نخست وزیر پیشین ضد واکسیناسیون اسلواکی بازداشت و آزاد شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آقای فیکو به اتهام دعوت برای راه‌پیمایی ضد دولتی و مقابله با محدودیت‌های کرونایی از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و پس از تفهیم اتهام و تشکیل پرونده آزاد شد.

رابرت فیکو، نخست وزیر پیشین اسلواکی به ظن سازماندهی یک تجمع ضد دولتی و مخالفت با محدودیت‌های قرنطینه‌ای، بازداشت و در ادامه از سوی نیروهای پلیس آزاد شد.

آقای فیکو پس از آزادی در گفتگو با خبرنگاران از برخوردهای صورت گرفته با او از سوی دولت و نیروهای پلیس انتقاد کرد.فیکو یک رهبر پوپولیست در اسلواکی به شمار می‌رود و در سال ۲۰۱۸ و پس از قتل یک روزنامه‌نگار تحقیقی که ابعاد گسترده‌ای از فساد را در میان دستگاه‌های دولتی افشا کرده بود، مجبور به استعفا شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وستكون قوة عظمى ستهزم القوى العظمى الحالية المزعومة التي تقوم على الفظائع وقتل الأبرياء ونهب أموال الأبرياء. وتلك القوة الإسلامية ، القوة الإسلامية العادلة ، القيادة الإسلامية الحقيقية ، تحت راية الإمام المهدي

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اُ میکرون در ایران مشاهده نشده استوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با انجام واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، احتمال ابتلا به اُ میکرون و هر سویه دیگری از این ویروس بسیار کم است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خرید و فروش و قیمت گواهی جعلی واکسیناسیون کرونا در اروپاطبق گزارش برخی رسانه‌های اروپایی گواهینامه «جعلی» واکسیناسیون در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام معامله می‌شود و با رمزارزها هم قابل پرداخت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیران دفاع سعودی و بریتانیا زمینه‌های همکاری دو کشور را بررسی کردندشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی و بن والاس، وزیر دفاع بریتانیا در ریاض دیدار کرده و گفت وگو‌هایی را درباره همکاری‌های نظامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 122 میلیون و 393 هزار و 466 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 123 میلیون و 144 هزار و 781 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »