نیویورک کاسموس: باشگاهی افسانه‌ای که بازیکنانش مثل ستاره‌های راک زندگی می‌کردند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیویورک کاسموس: باشگاهی افسانه‌ای که بازیکنانش مثل ستاره‌های راک زندگی می‌کردند

بکن‌باوئر در مورد او به نیویورک تایمز گفته بود: "جورجو بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما چیزی از دیپلماسی نمی‌داند."

هال می‌گوید: "تمام فصل در مورد پله بود. من باید خودم را ثابت می‌کردم چون بچه‌ای بودم که تازه از بیرمنگام به تیم ملحق شده بود و آن‌ها من را نمی‌شناختند. ما می‌خواستیم خوب کار کنیم و رسیدن به فینال انگیزه‌ای برای پله شد که در اوج بازی کند." کینالیا پس از بازی به رسانه‌ها گفت: "اعتبار این بازی به استیو هانت می‌رسد. توپی که او به من رساند زیبا بود. من فقط پریدم و آن را داخل دروازه زدم."

کاسموس سال بعد بدون پله هم قهرمان شد و در سال‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۸۲ هم قهرمانی‌اش را تکرار کرد تا به رکورد ۴ قهرمانی در ۶ فصل برسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزیره‌ای که در آن زنان را برای ازدواج می‌دزدند - BBC News فارسیدر پی انتشار ویدیوهایی از دزدیده شدن دو زن و مطرح شدن این مساله در سطح ملی، مقامات اندونزی وعده داده‌اند تا رسم مناقشه‌برانگیز عروس‌دزدی را در جزیره دورافتاده سومبا ممنوع کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری بیش از 100 نفر که فروشگاه‌های شیکاگو را غارت می‌کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حکم اعدام برای خواننده ۲۲ ساله نیجریه‌ای به اتهام 'سب‌ نبی' - BBC News فارسیدادگاه احکام اسلامی در نیجریه یحیی شریف-امینو خواننده جوان این کشور را به اتهام اهانت به پیامبر اسلام به اعدام محکوم کرده است. یحیی شریف که ۲۲ سال دارد در ماه مارس از طریق واتس اپ ترانه‌ای درباره یکی از بنیانگذاران طریقت تیجانیه و حضرت محمد، پیامبر مسلمانان منتشر کرده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وقفه ناگهانی در کنفرانس خبری ترامپ به علت تیراندازی در نزدیکی کاخ‌سفید - BBC News فارسیدونالد ترامپ عصر دوشنبه در حالی که در حال گفتگو با خبرنگاران بود توسط محافظان شخصی فورا به بیرون اتاق کنفرانس هدایت شد اما دقایقی بعد بازگشت و به خبرنگاران گفت ماموران سرویس مخفی به یک مظنون شلیک کرده و او را زخمی کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شش قدم; فرهاد مجیدی به همکاری قلعه‌نویی با سپاهان خاتمه داد - BBC News فارسیاستقلال تهران طی ۹ روز دو بار از سد سپاهان اصفهان گذشت. ابتدا در لیگ برتر و سپس در جام حذفی. این شکست‌ها باعث شد دوران همکاری امیر قلعه‌نویی با سپاهان به پایان برسد. او که سابقه اخراج از هیچ تیمی را ندارد، این بار هم خودش با نامه خداحافظی از پایان فعالیت در اصفهان خبر داد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

شکایت‌ از فرمان ممنوعیت ویزای ترامپ؛ مغزها جذب کشورهای رقیب می‌شوند - BBC News فارسیگروهی از شرکت‌های آمریکایی از دولت این کشور شکایت کرده‌ و خواهان لغو فرمان ممنوعیت صدور ویزای کاری شده‌اند. با پیوستن دو شرکت بزرگ آمازون و فیس‌بوک به این جمع حالا نام‌های بزرگی از این شکایت حمایت می‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »