نماینده ولی فقیه در سپاه: جناح‌بندی سیاسی در سپاه حرام است

23/07/2019 05:43:00 ب.ظ

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار کرد: سپاه پاسدار تمامیت انقلاب و دستاوردهای آن به ویژه در شرایط خطیر و تاریخی کنونی است، ما بصیرت سیاسی را در سپاه واجب و جناح پذیری سیاسی را حرام می دانیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه: جناح‌بندی سیاسی در سپاه حرام است نماینده ولی فقیه در سپاه: سپاه پاسدار تمامیت انقلاب و دستاوردهای آن به ویژه در شرایط خطیر و تاریخی کنونی است، ما بصیرت سیاسی را در سپاه واجب و جناح پذیری سیاسی را حرام می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار کرد: سپاه پاسدار تمامیت انقلاب و دستاوردهای آن به ویژه در شرایط خطیر و تاریخی کنونی است، ما بصیرت سیاسی را در سپاه واجب و جناح پذیری سیاسی را حرام می دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین  حاجی صادقی سپاه را پاسدار و نگهبان انقلاب گفتمان ساز و الهام بخش اسلامی ایران توصیف و با بیان اینکه قداست‌زدایی از ارکان انقلاب و نظام اسلامی از اهداف دشمنان است، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی و ولایی که همواره صیانت از اسلام، انقلاب و برقراری امنیت و آرامش ملت ایران را سرلوحه پاسداری خود قرار داده، امروز مایه آرامش مردم و خار چشم و موجب عصبانیت دشمنان و بدخواهان ملت است.

وی افزود: از این رو حفظ قداست و منزلت اجتماعی سپاه که به فضل الهی با مجاهدت و جانفشانی‌ها در وضع مطلوبی قرار دارد، بسیار مهم و اساسی بوده و روابط عمومی سپاه با ایفای نقش موثر خود در عرصه اطلاع‌رسانی کارکردها و اقدامات، سهم مهمی در پاسداری از آن بر عهده دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

عزیزان برانداز. این اخوند فامیلیش حاجی صادقی هستش. در خاطرتون باشه،برا بعد براندازی میشه باذکر ایه بفرمایند در کجا چگونه نازل شده معنی ایه همه سپاهیان تروریست باید مطیع وگوش به فرمان دیکتاتور کبیر باشن نه طرف مردم اِ ! ما تا حالا فکر میکردیم ربا خواری بانک ها حرام است!!! احتمالا اصولگرایان جناح سیاسی نبودند، جناح انقلاب هستند

مونولوگ که هنر نیست. اگر جرات داره این حرف رو جلوی تاجزاده بزنه بله همه باید یک جناخی باشند و حرف گوشکن دو جناحی و جناح بندی قطعا در سپاه حرامه.

چهار عضو سپاه در درگیری در سراوان کشته و زخمی شدند | DW | 21.07.2019نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که دو تن از نیروهای آن در منطقه مرزی سراوان و نزدیک مرز پاکستان در جریان یک درگیری کشته شده‌اند. دو نفر دیگر از اعضای سپاه نیز زخمی شده‌اند.

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش دوم):هزینه درگیری پاسداران در سیاستدوتا جوک !!!

سردار فدوی: سپاه از هر زمان دیگری مقتدرتر است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«سردار فدوی: سپاه بیش از هر زمان دیگری مقتدرتر است» *ما پاسداران به‌تبعیت از امامان معصوم(ع) منتظر هستیم تا شهادت نصیب ما هم شود *گر همه مستکبرین عالم بخواهند مقابل ما قرار گیرند شکست نصیب آن‌ها می‌شود زیرا ما به قدرت الهی وصل هستیم بله، امیدواریم هرچه زودتر به خیل عظیم شهدا بپیوندید. همه با هم، به همراه رهبر، مابقی حضرات و آیات عظام و تمامی سپاهیان و بسیجیان و عرازشه. تُرهات امروز سردار فدوی از جنس همان شطحییات عمام راحل است. همو که عاقبت جام زهر را حُقنه کرد

سفر نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه به ترکیه

وزیر دفاع: طبق اعلام سپاه پخش فیلم دوتابعیتی‌ها در مجلس فاقد سندیت استوزیر دفاع: طبق اعلام سپاه پخش فیلم دوتابعیتی‌ها در مجلس فاقد سندیت است حاتمی: طبق اعلام سپاه فیلم دوتابعیتی‌ها که در کمیسیون امنیت ملی وصحن مجلس پخش شده به لحاظ موضوعی مشابهت دارد،اما به لحاظ اصالت فیلمی که در صحن مجلس پخش شده فاقد سندیت واعتبار رسمی است مگ تو بلاک نبودی تو تویتر بی ناموس ایسنا

دیدار وزیر دفاع ترکیه با نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در بازدید از روابط عمومی کل سپاه در جمع مدیران و کارکنان این مجموعه، با بیان اینکه ظهور انقلاب اسلامی ایران هیمنه پوشالی و ابرقدرتی نظام استکباری را در جهان فرو ریخت، گفت: آمریکایی‌ها بسیار تلاش کردند دنیا را آماده نظام نوین مورد نظر خود کنند تا با یک کدخدا اداره شود و همگان تحت سلطه و سیطره این کدخدا قرار گیرند؛ اما انقلاب اسلامی با گفتمان مبتنی بر مفاهیم و آموزه های برگرفته از اسلام ناب که مطابق با فطرت انسانی است، این معادلات را برهم زد.نیروی زمینی سپاه پاسداران روز یکشنبه ۳۰ تیرماه (۲۱ ژوئیه) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دو تن از نفرات این نیرو در حوزه شهرستان سراوان و نزدیک مرز پاکستان"در درگیری با گروهک تروریستی" کشته شدند.در زمان آغاز جنگ ایران و عراق، سپاه پاسداران بیش از آنکه یک نیروی نظامی باشد، نیرویی امنیتی-سیاسی محسوب می شد که وظیفه اصلی آن، اصطلاحا سرکوب «ضدانقلاب» بود.خبرگزاری تسنیم ، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهید نقیبی در یگان ویژه صابرین گفت: لباس سپاه مقدس‌ترین لباسی است که در طول تاریخ آن را می‌شناسیم؛ زیرا هزاران شهید از بهترین بندگان خدا با این لباس شهید شدند.

حجت الاسلام والمسلمین  حاجی صادقی سپاه را پاسدار و نگهبان انقلاب گفتمان ساز و الهام بخش اسلامی ایران توصیف و با بیان اینکه قداست‌زدایی از ارکان انقلاب و نظام اسلامی از اهداف دشمنان است، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی و ولایی که همواره صیانت از اسلام، انقلاب و برقراری امنیت و آرامش ملت ایران را سرلوحه پاسداری خود قرار داده، امروز مایه آرامش مردم و خار چشم و موجب عصبانیت دشمنان و بدخواهان ملت است. وی افزود: از این رو حفظ قداست و منزلت اجتماعی سپاه که به فضل الهی با مجاهدت و جانفشانی‌ها در وضع مطلوبی قرار دارد، بسیار مهم و اساسی بوده و روابط عمومی سپاه با ایفای نقش موثر خود در عرصه اطلاع‌رسانی کارکردها و اقدامات، سهم مهمی در پاسداری از آن بر عهده دارد. همچنین دو پاسدار به نام‌های محمد ثوری و شمس‌الدین بوداق زخمی شدند. نماینده ولی فقیه در سپاه بزرگ نمایی اقدامات کوچک جبهه باطل و کوچک نمایی توفیقات و دستاوردهای برجسته انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از ابعاد مهم جنگ نرم دشمن برشمرد و اظهار کرد: برغم دستاوردها و توفیقات بی‌بدیل انقلاب اسلامی، دشمن با استفاده از امپراتوری رسانه‌ای و جنگ روانی سعی در کم‌رنگ نشان دادن این موفقیت‌ها دارد، اما همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب مطرح فرموده اند، در این ۴۰ سال با وجود فراز و نشیب‌ها، توقف نداشته‌ایم و انقلاب اسلامی در مسیر پیش روندگی، پیشرفت و پیروزی است؛ به همین دلیل بخش مهمی از اقدامات و فعالیت‌های ما باید معطوف به نمایش برگ های زرین اقتدار، شکوه و عظمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نزد  افکار عمومی دنیا باشد. بنی صدر از ۳۰ بهمن ۱۳۵۸، به حکم آیت الله خمینی به سمت فرماندهی کل قوا منصوب شده بود و به طور رسمی، حق تعیین تکلیف برای سپاه و فرماندهان آن را داشت. وی مهم‌ترین محور فعالیت ها و رویکردهای اطلاع رسانی در سپاه را تطابق با منویات و فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) دانست و تصریح کرد: از جمله ترفندهای دشمن این است که ما را نسبت به گذشته ناکام، نسبت به وضعیت فعلی در حالت بحران و نسبت به آینده مأیوس کند، اما مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان الگوی امید آفرینی و روحیه بخشی در نظام اسلامی ما، گذشته را افتخارآمیز، وضعیت فعلی را در حال مقاومت و ایستادگی و آینده را سرشار از امید و موفقیت معرفی می‌کنند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید شهرستان سراوان در ۳۳۵ کیلومتری جنوب شرق زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان، و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است. حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی بصیرت افزایی، امیدآفرینی و اثربخشی اقدامات با بهره گیری از ادبیات جذاب، تاثیرگذار و مخاطب پسند، به دور از هرگونه انفعال را از دیگر محورهای سیاست ها و رویکردهای اطلاع رسانی سپاه عنوان و با اشاره به ضرورت تمسک به آموزه‌های اهل بیت (علیهم السلام) در انجام اقدامات اطلاع رسانی سپاه خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهای مهم و درس آموز در سیره ائمه اطهار (ع) بهره‌گیری از راهبرد تبدیل تهدید به فرصت بود که مطالعه و بکارگیری آن ازجمله در حوزه تبلیغ، اطلاع رسانی و آگاه سازی با به کارگیری مهارت های لازم بایستی نصب العین روابط عمومی سپاه بلکه روابط عمومی سایر دستگاه ها قرار گیرد. سردار فدوی تصریح کرد: ما پاسداران همچنان پای در رکاب انقلاب هستیم و به‌تبعیت از امامان معصوم(ع) منتظر هستیم تا شهادت نصیب ما هم شود.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از راهبرد تبدیل تهدید به فرصت که در شرایط امروز و پس از خباثت هیات حاکمه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی! و عملیاتی کردن جنگ روانی و هجمه‌های رسانه‌ای سنگین علیه این نهاد انقلابی، مردمی و مقتدر، از اهمیت مضاعف برخوردار شده است و ایجاب می‌کند روابط عمومی سپاه با ارتقای ظرفیت ها و مهارت های موجود خود در حوزه تولیدات رسانه‌ای، دستاوردها، توانمندی‌ها و حقیقت ناب و اقتدار آمیز سپاه را بیش از پیش در معرض افکار عمومی داخل و خارج کشور قرار دهد.» مناطق مرزی ایران در نزدیکی پاکستان سال‌هاست که صحنه درگیری نیروهای نظامی و انتظامی ایران با گروه‌های شبه‌نظامی است که بیشتر آنها شبه‌نظامیان بلوچ هستند. مرتضی رضایی اما حکم فرماندهی سپاه را، که از سوی «فرمانده کل قوا» صادر شده بودن بدون اعتبار دانست و سمت خود را قبول نکرد تا اینکه این حکم در ۲۸ تیر، به تأیید آیت الله خمینی رسید. نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: برجسته‌سازی رویکردها و کارکردهای سپاه در حوزه های مختلف دفاعی، امنیتی و نیز سازندگی، مردم یاری و محرومیت زدایی و سایر عرصه‌ها می‌تواند با خنثی سازی ترفندهای دشمن، منزلت و پایگاه اجتماعی سپاه را از هرگونه گزند و آسیب مصون دارد. حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در بخش دیگری از سخنان خود در تبیین رویکردهای سپاه در حوزه سیاسی و چرایی تلاش برخی برای هجمه به سپاه در این عرصه ، گفت: همانگونه که بارها گفته شده است سپاه پاسدار تمامیت انقلاب و دستاوردهای آن به ویژه در شرایط خطیر و تاریخی کنونی است، ما بصیرت سیاسی  را در سپاه واجب و جناح پذیری سیاسی را حرام می دانیم. عبدالمالک ریگی شناخته‌شده‌ترین رهبر این گروه بود که در سال ۱۳۸۸ بازداشت و چند ماه بعد اعدام شد. نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: سپاه به هیچ عنوان در حوزه مسائل متعارف سیاسی، مصداقی ورود پیدا نمی‌کند، اما بصیرت افزایی سیاسی با هدف ناکام گذاردن توطئه ها و ترفندهای دشمنان را با جدیت دنبال می‌کند. او در این مقام، از ارتباطات سیاسی-اطلاعاتی موثری بهره می برد که از زمان انتصاب خود به فرماندهی سپاه تا پایان جنگ، آنها را حفظ و تقویت کرد. حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه"روابط عمومی سپاه تنها مرجع رسمی مجاز برای اعلام مواضع و انتشار اخبار مربوط به عملکرد، دستاوردها و توانمندی های سازمان در عرصه های مختلف است" گفت: خدای بزرگ را شاکریم که امروز سه حوزه فرماندهی ، نمایندگی ولی فقیه و حفاظت اطلاعات سپاه این باور را دارند که روابط عمومی این نهاد بر اساس وظایف ذاتی از قابلیت ها و تجارب حرفه ای  برای انجام این رسالت خطیر برخوردار است. این گروه از سوی بسیاری از کشورهای جهان به عنوان"گروه تروریستی" طبقه‌بندی شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان، اطلاع رسانی به هنگام، سریع، دقیق، اطمینان بخش و به دور از هرگونه غلو را از وجوه برجسته اقدامات روابط عمومی  سپاه برشمرد و با قدردانی از همت و تلاش های تاثیرگذار مسئول و آحاد مدیران و کارکنان آن ، اظهار کرد: بحمدالله امروز روابط عمومی کل سپاه در حفظ و ارتقای منزلت اجتماعی این نهاد انقلابی و مردمی  از جایگاه و نقش محوری برخوردار بوده و مقبولیت و مرجعیت درون سازمانی و برون سازمانی آن بویژه نزد جامعه رسانه ای و افکار عمومی، این مسئولیت را سنگین تر کرده است. در ابتدای این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گزارشی از وضعیت و روند اقدامات، فعالیت‌ها و ماموریت‌های روابط عمومی کل سپاه ارائه کرد.   چنین نفوذی، در داخل سپاه مخالفان زیادی داشت که عمدتا، به جناح چپ جمهوری اسلامی ایران نزدیک بودند. انتهای پیام .