نتایج اولیه ارشد اعلام شد/آغاز انتخاب رشته مجازین از اول تیر

29/03/1401 12:52 ب.ظ

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ امروز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه اعلام شد.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ امروز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه اعلام شد. معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: در مجموع ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب با احتساب علاقه‌مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم، متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری بودند و از این تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۰۶ نفر داوطلب زن و ۳۰۷ هزار و ۳۰۳...

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: در مجموع ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب با احتساب علاقه‌مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم، متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری بودند و از این تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۰۶ نفر داوطلب زن و ۳۰۷ هزار و ۳۰۳ داوطلب مرد هستند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شدبا اعلام معاون بین الملل استقلال، پنجره نقل و انتقالات آبی‌پوشان باز شد.

اسپانیا توزیع چهارمین دوز واکسن کووید-۱۹ را برای «کل جمعیت» خود آغاز می‌کندوزارت بهداشت اسپانیا اعلام کرده است نوبت چهارم واکسیناسیون ابتدا در اقشار آسیب‌پذیر، نظیر افراد بالای ۸۰ سال و افرادی که در خانه‌های سالمندان زندگی می‌کنند، توزیع خواهد شد. بیشتر بخوانید:

هشدار قالیباف به نمایندگان منفعل در رای‌گیری‌های مجلسهشدار قالیباف به نمایندگان منفعل در رای‌گیری‌های مجلس: *۵۵ نفر از نمایندگان در رای‌گیری امروز شرکت نکردند *لیست کسانی که در رای‌گیری شرکت نمی‌کند در پایان هفته اعلام می‌شود

مرگ کودک ۳ ماهه چند ساعت پس از رها شدن در خودروی والدینپلیس پنسیلوانیا اعلام کرد کودک ۳ ماهه پس از «چند ساعت» ماندن در خودروی والدینش جان خود را از دست داد. متأسفانه اطلاعات دقیق و کاملی از دمای هوا، نور خورشید و ویژگی‌های آن منتشر نمی‌شود‌. منظور از دمای هوا، دمای آن در یک محیط سایه است و آن نیز قطعی نیست. اگر دمای هوا در سایه به 30 درجه برسد ممکن دمایی تا 70 درجه یا بیشتر در داخل خودرو و موادی که نور و گرما را جذب وجود داشته باشد.

گزارش حقوق بشری گوترش: ایران درباره مرگ در بازداشتگاه‌ها تحقیقات مستقل انجام دهدآنتونیو گوترش در گزارش تازه خود از وضعیت حقوق بشر در ایران خواستار تحقیقات داخلی درباره استفاده از قوه قهریه مرگبار علیه معترضان و نیز گزارش‌ها درباره مرگ زندانیان در بازداشت شد. 💩خورد با آدمین مادرجنده

وقوع «آتش‌سوزی عمدی» در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویهبخشی از ساختمان سازمان منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه شامگاه شنبه، ۲۸ خرداد از سوی «افراد ناشناس» آتش زده شد. لباس شخصی ها بودن!

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر، گفت: پس از اعلام نتایج اولیه، دفترچه راهنمای انتخاب رشته از ۳۱ خرداد ماه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از اول تا چهارم تیرماه می‌توانند با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما اقدام به انتخاب رشته کنند، ضمناً نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ نیمه اول شهریورماه اعلام می‌شود تا پذیرفته‌شدگان از اول مهرماه بتوانند در کلاس‌های دانشگاه محل پذیرش حضور یابند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: در مجموع ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب با احتساب علاقه‌مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم، متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری بودند و از این تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۰۶ نفر داوطلب زن و ۳۰۷ هزار و ۳۰۳ داوطلب مرد هستند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تأکید کرد: داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در خصوص نحوه انتخاب رشته «اطلاعیه انتشار کارنامه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ و زمان تکمیل فرم انتخاب رشته» که همزمان با اعلام نتیجه اولیه در سایت سازمان منتشر می‌شود، به دقت مطالعه کنند.