نگران تحریم‌ها در بنیاد مستضعفان نیستیم/چتر محرومیت زدایی برای همه گروه‌های جهادی باز می‌شود

11/10/1398 06:06:00 ب.ظ

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه ما نگران تحریم‌ها در بنیاد نیستیم، گفت: اگر روزی بگویم کاری به خاطر تحریم‌ها باقی مانده، مستحق توبیخ هستم چراکه تحریم‌ها در مقابل ایمان ما کوچک هستند

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه ما نگران تحریم‌ها در بنیاد نیستیم، گفت: اگر روزی بگویم کاری به خاطر تحریم‌ها باقی مانده، مستحق توبیخ هستم؛ چراکه تحریم‌ها در مقابل ایمان ما کوچک هستند. وی با اشاره به اینکه امروز نیز می‌خواهم در بنیاد سربازی کنم، تصریح کرد: یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری در حکم بنده هم توجه به گروه‌های جهادی است.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در بنیاد مستضعفان تلاش می‌کنیم تا همه کارخانه‌های وابسته را سرپا نگه داریم، تصریح کرد: اتفاقا در شرایط کنونی باید تلاش کنیم تا راندمان کار را هم بالا ببریم و در عین حال می‌کوشیم تا همه پروژه‌های نیمه کاره را نیز به اتمام برسانیم. به این ترتیب شاید پروژه‌ جدیدی شروع نکنیم اما پروژه‌های قدیمی را به پایان می‌رسانیم.

فتاح افزود: پیش از ما هم در بنیاد آقای سعیدی کیا بودند که شاید رویه و مشی متفاوتی داشتند اما به آن احترام می‌گذاریم به همین دلیل از آقای منصوری مدیرکل بنیاد علوی خواستم تا پروژه‌های قبلی را به اتمام برسانند چرا که بیت المال هستند و مردم نیز توقع دارند تا پروژه‌ها مورد بهره برداری قرار بگیرند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

دزدي تو تحريم راحتتره اخه بنظرتون بعد ٤٠ سال نبايد بنياد أموال را كه تصرف شده به مستضعفين بده الان موقع واگذاري نيست مي ميخوان واگذار كنن به نفع مستضعفين ايا برنامه از اول اين نبوده يا كلا به كميته أمداد واگذار شه

وعده‌های حسن در زمان صلح، وعده‌های حسن، در زمان جنگ

بازداشت 4 نفر در ظن همکاری با داعش در مالاتیانیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در استان مالاتیا 4 نفر را به ظن همکاری با داعش بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

دست‌کم ۱۴ کشته در پی حمله طالبان در ولایت جوزجانبنا بر اعلام عبدالمعروف آذر، سخنگوی والی جوزجان این حمله حدود ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد انجام شده است و هدف مهاجمان، پاسگاه نیروهای امنیتی در روستای حیدرآباد ولسوالی فیض‌آباد بوده است. ۵ نفر نیز در جریان این حمله زخمی و ۲ نفر ناپدید شدند.

آمریکا: در حال احیای بازدارندگی در مقابل ایران هستیمنماینده آمریکا در امور ایران اعلام کرد که در حال احیای سیاست بازدارندگی در مقابل ایران هستند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه اعتصاب‌ها در فرانسه؛ در روز نخست سال تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت می‌کنندشرکت راه آهن فرانسه اعلام کرده است که برای روز نخست سال جدید تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت خواهند کرد.

سفر ظریف به روسیه و چین در پایان ضرب‌الاجل گام پنجم: برجام در آستانه فروپاشی استمحمدجواد_ظریف چند روز مانده پایان ضرب‌الاجل گام پنجم کاهش تعهدات، به مسکو و پکن سفر کرد و سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، در دیدار با اوگفت که در صورت عدم بازگشت ایالات متحده به این توافق، برجام در خطر فروپاشی و توافقی است که دیگر وجود ندارد.