هشدار لاپید به ایران نسبت به سوءقصد به اتباع اسرائیلی در ترکیه | DW | 13.06.2022

23/03/1401 09:41:00 ب.ظ

وزیر خارجه اسرائيل به شهروندان این کشور هشدار داد از سفر به ترکیه ، به‌ویژه به استانبول خودداری کنند. او مقام‌های جمهوری اسلامی را تهدید کرد که دست اسرائیل به هر کس که به اتباع این کشور آسیب بزند خواهد رسید.

وزیر خارجه اسرائيل به شهروندان این کشور هشدار داد از سفر به ترکیه ، به‌ویژه به استانبول خودداری کنند. او مقام‌های جمهوری اسلامی را تهدید کرد که دست اسرائیل به هر کس که به اتباع این کشور آسیب بزند خواهد رسید. او تاکید کرد: «سازمان‌های امنیتی اسرائیل، وزارت خارجه و دفتر نخست‌وزیر اسرائیل در تلاش برای نجات جان اسرائیلی‌ها هستند».

لاپید گفت که برخی از اسرائیلی‌هایی که اخیرا به ترکیه سفر کرده‌اند"بدون اینکه بدانند جانشان نجات داده شده است"، از ترکیه بازگشته‌اند.

شورای امنیت ملی اسرائیل خاطرنشان کرد که سایر بخش‌های ترکیه در سطح ۳ تهدید هستند و تاکید کرد که هیچ منعی برای استفاده از فرودگاه استانبول به‌عنوان مرکز اتصال برای پروازها وجود ندارد، «به شرط اینکه فرد فرودگاه را ترک نکند».

قدردانی اسرائیل از ترکیه به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید بخش ضدجاسوسی میت پی برده بود که نهادهای اطلاعاتی ایران با ایجاد شبکه‌‌ای در تعقیب گلر بوده و قصد داشتند او را به انتقام کشته شدن محسن فخری‌زاده به قتل برسانند. headtopics.com

If you do not want the Israelis to be harmed, stop the Iranian assassination.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

وزیر خارجه عراق : به ایرانی‌ها گفتیم که به دخالت آن‌ها نیازی نداریمفواد حسین گفت که از مرحله سکوت عبور کرده‌ایم و با صراحت بیشتری به تهران می‌گوییم دخالت در امور عراق به هیچ وجه پذیرفتی نیست. باید جدی‌تر بگی و انحلال نیروهای نیابتی ضروریست به عراقی‌ها بگویید: اغازگر جنگی هستند که میلیاردها میلیارد دلار هزینه روی دست ایران گذاشته و جان بسیاری ایرانیان گرانقدر را گرفت! هروقت تسویه کردند، سخن بگویند. ما نبودیم، الان داعش همه تون رو کشته بود وزیر آمریکاست یا عراق؟!

اسرائیل: ایران به طور خطرناکی به دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای نزدیک می‌شودنخست وزیر اسرائیل هشدار داد که ایران «به طور خطرناکی» در حال تکمیل برنامه تسلیحات اتمی خود است و در صورتی که غرب مقابل این کشور نایستد، ایران به زودی به بمب اتمی دست خواهد یافت. بیست سال قبل هم میگفتن یه هفته دیگه میسازن. ایران همین الان چند کلاهک اتمی دارد که از حدود 10 سال پیش ساخته است. اما تخم نداشته اند علنی کنند.

«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد/ خط قرمزمان جایی است که حقوق مردم تضمین نشده باشد«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد سخنگوی شورای نگهبان خبر داد که «طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها» به مجلس برگردانده شد.

در صورتی که مشکوک به آبله میمونی شدیم چکار کنیم؟رییس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تا کنون در کشور هیچ مورد قطعی و محتمل از ابتلا به آبله میمونی را شناسایی نکرده‌ایم؛ بنابراین ضرورتی بر مطرح شدن واکسیناسیون عمومی در این ارتباط وجود ندارد. یک ضریح مطهر را لیس بزنیم !🤨

اقدام آمریکا و سه کشور اروپایی در ارائه قطعنامه به «شورای حکام»، شتابزده و سیاسی بودامیر عبداللهیان در تماس تلفنی با گوترش: *ارائه قطعنامه به «شورای حکام» رفتاری شتابزده و سیاسی بود گوترش: *قطعنامه اخیر آژانس در مورد ایران صرفا دارای محتوای توصیه‌ای است *دیپلماسی بهترین مسیر حل اختلافات بین ایران و برخی دیگر از طرف‌های مذاکرات برجام است

یک فوتی و شناسایی ۱۶۰ مبتلا به کرونا در کشور طی شبانه روز گذشتهیک فوتی و ۱۶۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۶۰ نفر *جانباختگان جدید: ۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۳۳۶۸۸ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۵۸۹۷۲ نفر مجموع جانباختگان: ۱۴۱۳۵۰ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۵۰۱۱۲۲۸۹ دُز