نخست وزیر اسرائیل: بازگشت آمریکا به برجام خطای سنگین است | DW | 27.12.2020

07/10/1399 05:34:00 ب.ظ

دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، یکشنبه (۲۷ دسامبر) با انتشار بیانیه‌ای بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران (برجام) را 'خطای سنگین' دانست.

دفتر نخست وزیر اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران (برجام) را 'خطای سنگین' دانسته است. به گفته اسرائیل برجام به ایران امکان داد که به جنگ‌افروزی و تروریسم در خاورمیانه دامن بزند. دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، یکشنبه (۲۷ دسامبر) با انتشار بیانیه‌ای بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران (برجام) را"خطای سنگین" دانست. بیانیه در اعلام موضع اسرائيل تصریح کرده است: «در هیچ شرایطی نباید به این معامله نادرست برگشت.

»

این بیانیه در شرایطی منتشر شده است که جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا که از ۲۰ ژانویه زمام امور را در کاخ سفید به عهده می‌گیرد، اشاره کرده است که تحت شرایطی برای بازگرداندن آمریکا به برجام آمادگی دارد.

توافق هسته‌ای با ایران (برجام) در سال ۲۰۱۵ و زمانی منعقد شد که جو بایدن معاون باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده بود. این توافق به ایران فرصت می‌دهد که در مقابل برخورداری از تسهیلات اقتصادی از برنامه غنی‌سازی اورانیوم، که می‌تواند به تولید سلاح اتمی منجر شود، دست بردارد. headtopics.com

من از ج.ا. نفرت دارم‌ولی این‌مادر چنده خیلی پرو‌شده. در تاریخ خاور میانه ایرانی‌ها تمامه نسل اینارو دو بار از نا بودی کامل نجات دادند. به ایران‌و‌ایرانی تا ابد بدهکارند. تصور کن‌ کورش بزرگ اینهارو‌از دست بابلیان نجات نمیداد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نژاد پرست کودک کش ،، غلط کرد دفتر نتانیاهو و خود او هردو غلط کردند!😇 ایشون سگ کی باشن... والسلام شما بفرماييد، همزمان كه رييس دولت غاصب كودك كش صهيونيستهاى كثيف هستيد؛ كانديد رياست جهورى آمريكا هم بشويد كه ديگه اين مشكلات رو نداشته باشيم. مرگ بر آمريكا، انگليس و صهيونيستهاى كثيف اگر ده درصد از تحریم هایی که روی ایران هست رو به اسراییل تحمیل کنند اولا مردم همدیگر رو میخورن و به تمام عالم و ادم میگن ضدیهودی.تحریم مردم ایران رو قربانی کرده بعد یک سری هم شدن طرفدارش.هرکی با ج.ا. مشکل داره با خود ج.ا. طرف بشه نه اینکه مردم ایران رو قربانی کنه.

درستشم هميييينه ✌🏻✌🏻✌🏻