نصرتی: این پرسپولیس پرمهره ترین پرسپولیس یک دهه اخیر است

19/01/2020 09:26:00 ق.ظ

مدافع سابق پرسپولیس معتقد است یحیی گل محمدی گزینه مناسبی برای هدایت سرخپوشان تهرانی بود

پرسپولیس, پرسپولیس

اوساگوانا را خودم به دنیزلی معرفی کردم نصرتی: این پرسپولیس پرمهره ترین پرسپولیس یک دهه اخیر است

مدافع سابق پرسپولیس معتقد است یحیی گل محمدی گزینه مناسبی برای هدایت سرخپوشان تهرانی بود

* یحیی گل محمدی را گزینه مناسبی برای هدایت پرسپولیس می‌دانید؟من چون در تمرینات نیستم و جرئیات را نمی‌دانم نمی‌توانم اظهار نظر دقیق داشته باشم اما سید جلال آمادگی خوبی دارد و می‌تواند به تیم کمک کند. حالا باید ببینیم در ادامه چه روندی خواهد داشت.* در مورد اضافه شدن اوساگوانا به پرسپولیس چه نظری دارید؟

استوکس مهاجم خوبی است و عملکرد خوبی در تراکتور داشت. البته یک سری حواشی خانوادگی داشت که امیدوارم تمام شده باشد اما مهاجم وبی است و به درد پرسپولیس می‌خورد.* پرسپولیس بازی رفت را به تراکتور باخت. این بازی برای پرسپولیس انتقامی است؟با توجه به اینکه استفاده از مربی خارجی سخت شده رویکردی که در نظر گرفته‌اند خوب است. مربیان ایرانی در باشگاهها جواب داده‌اند و باید به مربیان داخلی بها بدهند. با توجه به شرایط مالی باشگاهها و مشکلات سیاسی که کشورمان دارد باید به مربی ایرانی توجه کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

نزدیک به چهار سال است موضوع ذرت‌های آلوده بلاتکلیف مانده استامیر خجسته گفت: با وجود دستور رئیس‌جمهوری درباره امحای ذرت‌های آلوده، نزدیک به چهار سال است هنوز این پرونده بلاتکلیف مانده. بنابراین از وزرای بهداشت، اقتصاد و صمت خواسته‌ام به کمیسیون مربوطه بیایند و توضیح دهند چرا به‌دروغ ورود ذرت‌های آلوده به کشور را تکذیب کرده‌اند و هنوز این ذرت‌ها در انبار بندر امام هستند. kiano64 ۳۵ میلیون دلار دادین افلاتوکسین خالص وارد کردین که اگه رسانه ای نمی شد خیلی اروم و شیک می رفت تو خوراک دام و میومد سر سفره مردم

چه بر ما رفته است که خودِ شادی هم غمگین است

مردم را به سمت خارج از انقلاب هُل ندهیم/ عملکرد این مجلس از مجالس هشتم و نهم قابل قبول‌تر است/ با ادامه این روند، مجلس بعدی از افراد آزاده خالی می‌شودنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید خط‌کشی مردم به انقلابی و غیرانقلابی کار غلطی است، نباید بی‌جهت آنان را از انقلاب دور کنیم، اگر شورای نگهبان به این روند را ادامه دهد، مجلس بعدی از افراد حُر و آزاده خالی خواهد شد و بخشی از مردم نماینده‌ای در مجلس نخواهند داشت. افراده ازاده ها شماها باشین وای بحال غیر ازاده ها.... بابا همتون یه گوهید تامام مجلس جدید مثل کییییر خر وسط پیشونی نظام خواهد بود ، دهه 60 نیست که همه گاو فرض شوند افراد آزاده؟ حتما خودش را یکی از افراد آزاده میدونه.

هر کسی بنا به احساس تکلیف خود رایزنی‌ با شورای نگهبان را آغاز کرده است/ حداقل درمورد کسانی که برای این انقلاب زحمت کشیده‌اند، اصل را بر برائت بگذاریمشیخ در گفت‌و‌گو با ایلنا: هر کسی بنا به احساس تکلیف خود رایزنی‌ با شورای نگهبان را آغاز کرده است/ حداقل درمورد کسانی که برای این انقلاب زحمت کشیده‌اند، اصل را بر برائت بگذاریم

ایجاد ثبات و امید به آینده، محور تلاش دولت بوده استرئیس جمهور امید مردم به آینده را رمز موفقیت در امور دانست و با بیان اینکه محور تلاش پیوسته تقویت ثبات و امنیت و امید به آینده بوده است، تاکید کرد: اقتصاد با امنیت و سیاست خارجی ممزوج است و جداشدنی نیست و دولت در همه این عرصه ها در مسیر رفاه مردم و کشور می کوشد.

هواپیمای نظامی وابسته به خلیفه حفتر شهر مصراته را هدف قرار داده استدولت لیبی: هواپیمای نظامی وابسته به خلیفه حفتر شهر مصراته در شمال کشور را هدف قرار داده است

به گزارش ایلنا،محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس معتقد است یحیی گل محمدی با توجه به اینکه در سالهای اخیر عملکرد خوبی داشته گزینه مناسبی برای هدایت سرخپوشان تهرانی بود اما هواداران باید به او فرصت بدهند تا بتواند برنامه هایش را در تیم پیاده کند و آخر فصل قهرمانی را برای این تیم به ارمغان بیاورد هر چند که کار سختی دارد و رقبای بزرگی هم وجود دارند اما پرسپولیس توان قهرمانی مجدد را دارد.که حاوی سم خطرناک آفلاتوکسین است، همچنان این ذرت‌های سمی در انبار بندر امام تلنبار شده‌اند..علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره این‌که نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از یک جناح خاص عنوان می‌کنند پارلمان یازدهم باید انقلابی و پیرو خون سردار سلیمانی باشد و به این بهانه به برخی برچسب می‌زنند این دوقطبی‌سازی‌ها چه ضرری به نظام و کشور می‌زند، گفت: تقسیم مردم به انقلابی و غیرانقلابی کار غلطی است.

* در مورد حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس چه نظری دارید؟ آرزوی موفقیت برای یحیی و باشگاه پرسپولیس دارم و انشالله قدر سرمایه‌های داخلی مان را بدانیم و بیشتر به آنها بها بدهیم. * یحیی گل محمدی را گزینه مناسبی برای هدایت پرسپولیس می‌دانید؟ در بین گزینه‌های داخلی بله، یحیی در سالهای اخیر در تیم هایی که بوده عملکرد خوبی داشته و امیدوارم همین روند را ادامه بدهد.   به شدت پیگیر موضوع ذرت‌های‌آلوده هستم   امیر خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره آخرین وضعیت پرونده ذرت‌های آلوده گفت: به شدت پیگیر موضوع ذرت‌های‌آلوده هستم و با وجود دستور صریح رئیس‌جمهوری برای تعیین تکلیف و امحای آنها، متاسفانه تاکنون تصمیم قاطعی مبنی بر امحا و از بین بردن ذرت‌های آلوده گرفته نشده است. یحیی سابقه کوتاه مدتی هم در پرسپولیس داشته و می‌تواند به تیم کمک کند. هیچ مسئولی هم احساس تقصیر نمی‌کند و امروز صدا و سیمای این کشور بجای اینکه با مردم باشد و تسلایی بر درد مردم و شادی بخش کودکانمان باشد عملا با مدیران حراستی اش، خبرنگاران و مجریان امنیتی اش، رسما به یک پادگان نظامی تبدیل شده است و با دروغ و تزویر، پدافند شادی است. الان پرسپولیس پرمهره ترین پرسپولیس یک دهه اخیرش را دارد و زمینه برای موفقیت فراهم است. این ذرت‌های آلوده در حال حاضر در انبارهای بندر امام تلنبار شده‌اند تا درباره آنها تعیین تکلیف شود. * در همان سابقه کوتاه مدت یحیی با مهدوی کیا دچار چالش شد. مطهری بیان کرد: بازهم تاکید می‌کنم این‌که بیایند خط بکشند و بگویند یک عده انقلابی و یک عده دیگر نیستند تنها کاری که انجام می‌دهند این است که دایره انقلاب را محدود می‌کنند و این کار درستی نیست.

این سرنوشت در انتظار سید جلال حسینی نیست؟ من چون در تمرینات نیستم و جرئیات را نمی‌دانم نمی‌توانم اظهار نظر دقیق داشته باشم اما سید جلال آمادگی خوبی دارد و می‌تواند به تیم کمک کند. بنابراین اگر در آینده نزدیک درباره ذرت‌های آلوده جواب نگیریم، استیضاح سه وزیر را در دستور کار قرار می‌دهم. اگر نتوانستیم شرمسار تاریخیم، مارا ببخشید. حالا باید ببینیم در ادامه چه روندی خواهد داشت. * عده‌ای معتقدند یحیی در شرایط سخت نمی‌تواند خوب تصمیم بگیرد. قرار است در اولین فرصت این جلسه تشکیل شود و برای نمایندگان و اعضای کمیسیون توضیح دهند که چرا به‌دروغ گفته‌اند ذرت آلوده وارد کشور نشده است در حالی که در انبارهای بندر امام تلنبار شده‌اند. در این رابطه چه نظری دارید؟ این چیزی که می‌گویید را نمی‌دانم." اسماعیل بخشی. این سوال را باید از آنهایی که می‌گویند بپرسید. نمی‌خواهم در این شرایط ماجرا را رسانه‌ای کنم که چه اتفاقات بدی در این باره افتاده است ولی وزرای بهداشت، اقتصاد و صمت نباید این موضوع را تکذیب می‌کردند. این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به دلیل آن‌که در مجلس دهم تعداد نیروهای معتدل و اصلاح‌طلب قابل توجه است، می‌خواهند آن را بکوبند، درحالی که اکثریت مجلس دهم اصولگرا هستند، معقتدم عملکرد مجلس دهم از مجالس هشتم و نهم  بسیار قابل قبول‌تر بوده است نماینده مردم تهران درباره اینکه تعداد قابل توجهی از چهره‌های شاخص در این دوره رد صلاحیت شدند، این امر چه تاثیری روی انتخابات خواهد گذاشت، گفت: باید ببینیم نتیجه چه می‌شود، شاید بعضی از این افراد تائید شوند.

یحیی سالیان سال در تیم‌های بزرگ باشگاهی و تیم ملی بازی کرده و در تیم‌های بزرگ هم سرمربی بوده و گزینه مناسبی برای هدایت پرسپولیس است. * در مورد اضافه شدن اوساگوانا به پرسپولیس چه نظری دارید؟ به نظرم اوساگوانا در ذوب آهن عملکرد خوبی داشت.   با مردم روراست باشیم و به آنها دروغ نگوییم   او تاکید کرد: باید با مردم روراست باشیم و به آنها دروغ نگوییم. اول فصل خودم ایشان را به دنیزلی برای تراکتور معرفی کردم که نشد و الان هم او به پرسپولیس آمده و گزینه خوبی است. * با حضور استوکس در پرسپولیس موافق هستید؟ استوکس مهاجم خوبی است و عملکرد خوبی در تراکتور داشت. در برخی استان‌ها به ما خبرهایی درباره وجود ذرت‌های آلوده رسیده است و در حال بررسی این خبرها هستیم که تا چه حد صحت دارند. البته یک سری حواشی خانوادگی داشت که امیدوارم تمام شده باشد اما مهاجم وبی است و به درد پرسپولیس می‌خورد. لینک کوتاه.

* چه تصوری از اولین بازی پرسپولیس با یحیی مقابل تراکتور دارید؟ بازی سختی است.   نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم با طرح موضوعی دیگر اظهار کرد: سوال بعدی من این است که چرا وزرا و دولت محترم با وجود دستور مستقیم رئیس‌جمهوری برای تعیین تکلیف پرونده ذرت‌های آلوده، و گذشت نزدیک به چهار سال از این ماجرا، هنوز تکلیف را روشن نکرده‌اند. هر دو تیم قبل از اتمام نیم فصل روند خوبی داشتند و بازی برای هر دو تیم سخت است. البته تراکتور میهمان است و شاید برای آنها سخت تر باشد. هرچند این ذرت‌ها از مبدأ آلوده بوده‌اند و 35 میلیون دلار بابت آنها هزینه شده، اما هنوز این پرونده بررسی و تعیین تکلیف نشده است. * پرسپولیس بازی رفت را به تراکتور باخت. این بازی برای پرسپولیس انتقامی است؟ نه، انتقام نیست. این سازمان اعلام کرد 2 هزار بار این ذرت‌ها را تاکنون تست کرده و هر بار میزان آلودگی ذرت‌ها تشدید شده است.

این بازی برای دو تیم حیثیتی که نیست بلکه دو تا رقیب هستند و هر دو مدعی هستند و بازی حساسی است و هر کسی برنده باشد جایگاه بهتری در جدول خواهد داشت. هر دو تیم هواداران پرشوری دارند و بازی سخت و البته جذابی است.   نایب‌رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس عنوان کرد: با حرکت‌هایی که کمیسیون اصل 90 و فراکسیون مبارزه با مفاسد مجلس ترتیب داد، در بنادر و گمرکات مواد غذایی آلوده به حداقل رسیده است. * بعد از برانکو و کالدرون که در پرسپولیس موفق بودند حضور مربی ایرانی در پرسپولیس بازگشت به عقب نبود؟ با توجه به اینکه استفاده از مربی خارجی سخت شده رویکردی که در نظر گرفته‌اند خوب است. مربیان ایرانی در باشگاهها جواب داده‌اند و باید به مربیان داخلی بها بدهند.   پرونده کیک‌های آلوده هم به فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ارجاع شده است   رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس دهم در پایان درباره آخرین اخبار از پرونده کیک‌های آلوده گفت: پرونده کیک‌های آلوده هم به فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ارجاع شده است و کارشناسان در حال بررسی هستند. با توجه به شرایط مالی باشگاهها و مشکلات سیاسی که کشورمان دارد باید به مربی ایرانی توجه کنیم.

* با توجه به افتخارات سالهای اخیر که پرسپولیس کسب کرده یحیی گل محمدی در حال حاضر بیش از حد تحت فشار نیست؟ بیش از حد که نه اما توقع هواداران بالا است.. به هر حال پرسپولیس هت تریک قهرمانی کرده و در نیم فصل اول هم با کالدرون قهرمان شده و توقع از این تیم بالا است و امیدوارم یحیی از این آزمون سربلند بیرون بیاید و بتواند موفق شود و انتظارات را برآورده کند. * از هواداران در این مقطع چه نظری دارید؟ هواداران باید همیشه از تیم حمایت کنند و هم در برد و هم در باخت کنار تیم باشند. قطعا سرمایه اصلی هر تیمی هوادارانش هستند و طرفداران مثل همیشه با جان و دل از پرسپولیس حمایت کنند و پرسپولیس روزهای خوبی را تجربه کنند. البته هواداران باید فرصت بدهند چون یحیی تازه آمده است و باید زمان داشته باشد تا برنامه هایش را در تیم پیاده کند.

* با توجه به اینکه خود یحیی مدافع بوده با حضور او به عنوان سرمربی فکر می‌کنید خط دفاع پرسپولیس بیمه شده است؟ خط دفاع پرسپولیس عملکرد خوبی داشته و عناصر دفاعی خوبی دارند که هماهنگی بالایی با همدیگر دارند. یحیی مدافع بوده و می‌تواند یک سری نکات کلیدی را به مدافعان تیم بگوید. * اینکه کادر فنی پرسپولیس کاملا پرسپولیسی شده تاثیری روی عملکرد این تیم دارد؟ نه، به نظر من فوتبال حرفه‌ای است  اما همین که شرایط را بهتر درک می‌کنند می‌تواند به تیم کمک کند. * یحیی گل محمدی پرسپولیس را در نیم فصل صدر جدول تحویل گرفته است. فکر می‌کنید آخر فصل بتواند با این تیم قهرمان شود؟ بله، می‌تواند.

البته رقبای سرسختی دارد اما پرسپولیس پرمهره ترین پرسپولیس یک دهه گذشته است و در هر پستی 2 تا بازیکن خوب دارد و دلیلی برای عدم موفقیت تیم وجود ندارد. .