نخستین دیدار تدارکاتى تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد | DW | 12.05.2022

22/02/1401 09:08 ب.ظ

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود پیش از حضور در جام‌جهانی به مصاف کانادا خواهد رفت. این دیدار در ١٥ خرداد در شهر ونكوور برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود پیش از حضور در جام‌جهانی به مصاف کانادا خواهد رفت. این دیدار در ١٥ خرداد در شهر ونكوور برگزار خواهد شد. فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است، پس از قطعى شدن این مسابقه، به دنبال توافق با کشورهای دیگر به منظور انجام دومین بازى تدارکاتى خواهد بود.

محدوده زمانی مشخص برای برگزاری دیدارهای دوستانه میان تیم‌های ملی فوتبال کشورهای جهان پیش از این از سوی فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شده بود.

ادامه مطلب:
dw_persian »

تائید نخستین مورد شیوع کووید در کره‌شمالی؛ کیم دستور قرنطینه صادر کردمشخص نیست قرنطینه سراسری در چه مقیاس و با چه کیفیتی اعمال می‌شود. با این حال یکی از خبرنگاران که در منطقه مرزی در خاک کره‌جنوبی مستقر است، ده‌ها شهروند کره‌شمالی را مشغول کار بر روی مزارع مشاهد کرده؛ مسئله‌ای که می‌تواند نشان دهد این قرنطینه شامل تعطیلی کار یا ماندن اجباری افراد در خانه نیست.

تعطیلی کرونا؛ ترافیک کشتی‌ها در شانگهای ماه‌ها به طول خواهد انجامید | DW | 10.05.2022بارگیری و تخلیه در بندر شانگهای به دلیل پاندمی کرونا تا حد زیادی متوقف شده و به تأخیر شدید در ارسال کالا در سطح جهانی انجامیده است. بیمه‌های کشتی می‌گویند، جنگ اوکراین مشکلی مضاعف است و بنادر جهانی زیر فشار هستند.

فنلاند برای عضویت در ناتو اقدام خواهد کردفنلاند برای عضویت در ناتو اقدام خواهد کرد

در بحث صادرات نفت تحول خوبی ایجاد خواهد شد/ کاهش فروش نفت نداشتیموزیر نفت گفت: ما خوشبختانه کاهشی در بحث خرید نفت نداشتیم و هر روز هم پیگیر هستیم و مشتریان، بازارها و ظرفیت‌های جدید را پیدا می‌کنیم و قطعا در بحث صادرات نفت نیز تحول خوبی ایجاد خواهد شد. پس ما چرا هروز فقیر تر میشویم

دیدار نماینده اتحادیه اروپا با رئیس تیم مذاکرات هسته‌ای ایران در تهرانمعاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده مذاکرات وین با رییس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران در تهران دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار رهبر ایران و امیر قطر در تهرانامیر قطر و هیئت همراه وی که برای انجام برخی دیدارهای رسمی در تهران به سر می‌برند، با رهبر ایران ملاقات کردند. - خبرگزاری آناتولی