نمایش دسته‌جمعی دلفین‌های بازیگوش در ساحل شیلی

25/04/1399 08:53 ب.ظ

ده‌ها دلفین روز سه‌شنبه با ورود به خلیج والپارایزو واقع در شیلی، شنایی دسته‌جمعی را اجرا کردند.

ده‌ها دلفین روز سه‌شنبه با ورود به خلیج والپارایزو واقع در شیلی، شنایی دسته‌جمعی را اجرا کردند.

تصاویر هوایی ثبت شده از این رخداد، نظم جمعی کمتر دیده شده‌ای را از حرکت جمعی دولفین‌های آزاد و پرشمار به نمایش گذاشته است.

دلفین شیلی در مقایسه با گونه رایج این حیوان دریایی دارای جثه کوچکتری است و پوزه کشیده‌ای ندارد. باله‌های پشتی و کناری این موجود دریایی به نسبت بدنش کوچک است و رنگ پیکر آن ترکیبی از سفید و طیف‌های مختلف خاکستری است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کشف 225 جسد طی 40 روز از گورهای دسته‌جمعی در لیبی

کرونا در ایران؛ فعالیت برخی مشاغل در تهران به مدت یک هفته تعطیل شدتعداد روزانه قربانیان شیوع ویروس جدید کرونا در ایران روز دوشنبه برای دومین بار بیش از ۲۰۰ نفر بود. بنا به آمار رسمی تاکنون ۱۳ هزار و ۳۲ نفر در ایران بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

کرونا در برزیل طی یک روز 733 و در مکزیک 485 قربانی گرفت

۲۵۲۱ ابتلا و ۱۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور / ۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدار۲۵۲۱ ابتلا و ۱۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۲۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۷۹ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۶۲۱۷۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۲۵۲۷۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۳۲۱۱ نفر

کرونا در ایران؛ مرگ 179 نفر دیگر در یک روز

۲۶۲۱۷۳ مبتلا و ۱۳۲۱۱ فوتی/در ۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدارلاری خبر داد: ۲۶۲۱۷۳ مبتلا و ۱۳۲۱۱ فوتی/در ۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدار