هزاران فلسطینی همزمان با افزایش حملات اسرائیل به نوار غزه، خانه و کاشانه خود را ترک کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران فلسطینی همزمان با افزایش حملات اسرائیل به نوار غزه، خانه و کاشانه خود را ترک کردند گزارش لحظه به لحظه درگیری میان اسرائیل و فلسطینیان را از یورونیوز فارسی دنبال کنید:

اسرائیل از بامداد جمعه ۱۴ مه حملات به نوار غزه را تشدید کرده است. دست‌کم شش عضو یک خانواده در جریان بمباران یک منطقه مسکونی کشته شده اند.

هزاران نفر در غزه پس از حملات نیمه‌شب پنجشنبه و بامداد جمعه خانه و کاشانه خود را ترک کردند. با این حال معلوم نیست آوارگان از خطر مرگ رهایی یافته باشند. در متن انگلیسی بیانیه ارتش اسرائیل به طور مبهم به محل استقرار نیروی زمینی اشاره و گفته شده است: «در حال حاضر نیروهای هوایی و زمینی ارتش اسرائیل در نوار غزه در حال حمله هستند.»

خبرگزاری رویترز هم نوشت که ساکنان شمال غزه در نزدیک مرز اسرائیل گفته‌اند هیچ نشانی از حمله نیروهای زمینی اسرائیل در داخل این قلمرو مشاهده نکرده‌اند اما از آتش شدید توپخانه و ده‌ها حمله هوایی خبر داده‌اند.۹ هزار سرباز اسرائیلی در مرز غزه؛ اسرائیل و حماس در آستانه جنگی تمام‌عیار

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مظلوم نمایی!! والا اینجا چیزی تو عکس معلوم نیست

چرا اول جنگ را شروع کردند که الان مجبور بشن فرار کنن؟؟؟؟

تفاوت صاحب خونه و غاصب خونه کاملا تو عکس مشخصه

به چپمون

بیشرفها چرا فرار از ترس سگیونیستها رو اعلام نمیکنید ؟ فرودگاهها مملو از سگیونیستهای فراری شده. خاک بر سرتون که دفاع از مظلوم رو میفروشید به پول و ثروت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.