نخست وزیر یونان از ورزشکار زن به خاطر افشای آزار جنسی تقدیر کرد

28/10/1399 01:13 ق.ظ

بکاتورو گفته است وقتی ۲۱ ساله بوده، یکی از اعضای سرشناس فدراسیون او را در اتاق هتل مورد «آزار و بدرفتاری جنسی» قرار داده است.

بکاتورو گفته است وقتی ۲۱ ساله بوده، یکی از اعضای سرشناس فدراسیون او را در اتاق هتل مورد «آزار و بدرفتاری جنسی» قرار داده است. وی گفت: «در آن زمان ما هیچ حمایتی از طرف روانشناس ورزشی نداشتیم و من نمی‌خواستم با پدرو مادرم درباره این موضوع صحبت كنم زیرا در آن صورت آنها مرا از ادامه فعالیت در رشته قایقرانی منع می‌کردند.»

وی گفت: «در آن زمان ما هیچ حمایتی از طرف روانشناس ورزشی نداشتیم و من نمی‌خواستم با پدرو مادرم درباره این موضوع صحبت كنم زیرا در آن صورت آنها مرا از ادامه فعالیت در رشته قایقرانی منع می‌کردند.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اون وقت تو ایران میگن کرم از خود دختره بوده 😐 در افغانستان هم شد اما تهقير شد نه تقدير نفر تا حال پت است در کشور ما ریس فوتبال زنها به دختران تجاوز کرده و الان در پنجشیر افغانستان قایم شده دولت زورش نمی‌رسه به قانون بسپاره تا مجازات بشه چون اسلام و مسلمانیم گروه از مردم پنجشیر خود مختار و تروریست هستن و کسی که جنایتی کنه از پنجشیر باشه نمیتونه دولت افغانستان اون آدم به قانون بسپاره

کپی برابر اصل ایران در کشور ما ایران امروز تابلوی یک متجاوز را با قیمت خیلی بالا خریدن، ما متجاوز را حرمت مینهیم که مبادا از اعمال و رفتارش ناراحت شود.‌.

نخست وزیر ایتالیا از مجلس سنا هم رای اعتماد گرفت - BBC News فارسیچند روز بعد از آنکه ماتئو رنتسی نخست وزیر سابق ایتالیا حزب خود را از ائتلاف حاکم خارج کرد، جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا برای ماندن در قدرت رای مهمی کسب کرده است.

نخستین گفت‌وگوی پرزیدنت بایدن و نخست وزیر اسرائیل؛ ایران یکی از محورها بود🔺نخستین گفت‌وگوی پرزیدنت بایدن و نخست وزیر اسرائیل؛ ایران یکی از محورها بود ⚡️پرزیدنت بایدن گفت: بر تعهد خدشه‌ناپذیر آمریکا بر امنیت متحدمان، اسرائیل، تاکید کردم فشار اقتصادی همزمان با فشار نظامی را باید هر روز بیشتر و بیشتر کرد. به این ترتیب اصولا نیازی به برجام و یا توافق دیگری با رژیم ملایان12 امامی نخواهد بود. هدف باید براندازی و نابودی کامل ملایان 12 امامی باشد. از کار انداختن صدا و سیما و دستگاههای تبلیغاتی رژیم باید در اولویت باشد. nightly closes around 9PM?

پیش دستی اوربان؛ نخست وزیر مجارستان حزب فیدس را از فراکسیون اکثریت پارلمان اروپا خارج کردویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان در نامه ای به مانفرد وبر، رئیس حزب مردم که فراکسیون اکثریت در پارلمان اروپاست، اعلام کرد که حزب فیدس مجارستان از این فراکسیون خارج می شود. باید از اتحادیه اروپا هم اخراج شوند.

پاپ فرانسیس وارد بغداد شد؛ استقبال از سوی نخست وزیر عراقپاپ فرانسیس وارد بغداد شد؛ استقبال از سوی نخست وزیر عراق قرار است پاپ فرانسیس در شهر نجف با آیت الله علی سیستانی از مراجع تقلید شیعیان دیدار کند. اوهمچنین در اربیل در اقلیم کردستان عراق نیز حضور خواهد یافت. پاپ روز ۱۸ اسفند ازعراق به واتیکان باز می‌گردد تصور کنید نوری المالکی، حیدر العبادی، عادل عبدالمهدی نخست وزیران عراق بودند، به هیچ‌ وجه خامنه‌ای اجازه دیدار با پاپ را نمی داد آمدن الکاظمی را مردم عراق مدیون ترامپ هستند ⭕️ یک توئیت جهانشمول 🔹 اگر در بین مسیحیان شخص باانصافی وجود دارد، به 'پاپ' بگوید: آمریکا کسی را کشت که کلیساها را آزاد کرد. پاپ_در_عراق قاسم_سلیمانی امریکا_تروریست

عبدالحمید دبیبه، نخست وزیر دوره انتقالی شد؛ حمایت پارلمان لیبی از تشکیل دولت وحدت ملیعبدالحمید دبیبه، نخست وزیر دوره انتقالی شد؛ حمایت پارلمان لیبی از تشکیل دولت وحدت ملی پارلمان لیبی، کابینه عبدالحمید دبیبه، نخست وزیر لیبی را با ۱۳۲ رای موافق در برابر ۲ رای مخالف تایید کرد