نیروهای میانمار امروز 11 معترض را به قتل رساندند

23/12/1399 09:25 ب.ظ

بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی به سمت معترضان به کودتا در میانمار 11 نفر جان خود را از دست دادند. 13.03.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی تظاهرات مردم میانمار علیه کودتای نظامی و دستگیری وزرای منتخب دولت در شهر مونیوا ادامه دارد.

13.03.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی تظاهرات مردم میانمار علیه کودتای نظامی و دستگیری وزرای منتخب دولت در شهر مونیوا ادامه دارد. امروز بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی به سمت معترضان 11 نفر دیگر کشته شدند.

به گزارش سازمان رسانه‌ای «صدای میانمار» در ماندالی 5 نفر از جمله 2 زن کشته و بیش از 10 نفر زخمی شدند. همچنین در یانگون 4 معترض و در پیای نیز 2 نفر شامل یک دانشجوی 19 ساله بر اثر اصابت گلوله واقعی که توسط نیروهای امنیتی شلیک شد، جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شمار معترضان کشته شده در جریان اعتراضات روز یک‌شنبه میانمار به ۳۹ نفر رسیدنیروهای امنیتی در میانمار بیش از ۳۹ معترض ضدکودتا را در تظاهرات روز یک‌شنبه در نقاط مختلف این کشور کشتند. بنابر گزارش‌ها دست‌کم ۲۲ نفر در یک حومه فقیرنشین شهر اصلی میانمار و ۱۶ نفر در تظاهرات مناطق دیگر کشته شدند

تظاهرات در میانمار؛ آمار امروز کشته شدگان بر اثر تیراندازی پلیس به 56 نفر افزایش یافتشمار کشته شدگان تیراندازی امروز نیروهای امنیتی به سوی معترضان در میانمار به 56 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات در میانمار؛ امروز 16 نفر کشته شدندامروز بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی به سوی معترضان به کودتای نظامی در میانمار دست‌کم 16 نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی خدمات الزكاة والضريبه 1-تقديم وتصحيح الاقرارات الضريبيه الخاطئه بطريقه نظاميه 2-تسجيل جديد اوالغاء المميز 3-تقديم الاقرارات الزكويه والاعتراض عليها 4-استخراج شهاده الضريبه والرقم الضريبي 5-الغاء الفحص الضريبي والغرامات 6-نشيك علي حسابك مجانا ونعطيك تقرير كامل 0576319960

سه خواهر روس که متهم به قتل پدر متجاوز خود بودند، به عنوان قربانی شناخته شدندسه خواهر روس که سال ۲۰۱۸ پدر خود را به قتل رساندند، از سوی دادستانی به صورت رسمی به عنوان «قربانی» شناخته شدند. 🤷‍♂️🤷‍♂️ حالا تو ایران بود مقصر شناخته می‌شدند. یارو تو گلستان دوتا بچه ۷و۸ ساله رو دزدیده برده برای کثافت کاری اونوقت خیلی راحت اتهام تجاوز و از روی پرونده بر میدارن میگن آدم ربایی سه خواهر ارمنی تبار شهروندان روسیه!

حملات پهپادی یمن به آرامکوی عربستانیمن حمله به ارامکو را تایید کرد و از شرکت‌های خارجی و شهروندان عربستان خواست از اهداف مشروع نظامی این کشور در عربستان دور بمانند یمن تاکید کرده یا وحوش حوثی؟

بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی به سمت معترضان به کودتا در میانمار 11 نفر جان خود را از دست دادند.

13.03.2021

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

تظاهرات مردم میانمار علیه کودتای نظامی و دستگیری وزرای منتخب دولت در شهر مونیوا ادامه دارد. امروز بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی به سمت معترضان 11 نفر دیگر کشته شدند.

به گزارش سازمان رسانه‌ای «صدای میانمار» در ماندالی 5 نفر از جمله 2 زن کشته و بیش از 10 نفر زخمی شدند.

همچنین در یانگون 4 معترض و در پیای نیز 2 نفر شامل یک دانشجوی 19 ساله بر اثر اصابت گلوله واقعی که توسط نیروهای امنیتی شلیک شد، جان خود را از دست دادند.

معترضان در شهرهای یانگون، ماگوای، زاگاین و باگو برخورد خشونت‌امیز نیورهای امنیتی را محکوم کرده و آزادی افرادی را که از کودتا تاکنون دستگیر شده‌اند، خواستار شدند.