نظارت دولت بر امور بدون انصاف مردم به جایی نمی‌رسد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سید رضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:نظارت دولت بر امور بدون انصاف مردم به جایی نمی‌رسد/مردم توان تامین مایحتاج اصلی خود را ندارند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

دلیل ماندگاری بحران‌ها در ایران چیست؟ این سوال و سوال هایی مانند آن این روزها به عنوان پرسشی مهم ذهن عموم جامعه ایرانی را به خود مشغول کرده است. در این ‌باره اظهار داشت: مردم ما الان از 2 سه مورد به شدت در رنج هستند و سختی‌ها را تحمل می‌کنند. مورد اول این است که بر امور نظارت یا کنترل لازم نمی‌شود. در واقع با اینکه هر کالایی از آهن و لاستیک گرفته تا‌ دارو، لبنیات، تخم‌مرغ و...

او تصریح کرد:‌ مساله دیگر هم این است که من تقصیر را گردن شما می‌اندازم و شما مرا مقصر می‌دانید و... و به همین دلیل نمی‌توانیم موانع را از پیش رو برداریم. برای اینکه همه چیز درست شود باید بنشینیم و به مصداق «وَتَواصَوا بِالحَقِّ وَتَواصَوا بِالصَّبرِ» مقابل تحریم‌ها صبر و استقامت به خرج دهیم و برای خدمت به یکدیگر کوشا باشیم، همچنین با هم صحبت کنیم تا بتوانیم راهی برای عبور از بحران‌ها پیدا کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موکب داران و مردم به سمت مرزهای عراق حرکت نکنندرییس ستاد مرکزی اربعین: *موکب‌داران و مردم به سمت مرزهای عراق حرکت نکنند *مردم به شایعات و فراخوان‌های اربعین توجه نکنند *موضع رسمی عراق عدم پذیرش زائر از خارج از این کشور است *هیچ مسأله سیاسی در کار نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برجام برای مردم و امنیت ملیامریکا سی روز پیش در اقـــــدامی خــــلاف حقـــوق بین‌المـــللی خواســت تا سازوکار ماشه را به‌کار بیندازد. شواهد نشان می‌دهد ایران می‌تواند شاهد موفقیت دیگـــ ری در چارچوب دیپلماسی چندجانبه‌گرا و ناکامی امریـــکا در اســـتفاده از سیاست یک‌جانبه‌گرایی و شکست این کشور در استفاده از مکانیسم ماشه باشد. دولت امریکا تنها با ایران در تنش نیست اما در هیچ‌کدام از بحران‌های خودساخته‌اش تا این حد در عرصه بین‌المللی کم‌اعتبار نشده است. ebtekarm_ir ..
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حمایت مردم ادلب از نیروهای مسلح ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: جمهوری اسلامی تهدید و خطری برای امنیت سایبری جهان و مردم ایران استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مهم‌ترین عنصر برای دوری از بحران‌ها ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم استجهانبخش خانجانی گفت‌: در شرایطی که جهان به واسطه سیاست‌گذاری‌ها و ایدئولوژی‌های نظام بنای رویارویی با ایران دارد، مهم‌ترین عنصر موثر برای دوری از بحران‌ها چیزی جز ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم نیست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نمایندگان مجلس به جای نگرانی در مورد نمایش خانگی، اول طرح خط مشی، اداره و نظارت بر سازمان صداوسیما را تصویب کنندبه گفته مهدی کوهیان، طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اصلاح بند 29 ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط مربوط به حوزه سریال نیست و فیلم‌های مستند، داستانی، انیمیشن، برنامه‌های ترکیبی، برنامه‌های گفت‌وگومحور و... را در بر می‌گیرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »