نگرانی سازمان اطلاعات آمریکا از انتشار یک تصویر ماهواره‌ای خیالی و بی‌اساس در توئیتر ترامپ

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

انتشار تصویری توهمی از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌های اطلاعات این کشور را نسبت به افشای اسرار عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا برانگیخته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، اقدام روز گذشته -جمعه- «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا برای انتشار تصویری از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی، نگرانی‌های اطلاعات را نسبت به افشای عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا و نیز افشای اسرار آن به دنبال داشته است.

وی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید از انگیزه خود برای انتشار این عکس دفاع و دوباره تأکید کرد که آمریکا هیچ ارتباطی با این حادثه ندارد. وی در ادعاهایی مضحک گفت: «ایرانی‌ها می‌خواستند موشک بزرگی را شلیک کنند اما امور به خوبی پیش نرفت، ما هیچ ارتباطی با این موضوع نداریم». ادنگتن گفت: «در حالی که ترامپ از قدرت رفع محرمانه بودن هر سند فدرالی برخوردار است، توئیتر ابزار قانونی برای آن نیست».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هایکو ماس: از تمایل بیشتر آمریکا برای مذاکره با ایران استقبال می‌کنیموزیر امور خارجه آلمان درباره تمایل آمریکا برای مذاکره: ما از نتیجه نشست جی‌7 در بیاریتز یعنی تمایل بیشتر آمریکا برای مذاکره استقبال می‌کنیم. همه از جمله ایران باید در راستای کاهش تنش در منطقه همکاری کنند و ما نیز می‌خواهیم به نوبه خودمان کاری انجام بدهیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیسبوک مقررات تبلیغات سیاسی را قبل از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا تشدید کرد | DW | 29.08.2019اثرگذاری روسیه بر انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا سبب شد که فیسبوک قوانین تبلیغات سیاسی خود را شفاف‌تر کند. طبق مقررات جدید فیسبوک دیگر نمی‌تواند نام افرادی که برای تبلیغات سیاسی پرداخت کرده‌اند را پنهان کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان: از تمایل آمریکا برای مذاکره با ایران استقبال می‌کنیمهایکو ماس، وزیر خارجه آلمان، با ابراز خرسندی از نشانه‌هایی که بیانگر اراده واشینگتن برای مذاکره با تهران درباره توافق_هسته‌‌ای است، از همه کشورها از جمله ایران خواست تا نقش خود را برای خروج از بن‌بست کنونی ایفا کنند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ در صدد ممانعت از کمک نظامی ۲۵۰ میلیون دلاری آمریکا به اوکراینترامپ در صدد ممانعت از کمک نظامی ۲۵۰ میلیون دلاری آمریکا به اوکراین است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتش آمریکا: برای بحث درباره خروج نیروها از افغانستان هنوز بسیار زود استبخش انگلیسی صدای آمریکا - فرمانده ارشد ارتش ایالات متحده می گوید هنوز بسیار زود است درباره خروج نیروهای آمریکا از افغانستان یا آینده نیروهای ضد تروریسم ایالات متحده در آن کشور حرفی بزنیم. مذاکرات صلح
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: آمریکا از تلاش رژیم ایران برای ارعاب یک اندیشکده آمریکایی ساده نمی‌گذرد♦️ پمپئو: آمریکا از تلاش رژیم ایران برای ارعاب یک اندیشکده آمریکایی ساده نمی‌گذرد؛ آزادی‌خواهان اقدام ایران را محکوم کنند ⚡️ وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد ایالات متحده به سادگی از این تهدیدها نمی‌گذرد و رژیم جمهوری اسلامی و عوامل آن را پاسخگو خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »