کون چین و روسیه میزاره دمتشون گرم. فروپاشی چین و روسیه فوق العاده خواهد بود فسیل باقی مانده از جنگ سرد هنوز دنبال کمونیست کشیِ😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا درباره لغو تحریم های تسلیحاتی بین المللی ایرانمایک پومپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده بار دیگر خواستار افزایش فشار متحدان آمریکا علیه ایران شد. آقای پومپئو با اشاره به زمان باقی مانده تا لغو تحریم های تسلیحاتی اعمال شده بر ایران به وسیله شورای امنیت سازمان ملل متحد، نسبت به انقضای این تحریم ها و رفع ممنوعیت سفر سرلشکر قاسم سلیمانی هشدار داد. مگ تحریم نیست هولاء هم سراق ايران باسم الدين!! همه تحریم ها برداشته میشه ایا؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مایک پمپئو به دیگر کشورها درباره پایان قریب الوقوع تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی و لغو ممنوعیت سفر قاسم سلیمانیمایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، با اشاره به زمان باقی مانده به پایان تحریم سازمان ملل علیه فروش اسلحه به جمهوری اسلامی و لغو احتمالی ممنوعیت فرمانده سپاه قدس، از متحدان ایالات متحده خواست فشار بر جمهوری 🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁 هولاء هم سراق خيرات الشعب الإيراني باسم الدين
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »