هر عدد سیب بیش از 100 میلیون میکروب در خود دارد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مطالعه جدید که توسط دانشمندان اتریشی انجام شده، نشان می‌دهد هر یک عدد سیب بیش از 100 میلیون

دانشمندان دانشگاه علوم مهندسی گراتس اتریش در مطالعه‌ای که در مجله «فرونتیرس آن مایکروبایولوجی» منتشر شد، اعلام کردند که این 100 میلیون میکروب به شکل ویژه‌ای در دانه‌ها و بخش مرکزی سیب حضور دارند.

به گفته این دانشمند اتریشی جوشاندن غذاها بخش اعظم این میکروب‌ها را می‌کشد، لذا میوه‌ها و سبزیجاتی که به صورت خام مصرف می‌شوند، منبع مهمی برای تراکم میکروبی درون امعاء به شمار می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: ایرانیان در برابر هر غاصبی دوام آورده‌اندظریف خطاب به ترامپ: ایرانیان در برابر هر غاصبی دوام آورده‌اند اما آمریکا در مسیر رقم زدن بزرگترین شکست خود از زمان جنگ ویتنام، ۷ تریلیون دلار هزینه کرده و رودخانه‌هایی از خون را در خاورمیانه جاری کرده است. در برابر حکومت جهل و جنون اسلامی چطور؟ در برابر این غاصبان که جز خونخوارترین غاصبان ایران هستن هم دووم میاریم؟ هر غاصبی اومد مملکت رو شخم زد خجالت بکش ریا کار؟ تو که خوزستان سیستان‌وبلوچستان و خیلی از استان‌های دیگر رافروختیدتا اسد جانورنجات یابدوخون ۵۰۰هزارانسان بیگناه. جانوربزرگترحافظ خون۵۰هزارتا را ریخت. JZarif USAdarFarsi Iran Rouhani_ir Majlis_ir IranUprising98 BanIRIB2019 Mashhad_2017 Khamenei_fa
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هر خانواده ایرانی چقدر آب مصرف می‌کند؟بر اساس آخرین آمار شرکت مدیریت منابع آب،‌ موجودی مخازن سدهای کشور در آغازین روزهای مرداد ٣۶ میلیارد و ٣٨٠ میلیون متر مکعب است که نسبت به هفته پیش از آن ۹۲۰ میلیون متر مکعب کاهش یافته است. کسری مخازن سدهای کشور به بیش از ۱۳۰ میلیارد متر مکعب رسیده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برای سه معترض حجاب اجباری 'هر کدام ده سال حبس صادر شد'یاسمن آریانی، منیره عربشاهی و مژگان کشاورز فعالان مدنی که به حجاب اجباری اعتراض دارند از سوی دادگاه انقلاب تهران مجموعا به ۵۵ سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم شده اند. با این حال گفته می شود در صورت تایید حکم هر کدام آنها باید ۱۰ سال حبس را تحمل کنند. برای سه قانون شکن تصحیح کن افرین باید اعدام میکردن اسلام در خطر بود اسن با این کاری که کردن 😏😏 حکومت ایران توسط یک عده سیاست نفهم منفعت طلب خود را درگیر بعضی از مسائل پیش پا افتاده مثل حجاب اجباری و ممنوعیت ورود زنان به استادیوم ها کرده است و باعث شده روابط حکومت با مردم درایران دچار مشکل شود.تنها راه آزادی حجاب وبرداشتن ممنوعیت زنان به استادیوم ها است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش یک نهاد بین المللی: سال گذشته ۶ نفر در ایران در راه دفاع از محیط زیست کشته شدندگزارش یک نهاد بین المللی: سال گذشته ۶ نفر در ایران در راه دفاع از محیط زیست کشته شدند در سال ۲۰۱۸، هر هفته بیش از سه نفر در جهان حین دفاع از زمین و محیط زیست، کشته و تعداد بیشتری با موارد مجرمانه مواجه شدند. این رقم برای ایران، شش نفر در یکسال بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توصیه‌های آیت‌الله جنتی درباره انفاق در راه خدا- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتوصیه‌های آیت‌الله جنتی درباره انفاق در راه خدا: قرآن به انفاق در راه خدا دعوت می‌کند؛ چراکه هر چه در این راه پرداخت شود در عوض چندین برابر در دنیا و آخرت پس داده خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبهسکه امروز چهار میلیون و ۶۰ هزار تومان بود و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ۴۰۳ هزار و ۹۸۷ تومان رسید از دستاوردای عنقلاب
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »