هزاران فلسطینی همزمان با افزایش حملات اسرائیل به نوار غزه، خانه و کاشانه خود را ترک کردند

14/05/2021 08:03:00 ب.ظ

هزاران فلسطینی همزمان با افزایش حملات اسرائیل به نوار غزه، خانه و کاشانه خود را ترک کردند گزارش لحظه به لحظه درگیری میان اسرائیل و فلسطینیان را از یورونیوز فارسی دنبال کنید:

نوار غزه, اسرائیل

هزاران فلسطینی همزمان با افزایش حملات اسرائیل به نوار غزه ، خانه و کاشانه خود را ترک کردند گزارش لحظه به لحظه درگیری میان اسرائیل و فلسطینیان را از یورونیوز فارسی دنبال کنید:

اسرائیل از بامداد جمعه حملات به نوار غزه را تشدید کرده است. دست‌کم شش عضو یک خانواده در جریان بمباران یک منطقه مسکونی کشته شده اند. ۱۰ فلسطینی روز جمعه در کرانه باختری کشته شدند.

فرماندهان نظامی اسرائیل می‌گویند هدف این حمله نابود کردن یک تونل زیرزمینی حماس بوده است. به گزارش آسوشیتدپرس ۶ عضو یک خانواده در این حمله کشته و بسیاری از بناهای این محله تخریب شدند.ارتش اسرائیل اندکی پس از نیمه شب با انتشار بیانیه‌ای گفت که نیروهای هوایی و زمینی در حال حمله به منطقه تحت کنترل حماس هستند. بلافاصله پس از انتشار این بیانیه سامانه دفاعی اسرائیل در برابر موشک‌های شلیک شده از غزه بار دیگر فعال شد.

آیا حمله زمینی به غزه آغاز شده است؟به نوشته تایمز اسرائیل، جاناتان کنریکوس، سخنگوی انگلیسی زبان ارتش اسرائیل در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا به غزه حمله زمینی شده است، گفت: «بله. همانطور که در بیانیه نوشته شده است، نیروهای زمینی ما در غزه حمله می‌کنند. یعنی آنها در نوار غزه هستند.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

مظلوم نمایی!! والا اینجا چیزی تو عکس معلوم نیست چرا اول جنگ را شروع کردند که الان مجبور بشن فرار کنن؟؟؟؟ تفاوت صاحب خونه و غاصب خونه کاملا تو عکس مشخصه به چپمون بیشرفها چرا فرار از ترس سگیونیستها رو اعلام نمیکنید ؟ فرودگاهها مملو از سگیونیستهای فراری شده. خاک بر سرتون که دفاع از مظلوم رو میفروشید به پول و ثروت