نماینده تهران در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: فرد خشونت‌ورز ضعیف است

28/12/2019 09:25:00 ب.ظ

نماینده تهران در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: فرد خشونت‌ورز ضعیف است #العربية

العربية

نماینده تهران در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: فرد خشونت‌ورز ضعیف است العربية

سلحشوری در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: کسی که خشونت میورزد ضعیف استساعاتی پس از انتشار تکذیبیه

سلحشوری در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: کسی که خشونت میورزد ضعیف استساعاتی پس از انتشار تکذیبیه زندان اوین در رسانه ها، درباره ضرب و شتم نرگس محمدی در زندان، پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس ایران، با انتقاد از عملکرد دستگاه قضا، در صفحه اینستاگرامی خود، خشونت ورزیدن را نشانه «ضعف» قلمداد کرد.

در حالی که روابط عمومی زندان اوین، شنبه 28 دسامبر 2019، با انتشار بیانیه ای، ضرب و شتم نرگس محمدی فعال حقوق زنان در زندان را تکذیب کرد، سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس ایران، در صفحه اینستاگرام خود از این اقدام خشونت آمیز انتقاد کرد و نوشت: «نقل است از گاندی کسی که خشونت می ورزد، ضعیف است و چون منطق ندارد با خشونت پاسخ می دهد».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

دم انتخابات از این نمایش‌ها زیاد اتفاق میفته 😉

آیا ایران در واکنش به گزارش رویترز درصدد اعلام آمار قربانیان اعتراضات اخیر است؟علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران که پیشتر آمار اعلام شده از قربانیان اعتراضات سراسری ماه نوامبر (آبان)

واکنش نفتی‌ها به ابهام در مورد کیفیت بنزینشرکت ملی پالایش و ‌پخش فرآورده‌های نفتی پیرو خبر منتشر شده در بعضی کانال‌های خبری مبنی بر اینکه «بنزین باید در پالایشگاه زنجیره آروماتیکش شکسته شود تا حالت سرطان‌زایی آن کمتر شود» اطلاعیه‌ای منتشر کرد. اپراتور عزیز شما کلاس خبر نگاری نرفتی ؟! این که اطلاعیه داد رو توییت کردی ؟! 🤣 عزیزم باید بگی اطلاعیه فلان راجع به فلان: خلاصه (جان) مطلب رو توییت کنی و تمام. توییت کردی اطلاعیه داد دنبال کلیک میگیردی حتما بریم تو پیجتون؟!

کشته شدن یک آمریکایی در حمله راکتی به پایگاهی در کرکوکپایگاه کی‌۱ در نزدیکی شهر نفت‌خیز کرکوک، با پرتاب چند راکت مورد حمله قرار گرفته است. این پایگاه علاوه بر نیروهای عراقی محل استقرار نیروهای آمریکایی نیز هست. BBC طبقه نظر سنجی که در آلمان صورت گرفت خامنه ای خطرناک نرین رهبر جهان پس این رو هم گزارش کن اگه واقعا بی طرفی وقتش که امریکایها از کل منطقه خاور میانه خارج شوند . جون عزیزه مگه نه ؟ 😌😌😌 راکت بعدی انشاءالله در کاخ سفیدِ روسیاهان

کشته و زخمی شدن چندین آمریکایی در حمله‌ به پایگاهی نظامی در کرکوک عراقبنا به اعلام ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش که ایالات متحده آمریکا آن را رهبری می‌کند شامگاه جمعه

رسانه‌های خارجی با اعلام آمار ضدونقیض کشته‌شدگان در پی برانگیختن واکنش مسئولان داخلی هستندجلال میرزایی با تاکید بر اینکه نخبگان جامعه یا کسانی که اهداف خاصی دارند دنبال تعداد کشته‌های حوادث آبان‌ماه هستند، گفت: رسانه‌های خارجی با اعلام آمارهای ضدونقیض کشته‌شدگان حوادث آبان‌ماه در پی این هستند که جنگ روانی راه بیندازند و مسئولان داخلی را وا دارند تا در این‌ باره واکنش نشان دهند.

واکنش عضو هیات رئیسه به استعفای تاج/ شیعی: خودش صحبت خواهد کردعضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره استعفای مهدی تاج از ریاست این فدراسیون گفت: تاکنون هیات رئیسه فدراسیون فوتبال جلسه‌ای نداشته و طبیعی است وقتی رییس نداشته باشیم جلسه‌ای نداریم تاج بعد از بهبودی حالش، درباره برنامه‌های آتی فدراسیون صحبت خواهد کرد

اندازه فونت سلحشوری در واکنش به ضرب‌وشتم نرگس محمدی: کسی که خشونت میورزد ضعیف است ساعاتی پس از انتشار تکذیبیه زندان اوین در رسانه ها، درباره ضرب و شتم نرگس محمدی در زندان، پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس ایران، با انتقاد از عملکرد دستگاه قضا، در صفحه اینستاگرامی خود، خشونت ورزیدن را نشانه «ضعف» قلمداد کرد.را «به شدت» تکذیب کرده بود، خواستار اعلام سریع آمار تفکیکی کشته‌شدگان شد و گفت «این کار در حال انجام است.به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: بنزین تولیدی در پالایشگاه‌های ایران و در تمام پالایشگاه‌های دنیا شامل چند مولفه است که این مولفه‌ها محصول نهایی واحدهای تبدیل کاتالیستی، ایزومریزاسیون، اف‌سی‌سی، آراف‌سی‌سی، آلکیلاسیون، بنزین استریت ران (واحد تقطیر) و اکتان‌افزاهایی مانند ام‌تی‌بی‌ای است.ارتش آمریکا در بیانیه ای که عصر جمعه به وقت واشنگتن منتشر شد گفت که در این حمله یک پیمانکار غیرنظامی اهل آمریکا کشته و چند نظامی آمریکایی و عراقی زخمی شده اند.

در حالی که روابط عمومی زندان اوین، شنبه 28 دسامبر 2019، با انتشار بیانیه ای، ضرب و شتم نرگس محمدی فعال حقوق زنان در زندان را تکذیب کرد، سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس ایران، در صفحه اینستاگرام خود از این اقدام خشونت آمیز انتقاد کرد و نوشت: «نقل است از گاندی کسی که خشونت می ورزد، ضعیف است و چون منطق ندارد با خشونت پاسخ می دهد». او در ادامه، نرگس محمدی را نماد ایستادگی دانست که در مقابلش «کم» آورده اند. آنها به انسان‌ها نگاه فله‌ای می‌کنند. محمدی با انتقاد از عملکرد قوه قضاییه نوشت: «مانده ام عدالت پیامبر و علی کجا و عدالت این دستگاه قضا به نام اسلام کجا؟» این در حالی است که امروز روابط عمومی زندان اوین «انتقال نرگس محمدی از اوین به زنجان با ضرب و شتم» را تکذیب و اعلام کرد که « انتقال او به زنجان با دستور مرجع قضایی بوده» و به عنوان «شهر موطن او» انجام شده است. هر کدام از مولفه‌های بنزین بعضی از مشخصات بنزین را تامین می‌کنند و ممکن است یک یا چند مشخصه آنها از حد مجاز بیشتر باشد، به عنوان مثال بنزین خروجی از واحد تبدیل کاتالیستی، پایه اروماتیک و بنزین خروجی از اف سی سی و آر اف سی سی پایه ألفین است. گفتنی است، اخباری در روزهای اخیر درباره انتقال نرگس محمدی، فعال حقوق بشر، با «ضرب و شتم» از «تهران به زنجان» منتشر شد. این کار در حال انجام است اما باید با دقت باشد. نرگس محمدی با انتشار نامه‌ای اطلاع داد که در جریان «انتقال از زندان اوین» به او «حمله فیزیکی» شده است. یک رسانه محلی کرکوک نوشته حمله راکتی همزمان با آن رخ داده که نیروهای عراقی به واسطه افزایش فعالیت شبه نظامیان داعش تدابیر امنیتی در این پایگاه را تقویت کردند.

گویا این فعال حقوق بشر، همراه با چند زندانی سیاسی دیگر در بند زنان زندان اوین برای یادبود چهلم کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه «تحصن» کرده بودند که به طور ناگهانی، محمدی را به زندان زنجان انتقال دادند.» خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی به نقل از «سه منبع نزدیک به خامنه‌ای» و «یک منبع چهارم» اعلام کرد که رهبر جمهوری اسلامی ابراز نگرانی نسبت به آنچه «در خطر بودن جمهوری اسلامی» نامیده، دستور داده که «هر کاری لازم است برای متوقف کردن اعتراضات بکنید.. .