کرونا, واکسیناسیون, جهان, جهانی, کووید۱۹, صدای آمریکا

کرونا, واکسیناسیون

هشدار سازمان‌های بهداشتی جهان: شیوع کرونا روند واکسیناسیون کودکان جهان را به شدت مختل کرده است

همه‌گیری جهانی کووید۱۹ در خدمات واکسیناسیون جهان وقفه انداخته و میلیون‌ها کودک را، در کشورهای فقیر و ثروتمند، به طور برابر در خطر بیماری‌هایی مثل دیفتری، سرخک، و فلج اطفال قرار داده است. \r\n این هشدار

24/05/2020 11:30:00 ب.ظ

🔺هشدار سازمان‌های بهداشتی جهان : شیوع کرونا روند واکسیناسیون کودکان جهان را به شدت مختل کرده است ⚡️همه‌گیری جهان ی کووید۱۹ در خدمات واکسیناسیون جهان وقفه انداخته و میلیون‌ها کودک را به طور برابر در خطر بیماری‌هایی مثل دیفتری و فلج اطفال قرار داده است.

همه‌گیری جهان ی کووید۱۹ در خدمات واکسیناسیون جهان وقفه انداخته و میلیون‌ها کودک را، در کشورهای فقیر و ثروتمند، به طور برابر در خطر بیماری‌هایی مثل دیفتری، سرخک، و فلج اطفال قرار داده است. \r\n این هشدار

خرداد ۰۴, ۱۳۹۹شلیک گاز اشک‌آور به سوی معترضان در هنگ‌ کنگ؛ حدود۲۰۰ سیاستمدار در جهان قانون امنیتی چین را محکوم کردندماموران پلیس برای پراکنده کردن هزاران معترض هنگ کنگی روز یکشنبه ۴ خردادماه از گاز اشک‌آور استفاده کردند. همچنین نزدیک به ۲۰۰ شخصیت سیاسی جهان، قانون امنیتی از سوی چین برای این دولت‌شهر را محکوم کرده‌اند.

«اعدام‌ نکنید» هشتگ نخست جهان کرونا می‌تواند به مغز آسیب‌های جدی وارد کند | DW | 14.07.2020 سند همکاری ایران و چین؛ 'شر در جزئیات نهفته است'

به گزارش رویترز، هزاران معترض هنگ‌کنگی در مخالفت با برنامه جدید پکن برای تحمیل قوانین امنیت ملی جدید، در یک منطقه خرید پر رفت‌وآمد تجمع کردند و پلیس نیز برای پراکنده کردن این معترضان به سوی آن‌ها گاز اشک‌آور شلیک کرده است.این یکی از بزرگترین اعتراضات در هنگ کنگ محسوب می شود که در دوره کرونا برگزار شده است.

پیش از اینمشاور امنیت ملی کاخ سفیدبا بیان این که دولت چین به توافق پیشین خود با لندن پایبند نبوده و قصد دارد کنترل خود را بر خلاف آن توافق بر مردم هنگ کنگ افزایش دهد، هشدار داده بود اگر پکن تحت قانون امنیتی پیشنهادی خود دست به اقدام شدیدی در هنگ کنگ بزند، ایالات متحده به آن پاسخ خواهد داد.

همچنین نزدیک به ۲۰۰ شخصیت سیاسی از سراسر جهان از جمله ۱۷ عضو کنگره ایالات متحده روز شنبه ، قوانین پیشنهادی امنیت ملی پکن که منجر به افزایش تنش های بین المللی در پی راه اندازی پایگاه‌های اطلاعاتی دولت چین در هنگ کنگ می شود، را محکوم کردند.در این بیانیه آمده است که این قوانین پیشنهادی حمله گسترده به استقلال این دولت‌شهر‌، حاکمیت قانون و آزادی‌های اساسی است و نقض آشکار توافق مشترک چین و بریتانیا محسوب می شود.

هنگ کنگ پیش از همه گیری ویروس کرونا در ماه ها اعتراضات گسترده ضد دولتی غرق شده بود. جرقه این اعتراضات هنگام مخالفت با لایحه جنجالی استرداد متهمان زده شد. آن تظاهرات به تدریج به دموکراسی‌خواهی فراگیر تغییر پیدا کرد. ادامه مطلب: VOA Farsi »

شاشیدم تو روح شما حرومزاده ها و رییس سازمان بهداشت جهانی حرومزاده...

کرونا در ایران و جهان؛ افزایش شمار مبتلایان در پی بازگشایی اماکن مذهبیبنا بر اعلام وزارت بهداشت آمار تایید شده مبتلایان به کرونا در ایران تا نیمروز یکشنبه به ۱۳۵ هزار و ۷۰۱ نفر و شمار قربانیان به ۷۴۱۷ نفر رسیده است. در افغانستان نیز شمار مبتلایان به دست‌کم ۱۰ هزار و ۵۸۲ نفر و شمار قربانیان به ۲۱۸ نفر رسیده است. تو اسپانیا امریکا و ایتالیا سواحل گردشگری باز شده. هزاران فرد بدون رعایت مسائل ایمنی وارد آب میشن ولی کسی اعتراض نمی کنه ولی اگه یه کلیسا یا مسجد ده نفر جمع شن صدای اعتراض بلند میشه.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 5.3 میلیون نفر عبور کرد

مورگان اورتگاس: مردم ایران مشتاق آینده‌ای هستند که با جهان در صلح باشند🔺مورگان اورتگاس: مردم ایران مشتاق آینده‌ای هستند که با جهان در صلح باشند ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: مردم_ایران دارای فرهنگ و میراثی بزرگ هستند، اما رهبران آنها این میراث را رها کرده و آن را با تنفری که بیشتر ایرانی‌ها در آن سهیم نیستند جایگزین کرده‌اند اوف عجب تیکه ای هست Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. متاسفانه شوق و اشتیاق مردم ایران و ملت های جهان به صلح، با مانع برخورد کرده و تدریجا در حال تبدیل به یاس و نومیدیست چرا که متولیان صلح در جهان ، بزگترین دارندگان ، تولید کنندگان ، انبار کنندگان .، و فروشندگان ِاسلحه و تسلیحات نظامی هستند؛ چه از نوع متعارف !!! و چه از نوع ممنوعه

هشدار کاراکاس به سازمان ملل در خصوص مزاحمت آمریکا برای نفتکش‌های ایرانبسیاری از منابع خبری و خبرگزاری‌های بین المللی روز شنبه بیست و سوم ماه مه اعلام کردند که «فورچون» یکی از پنج نفتکشی که سوخت ایران را برای ونزوئلا حمل می‌کند در آستانه ورود به آب‌های دریای کارائیب است.

هشدار نسبت به فعالیت سامانه بارشی و کاهش ۱۲ تا ۱۸ درجه‌ای دما در برخی استان‌هاسازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از فعالیت سامانه بارشی در کشور و کاهش ۱۲ تا ۱۸ درجه‌ای دمای هوا در ۴ استان کشور طی دو روز آینده خبر داده است. برای رسانه متاسفم! لغو_امتحانات_نهایی_حضوری

هشدار پلیس فتا درباره پرداخت فطریه از طریق درگاه‌های بانکی/ مجرمان سایبری در کمین هستندرییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: مردم فطریه خود را به شماره‌حساب‌هایی پرداخت کنند که از طریق رسانه ملی و رسانه‌های معتبر اعلام شده است.