نرگس محمدی با فرزندش گفتگو کرد/وی منعی برای گفتگو با اعضای خانواده نداشت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرکز رسانه قوه قضاییه: نرگس_محمدی، امروز با فرزند خود تلفنی گفت‌وگو کرد

به گزارش ایسنا، در توضیحات مرکز رسانه قوه قضاییه آمده است : در حالی نرگس محمدی، امروز یکشنبه، با فرزند خود، ارتباط تلفنی برقرار کرده است که پیش از این نیز مسئولان زندان زنجان، بارها به نرگس محمدی پیشنهاد گفتگوی تلفنی منظم با فرزندانش را که در خارج از کشور هستند، داده بودند که بنا به دلایلی نامشخص از سوی زندانی رد شده بود.

گفتنی است، نرگس محمدی در هفته‌های گذشته چندین بار با اعضای خانواده خود تلفنی صحبت کرده است و امتناع از گفتگو با فرزندانش قابل تامل به نظر میرسد همزمان فضاسازی ها ی مجازی در مورد این محکوم امنیتی در حالی صورت می گیرد که چندی پیش نیز گزارش تهیه شده از سوی صدا و سیما نشان داد که برخلاف ادعاهای مطرح شده مبنی بر ابتلای زندانیان بند نسوان زندان زنجان از جمله نرگس محمدی به بیماری کرونا، نرگس محمدی مطابق روال هرروز مورد معاینه پزشکی قرار می گیرد و نه تنها به بیماری کرونا مبتلا نشده، بلکه از شرایط...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

"نرگس محمدی "سرانجام به گفت‌وگو با فرزندش رضایت داد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«نرگس_محمدی» سرانجام به گفت‌وگو با فرزندش رضایت داد نرگس محمدی در هفته‌های گذشته چندین بار با اعضای خانواده خود تلفنی صحبت کرده است و امتناع از گفتگو با فرزندانش قابل تامل به نظر می‌رسد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حذف کارگران از گفتگو درباره جهش تولید / چرا 'اجماع' آخرین راه‌حل خروج از بحران است؟گفتگوی اجتماعی نباید از متن سیاست‌هایی که محقق‌کننده جهش تولید یا همان رشد سطح تولید هستند، حذف شود. تنها با برخورداری از یک اجماع ملی می‌توان راه گریزی برای رهایی از خمودگی و تکرار پرهزینه پیدا کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نیوزیلند با تقاضای پناهندگی نویسنده کُرد ایرانی موافقت کردنیوزیلند با تقاضای پناهندگی نویسنده کُرد ایرانی موافقت کرد بهروز بوچانی حدود هشت ماه پیش برای سخنرانی در یک جشنواره ادبی وارد نیوزیلند شد و پس از انقضای ویزایش در آنجا ماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عیسی بازیار؛ مردی که روزگارش با مین‌ها گره خورده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تخریب دولت و بازی در زمین دشمن با شعار مقاومتتهران- ایرنا- همزمان با فشارها و اقدامات ضدایرانی که با رهبری آمریکا، رژیم صهیونیستی و همراهی برخی دولت‌های منطقه در حال اجرا است، متاسفانه در داخل کشور برخی جریانات هم ناخواسته و ندانسته و برخی دیگر هم دانسته به دنبال تضعیف دولت و یاری‌رسانی به دشمنان ملت ایرانند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل نسبت به نحوه برخورد پلیس آمریکا با معترضان هشدار دادسخنگوی کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید که تظاهرکنندگان و خبرنگارانی که اعتراض‌ها در آمریکا را پوشش می‌دهند نباید با استفاده از «نیروی نامتناسب» یا «بازداشت‌های خودسرانه» روبرو شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »