نشست ائتلاف بین‌المللی علیه گروه تروریستی داعش در مراکش آغاز شد

21/02/1401 03:57:00 ب.ظ

نشست وزیران ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا علیه گروه تروریستی داعش در مراکش آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

نشست وزیران ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا علیه گروه تروریستی داعش در مراکش آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی 11.05.

2022 مراکش/خبرگزاری آناتولی نشست وزیران ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا علیه گروه تروریستی داعش در مراکش آغاز شد و مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه به نمایندگی از آنکارا در این نشست حضور دارد.

ویکتوریا نولاند، معاون سیاسی وزارت امور خارجه آمریکا به نمایدنگی آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور که به ویروس کرونا مبتلا شده در این اجلاس حضور دارد. در این نشست که با دعوت مشترک ناصر بوریتا، وزیر امور خارجه مراکش و همتاری آمریکایی اش برگزار شده، نمایدندگان 80 کشور که 50 کشور آن در سطح وزیران خارجه حضور دارند، انجام گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دادسرای تهران علیه فائزه هاشمی در قضیه «توهین به پیامبر» پرونده تشکیل دادسخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه از تشکیل پرونده علیه فائزه هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، در دادسرای تهران به دلیل «توهین به پیامبر اسلام» خبر داد. این پرونده شاکی خصوصی دارد! مسخرشو درآوردین این و حسین رزاق به زودی در هیبت رادیکالترین براندازان ظاهر می‌شوند تا انرژی مردم را به بیراهه ببرند. دیگه مدل خاتمی و نوری زاد و نرگس محمدی جواب نمیده.

دور جدید تحریم‌های ژاپن علیه روسیه در واکنش به جنگ اوکراینژاپن روز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه اعلام کرد که بر اساس آن دارایی‌های برخی اشخاص در این کشور ضبط می‌شود.

نخستین نشست کمیته سیاسی مشترک ایران و قطر برگزار شدنخستین نشست کمیته سیاسی مشترک ایران و قطر با حضور نمایندگان دو کشور در تهران برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی به شما ترکای بیناموس چه ربطی داره شاشیدم تو اون پرچمه پریودیتون😅🇹🇷💩

آمریکا: طالبان محدودیت‌ها علیه زنان را لغو نکند فشار بر آنها افزایش می‌یابدسخنگوی وزارت خارجه آمریکا از طالبان خواست به محدودیت‌های اعمال شده علیه زنان در افغانستان پایان دهد در غیر این صورت این گروه باید منتظر عواقب چنین تصمیم‌هایی باشد. آمریکا،خودپدرخوانده تروریست‌های طالبان، درافغانستان است...ایراد...ازدست نشانده،احمقانه است.

ایلان ماسک: ممنوعیت توییتر علیه ترامپ را لغو می‌کنمایلان ماسک اعلام کرد ممنوعیت توییتر علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را پس از این که این پلتفرم شبکه اجتماعی را خریداری کرد، لغو خواهد کرد.

ظهور مجدد «داعش» همزمان با کاهش نقش «ائتلاف بین‌المللی» در سوریهبا وجود تسلط رژیم بشار اسد بر شهر تدمر در حومه حمص و به‌رغم حضور شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در این منطقه، پیکارجویان گروه «داعش» برای نخستین بار از مارس