نماینده پیشین مجلس ایران: خانواده قالیباف دو آپارتمان در ترکیه خریده‌اند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده پیشین مجلس ایران: خانواده قالیباف دو آپارتمان در ترکیه خریده‌اند العربيه_فارسى

جعفرزاده، شامگاه سه‌شنبه 6 اردیبهشت، در گفت‌وگو با وبگاه «دیده‌بان ایران» با درخواست اخراج قالیباف از مجلس اظهار داشت: «مدارک و مستنداتی موجود است که نشان می‌دهد قالیباف دو دستگاه آپارتمان را در ترکیه خریداری کرده است. کسی که دو دستگاه آپارتمان را در بهترین محله ترکیه به ارزش 20 میلیون لیر معادل 40 میلیارد تومان و 20 چمدان وسایل سیسمونی را از ترکیه خریداری می‌کند، شانیت نظام را حفظ نکرده و باید سریعا از منسب قدرت حذف شود.

این در حالی است که علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی روز گذشته در دیدار با برخی دانشجویان با دفاع ضمنی از مجلس کنونی به ریاست قالیباف، بر «انقلابی»‌بودن این مجلس تاکید کرد. در مقابل جعفرزاده در صفحه توییتر خود با تاکید مجدد بر «سیسمونی گیت» و «خرید دو آپارتمان در ترکیه» توسط اعضای خانواده قالیباف، نوشت: «قالیباف بجای توضیح و عذرخواهی از من شکایت کرده است.»

پیش از این رئیس مجلس ایران به چندین مورد فساد مالی از جمله «املاک نجومی» در دوران ریاست شهرداری تهران، «هلدینگ یاس» به همراه دیگر مقامات سپاه و کمک مالی هنگفت به موسسه خیریه همسرش متهم شده بود که قوه قضائیه ایران تاکنون به هیچ کدام از آنها رسیدگی نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رگبار باران در نقاط مختلف کشور/ گرد و خاک در شرق ایرانرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی و رگبار باران و وزش باد شدید در اکثر نقاط کشور طی امروز(۶ اردیبهشت) خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قاتل دو روحانی اهل سنت در ایران دستگیر شدرئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری قاتل 2 روحانی اهل سنت گنبدی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

غیبت بی سر و صدای ایران در بینال ونیز!سه روز از آغاز بخش نمایشگاهی بینال هنر ونیز می‌گذرد و با جست‌وجویی ساده در وب‌سایت این رویداد می‌توان متوجه شد که ایران امسال در بین ۸۰ غرفه شرکت‌کننده، حضور ندارد! این در حالی است که هنر ایران در پنجاه‌وهشتمین دوسالانه هنر ونیز، توانست در بین ۹۰ کشور شرکت کننده حضور موفقی داشته باشد. حاجی لاکن با خوف از مفسده, سربازان گمنام محبان اهل بیت سیدعلی رهبری حضور ندارد تکذیب میشود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران به پاداش‌های میلیاردی در فدراسیون | DW | 26.04.2022مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران، در حساب اینستاگرام خود با اشاره ب‍ه ندادن پاداش از سوی فدراسیون فوتبال ایران به تیم زنان، به پاداش‌های میلیاردی برای مشاوران رئیس معزول فدراسیون واکنش نشان داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سیپری: ایران با افزایش هزینه‌های نظامی خود به جایگاه ۱۵ در جهان رسیده استبر اساس گزارش سیپری که روز دوشنبه منتشر شد، هزینه‌های نظامی ایران در سال گذشته میلادی با ۱۱ درصد افزایش به بیش از ۲۴ میلیارد دلار رسید. وقتی از هیچ کی نترسی، خدا بهت قدرتی می‌دهد که همه حیرت کند. ۲۴ میلیارد دلار موشک ساختن، پوشک باید بریم از ترکیه بیاریم مانند قالیباف! گزارشتون اشتباه داره: رتبه ۱۴، نه ۱۵...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی حکومت: انقلاب جنسی در ایران شروع شده استرویکرد حکومت به جامعه رنگین‌کمانی، همزمان با گسترش شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خبری، تغییر کرده و از انکار به ستیز با جامعه رنگین‌کمانی و مخصوصا روابط افراد هم‌جنس تبدیل شده است. اقلیت‌های_جنسی گزارش شایا گلدوست👇 خداییش دیگه همجنس گرایی رو باب نکنید انسانیت رو با اینجور کثافت کاریا خراب کردین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »