نماینده آمریکا در آژانس: اگر ایران همکاری نکند، شورای حکام در جلسه فوق‌العاده به «بحران» رسیدگی می‌کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺نماینده آمریکا در آژانس: اگر ایران همکاری نکند، شورای حکام در جلسه فوق‌العاده به «بحران» رسیدگی می‌کند ⬇️ بیشتر بخوانید:

نمایندگی ایالات متحده در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید به‌رغم فعالیت‌های مستمر مدیرکل آژانس، ایران به پرسش‌ها از جمله در مورد سه سایت اعلام نشده که مواد هسته‌ای در آن یافت شده، بیش از دو سال است که پاسخ نداده است.

لوئیس بونو، کاردار آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در وین، در جلسه شورای حکام آژانس که روز پنجشنبه چهارم آذر برگزار شد گفت: «بسیار مهم است که شورای حکام، روند اقدامات دقیقه ۹۰ ایران در برهم زدن اتحاد این شورا و ادامه همکاری نکردن را بشکند.» وی افزود: «ما از سفر این هفته مدیرکل آژانس به تهران به‌رغم نیاز به آماده شدن برای این جلسه شورای حکام قدردانی می‌کنیم و متاسفیم ;I ایران این فرصت داده شده برای پیشرفت در فهرستی طولانی از مسائلی را که سریعا نیاز به پاسخ دارد از دست داد.

او همچنین تصریح کرد، «دو ماه پیش اعضای این شورا پیامی واضح به ایران دادند که رفتار نادرست با بازرسان آژانس و و تهدید آنها غیرقابل قبول است و فورا باید متوقف شود.»خبرگزاری فرانسه شامگاه چهارشنبه ٣ آذر به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده گزارش داد که واشنگتن از نتیجه سفر رافائل گروسی دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران ناامید شده، اما آماده ازسرگیری مذاکرات در وین است.

دور هفتم گفت‌وگوهای ایران و قدرت‌های جهان بر سر برنامه هسته‌ای تهران و با هدف احیای برجام قرار است از روز هشتم آذر در وین از سر گرفته شود. دولت پرزیدنت بایدن هنوز «دیپلماسی» را بهترین گزینه برای رسیدگی به برنامه اتمی ایران می‌داند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ساده لوحی و کم سوادی سیاست مداران گروه 5+1 در موافقت با ادامه ی مذاکرات با چهار پایان حاکم در طویله ی طه ران، موجب گستاخی این جماعت بربری و کوتاه تر شدن زمان گریز هسته ای جهت دست یابی به سلاح اتمی گردید است. امید است آیت الله جو بایدن بزودی از مسیر غلط ادامه مذاکرات خارج گردد!!!

از حالا به بعد این ایرانست که قواعد بازی رو تعین میکنه و نه‌ شورای حکام.

آنچه مسلم است، تا زمانی که بایدن و تیمش رویکرد کنونی را حفظ کنند، آیت الله‌های تبهکار هم، به حرکت در مسیر خواسته‌های حداکثری، تنش‌ آفرینی و مذاکره برای مذاکره و اتلاف وقت تا رسیدن به هدف نهایی خود را ادامه خواهد داد.

بلوف«پلن بی»؛ ملاها دست بایدن را خوانده‌اند دست بایدن برای جمهوری اسلامی رو شده و از بلوف دولت دموکرات‌ آمریکا در اشاره به استفاده از «همه گزینه‌ها». او سیاست حزبی خود را دنبال میکند و وعده انتخاباتی خود یعنی بازگشت ب برجام و سیاست چماق و هویچ.

آژانس بین المللی اتمی یک سیرک است و کارایی عملیاتی علیه رژیم های یاغی را نداشته و ندارد.‌نمونه در گذشته کره شمالی پاکستان .. شورای امنیت کارایی خود را از دست داده و محل تَقابل بلوک های قُدرت شُده. ننگ آور است👎🏻

شَواهد نشان میدهد ک رژیم پازل های اَتمی را در حال تکمیل میباشد. سَر جنگی موشک‌ مخصوص اتمی و اَدوات الکترونیکی آن را هنوز مُشکل دارند و تست نکرده اند اما باقی پازل ها تکمیل شُده.اینکه میگویند رژیم چند سال دیگر با سَلاح اَتمی فاصله دارد نَشان از ناآگاهی میباشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکست در تهران، اختلاف در وین؛ رابطه ایران و آژانس به کجا می‌رسد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: در صورت عدم شفافیت ایران در مذاکرات به «راه‌های دیگر» روی می‌آوریمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست مطبوعاتی این وزارت‌خانه گفت، اگر مقامات ایران در وین نشان دهند که گفتار و رفتار آن‌ها فاقد «حسن نیت» است، باز دوباره دولت بایدن و این مترسک،ند پرایس، حرف مفت زدند. شماها قند تو دلتون آب میشه اگه بتونید با ج.ا سفاک قرارداد امضا کنید. دنیا میدونه ج.ا محل صدور تروریست و نا آرامی هست و فقط آمریکا و اتحادیه اروپا خودشون رو به خواب زدند و لحظه به لحظه از قرارداد حرف می‌زنند. عجب! روی میز .؟...... مثلا چه راهی ؟ دموکراتهای آمریکا فقط حرف میزنند 😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کریم بنزما به اتهام مشارکت در اخاذی به حبس تعلیقی و جریمه نقدی محکوم شد🔺کریم بنزما به اتهام مشارکت در اخاذی به حبس تعلیقی و جریمه نقدی محکوم شد ▪️کریم بنزما به همدستی در تلاش برای باج‌خواهی در رابطه با یک نوار جنسی که گمان می‌رود از تلفن همراه هم تیمی سابقش والبوئنا به سرقت رفته است، متهم شده بود. کریم ، این چه کاری بود ، خلاصه که گند زدی ، ازت انتظار نداشتم مسلمونا همه جاي دنيا پرچمشون بالاست ! 😅😅 بچه مسلمون
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیرکل آژانس بین‌المللی: مذاکرات در تهران بی‌نتیجه بود | DW | 24.11.2021مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پس از بازگشت از سفر به تهران مذاکرات خود را 'بدون ‌نتیجه' خواند. او گفت به دوربین‌های مراقبتی تأسیسات کرج دسترسی ندارد و به زودی نمی‌تواند شناخت از فعالیت هسته‌ای ایران را تضمین کند. تف به روت ، حیف اون چلوکبابی که در ایران خوردی ، نمک نشناس گوز به همه تون «به زودی نمی‌تواند شناخت از فعالیت هسته‌ای ایران را تضمین کند.» - این جمله چه معنایی دارد؟ ترجمه گوگلی است؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: پیگیر صدور بیانیه مشترک با آژانس در اولین فرصت هستیموزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، امروز در یک گفتگوی برخط، در مورد گسترش روابط دوجانبه، تحولات افغانستان و مذاکرات برجام برای لغو تحریم های غیر قانونی رژیم آمریکا علیه ملت ایران تبادل نظر کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش گروسی به شورای حکام آژانس: مذاکراتم با ایران درباره مسائل پادمانی باقی‌مانده بی‌نتیجه بودرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آغاز نشست امروز(چهارشنبه) شورای حکام آژانس گفت: «علیرغم تلاش‌های من، این مذاکرات و رایزنی‌های گسترده برای رسیدگی به مسائل پادمان‌های باقی‌مانده ایران که در دو گزارش به تفصیل شرح داده شد، بی‌نتیجه بود.» من نمیدونم چقدر باید برینن به اینا تا بفهمن جمهوری اسلامی با هیشکی نمیتونه کنار بیاد، توی عصر سیاستمدارهای بی‌عرضه زندگی میکنیم که از پس ۴ تا آخوند دوزاری برنمیان این انرژی فقط شده مایه ی گروگان گیری ملت. چرا هیچکس نمیگه مشکل چیه؟ ما مردم تا کی باید گروگان حل مساله اتمی بمونیم؟ تا کی میخواهید برای ما مردم هزینه درست کنید؟ از این هزینه درست کردن چه نفعی میبرید؟ سوال ساده است اما ظاهرا جواب آن به هزار توی سیاست جمهوری اسلامی ربط دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »