نگرانی آلمان، فرانسه و انگلستان از گسترش غنی‌سازی اورانیوم توسط ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشورهای آلمان، فرانسه و انگلستان با انتشار بیانیه مشترکی نسبت به غنی سازی اورانیوم توسط ایران ابراز نگرانی کردند. - خبرگزاری آناتولی

کشورهای آلمان، فرانسه و انگلستان با انتشار بیانیه مشترکی نسبت به غنی سازی اورانیوم توسط ایران ابراز نگرانی کردند.کشورهای آلمان، فرانسه و انگلستان با انتشار بیانیه مشترکی نسبت به تصمیم دولت ایران به منظور گسترش فعالیت‌های مرتبط با غنی سازی اورانیوم ابراز نگرانی کردند.

در این بیانیه مشترک با تاکید بر تلاش اعضای اروپایی عضو برجام به منظور ادامه توافقنامه هسته‌ای، آمده است: «برجام یک موفقیت مهم در مسیر ممانعت از گسترش سلاح‌های هسته‌ای در سطح جهان بود. اعلام تصمیم ایران برای ایجاد سه سیستم پیشرفته غنی سازی اورانیوم در نطنز به آژانس بین المللی انرژی اتمی نقض آشکار برجام بوده و مایه نگرانی است.»

کشورهای اروپایی با تاکید بر اهمیت ادامه برجام به منظور کنترل فعالیت هسته‌ای ایران، تصریح کرده‌اند: «طرح تصویب شده توسط مجلس ایران برنامه هسته‌ای این کشور را به شکل قابل توجهی گسترش خواهد داد و نظارت‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی را با محدودیت روبرو خواهد ساخت. این اقدامات در تضاد با برجام و دیگر تعهدات ایران خواهد بود. ایران در صورت جدیت در روند دیپلماتیک، نباید این اقدامات را عملی سازد.

همچنین در این بیانیه اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا برای بازگشت به برجام از مسیر گفت‌وگو و دیپلماتیک مثبت ارزیابی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه، نگرانی در کار نیست.حکومت فرقه فارسیسم سالیان ساله بازیچه ی اعراب و استعمار جهانی است دارند بازی میکنند تا بساط شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تبهکار و غاصب و اشغالگر ایران در ایران همچنان بر ملتهای ایرانیان تحمیلی استمرار داشته باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمایت آمریکا، فرانسه، آلمان، انگلستان و ایتالیا از مجمع گفت‌وگوی سیاسی لیبیآمریکا، فرانسه، آلمان، انگلستان و ایتالیا از تصویب ساز و کار انتخاب نمایندگان مرجع اجرایی لیبی توسط مجمع گفت‌وگوی سیاسی این کشور استقبال کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی آلمان از موج سوم؛ توصیه فرانسه و از سرگیری واکسیناسیون با آسترازنکا در اروپامقامات بهداشت فرانسه اعلام کردند از آنجا که تمام گزارش‌های دریافت شده در اروپا درباره ایجاد لخته خون، مربوط به واکسینه شدگانی بوده که کمتر از ۵۵ سال سن داشته‌اند، توصیه می‌شود که اکنون نیز تنها افراد بالای ۵۵ سال واکسن آسترازنکا را دریافت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان، بریتانیا، و فرانسه از تصمیم تهران برای غنی‌سازی ۶۰ درصدی ابراز نگرانی عمیق کردندآلمان، بریتانیا، و فرانسه از تصمیم تهران برای غنی‌سازی ۶۰ درصدی ابراز نگرانی عمیق کردند این بیانیه می گوید که این امر یک تحول جدی است؛ زیرا تولید اورانیوم با غنای بالا گامی مهم برای ساخت یک سلاح هسته ای است نکنه تا حالا فکر می کردین ایران با غنی سازی میخواد کیک تولد درست کنه المان ، بريتانيا ، فرانسه به كس ننه ى جنده شون خنديدن و گه خوردن حرومزاده ها مطمئنم با این حال رابرت مالی با وقاحت تمام دنبال رفع تحریم‌های جمهوری اسلامیه تا برای غنی‌سازی شصت درصد تنگنای مالی نداشته باشه. لقب 'مالنده آخوندا' واقعا برازندشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه، بریتانیا، و آلمان از اعلام ایران برای افزایش فعالیت‌های هسته‌ای ابراز نگرانی کردندفرانسه، بریتانیا، و آلمان از اعلام ایران برای افزایش فعالیت‌های هسته‌ای ابراز نگرانی کردند در این بیانیه آمده است: «اگر ایران در مورد حفظ فضایی برای دیپلماسی جدی است، نباید چنین گام‌هایی را بردارد.» از دشمنی هاشون در منطقه ما و حمایت از تروریست ها و بدعهدی هاشون چیزی نگفتن؟!!! هر سه کشور اروپائی غلط کردند! کدام برجام؟! مگر امریکا و اروپائیان منفعل،به تعهدات برجامی خود عمل کرده اند؟! مگر دیروز همین وزیر خارجه منافق آلمان بحث 'فراتر از برجام'را مطرح نکرد؟! امریکا و اروپا به تعهدات برجام عمل کنند تا ایران نیز عمل کند... حتمن ترسیدن و میخوان برای موندن رژیم جنایتکار و آدمخوار سیدعلی الدنگ باج بدن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نماینده پارلمان انگلیس از اسلام‌هراسی در فرانسه ابراز نگرانی کردیک نماینده پارلمان انگلیس در نامه‌ای به رئيس‌جمهور فرانسه، از وضع قوانین جدید مرتبط با مسلمانان در این کشور ابراز نگرانی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »