نتیجۀ حملات بشار اسد به ادلب؛ آوارگی ۹۰۰ هزار نفر در سه ماه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آوارگی ۹۰۰ هزار نفر در سه ماه؛ هشدار سازمان ملل درباره وقوع «بزرگترین فاجعۀ انسانی قرن بیست و یک» در سوریه

سازمان ملل متحد روز دوشنبه اعلام کرد که درگیری‌ها در شمال‌غرب سوریه بار دیگر تا سطحی وحشتناک شدت یافته و منجر به آوارگی ۹۰۰ هزار نفر شده است.

به این ترتیب پس از ۹ سال جنگ و مرگ ۳۸۰ هزار نفر، به نظر می‌رسد که امیدی به پایان درگیری‌های سوریه نیست.دور جدید درگیری‌های شدید در سوریه از ماه دسامبر آغاز شد یعنی از زمانی که نیروهای بشار اسد با پشتیبانی روسیه به آخرین سنگر جهادی‌ها و شورشیان در ادلب حمله کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آوارگی نیست، بلکه شروع، پایان آوارگیست.

✌🇮🇷🇸🇾🇱🇧🇮🇶🇦🇫✌پاکسازی کشور از لوث تروریستهای وحشی موردحمایت آمریکا فاجعه انسانی نیست ، فاجعه انسانی قتل عام مردم مظلوم عراق سوریه میانمار یمن و ... بدست تروریستهای موردحمایت آمریکاست .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یادداشت کاخ سفید: عملیات علیه سلیمانی در واکنش به حملات گذشته بودکاخ سفید در یادداشتی دو صفحه ای برای مجلس نمایندگان کنگره، دلایل هدف گرفتن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران را توضیح داده است، با این حال در این یادداشت به 'حمله قریب الوقوعی' که قبلا برای توجیه آن عملیات ارائه شده بود اشاره ای نشده است. غلط کردین بی شرفای قاتل بین المللی ؛ اما این کارتون باعث وحدت همه ارکان نظام حتی کردم عادی شد . لعنت بر تک تک شما حروم زاده ها . البته عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد . داریم براتون
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چاووش اوغلو: حفتر باید به حملات و نقض آتش‌بس در لیبی پایان دهدوزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که برای دست‌یابی به راه حل سیاسی در لیبی باید نیروهای حفتر به حملات خود و نقض آتش بس پایان دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حملات موشکی به پیرامون سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد | DW | 16.02.2020منطقه سبز بغداد بار دیگر هدف حملات موشکی واقع شد. گفته می‌شود کسی در جریان این حملات آسیبی ندیده است. در جریان این حملات چند راکت به نزدیکی ساختمان سفارت ایالات متحده آمریکا در منطقه سبز اصابت کرده است. بسلامتی جناب دویچه وله! باور کنید تا آمریکایی ها به طور کامل از عراق خارج نشدند، آش همین آش و کاسه همین کاسه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رژیم اسد در حملات به ادلب متحمل تلفات سنگین شده استطی عملیات‌های مخالفان رژیم بشار اسد طی دو هفته گذشته صدها نفر از نیروهای رژیم در منطقه کاهش تنش ادلب کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی همه شما را خواهیم کشت از سربازان متجاوز ارتش ترکیه تا نوچه هایتان مثل تروریست های القاعده و داعش. تکه تکه تان خواهیم کرد. یادتان باشد در طی 9 سال به زنان سوری تجاوز کردید سر بریدید حالا دیگر پایان جنایت های شما نزدیک است. لعنت بر اردوغان تروریست پرور.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجمع دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به سرکوب و 'حکومت نظامی' | DW | 16.02.2020جمعی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در تجمعی علیه سرکوب معترضان، فریبکاری و نظامی کردن فضای جامعه شعار دادند. تجمع‌کنندگان همچنین خواستار آزادی شماری از دانشجویان زندانی، از جمله بهاره هدایت شدند. شرف و فریادتون قابل تحسینِ تاریخ فراموش نخواهد کرد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اخبار منتشره در خصوص ابتلا به ویروس کرونا در گیلان شایعه استمعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شایعات منتشره در برخی فضاهای مجازی در خصوص ابتلا به ویروس کرونا در کشور و گیلان را رد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »