نایب رئیس مجلس خبر داد: جایگرینی مدیریت جدید هفت‌تپه در ۴۵ روز آینده

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانال تلگرامی نیشکر هفت_تپه ضمن تایید اظهارات «علی نیکزاد» نایب رئیس دوم مجلس مبنی بر فسخ قرار داد مجتمع نیشکر هفت تپه با مالکان خصوصی و جایگزینی مدیریت جدید از اخراج ۵۰ مدیر بازنشسته این شرکت خبر داد. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران کارگران خوزستان

استان‌وایر:کانال تلگرامی نیشکر هفت‌تپه ضمن تایید اظهارات «علی نیکزاد» نایب رئیس دوم مجلس مبنی بر فسخ قرار داد مجتمع صنعتی نیشکر هفت‌تپه با مالکان خصوصی و جایگزینی مدیریت جدید از اخراج ۵۰ مدیر بازنشسته این شرکت خبر داد.

بنا بر گزارش منتشر شده در خبرگزاری دانشجو، علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۹ مهر پس از نشستی در مجلس درباره وضعیت نیشکر هفت‌تپه گفت:«از آنجا که مطابق نظر مسئولان حاضر در جلسه اعم از نمایندگان سازمان دیوان محاسبات، سازمان خصوصی‌سازی، وزارت اقتصاد، وزارت اطلاعات و… متولیان فعلی اهلیت ادامه تصدی و مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را ندارند، مقرر شد؛ تا یک و نیم ماه آینده قرارداد شرکت با آن‌ها فسخ و مدیریت جدید جایگزین شود.

علی نیکزاد همچنین وعده پرداخت معوقات مزدی کارگران معترض هفت‌تپه را داد و گفت این معوقات حداکثر تا نیمه مهرماه ۱۳۹۹ پرداخت خواهند شد: ««از آنجا که تاکنون حدود ۳ ماه حقوق کارگران عقب افتاده است مقرر شد؛ تا ۱۵ مهرماه حقوق و اضافه کاری تیرماه و مردادماه پرداخت شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعدهصدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعده دادگاهی در استان صعده یمن حکم اعدام پادشاه عربستان و روسای جمهوری آمریکا و دولت مستعفی یمن را در پرونده کشته و زخمی شدن ۱۰۰ تن در حمله هوایی اوت ۲۰۱۸ ائتلاف عربی صادر کرد. امیدواریم هر چه زودتر اجرا شود ایسنا تو مطمئنی خبرگزاری هستی من فک‌میکنم به کارخانه جُک سازی بیشتر شباهت داری خدا خیرت بده تواین کروناییه خیلی شاد میشیم باخبرا تخماتیکت 🤣🤣🤣 به اون دادگاه بگو حکم قاتل 1500 جوون و 176 انسان بی گناه و به خاک سیاه نشوند 80 میلیون آدم و آواره کردن مردم سوریه و لبنان و عراق و یمن و افغانستان و ورزشکارها و دانشمندان و نابغه های ایران و اعدام آدمای بیگناه و نابودی منابع و محیط زیست ایران چیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی پارک‌های اهواز از امشبمعاون خدمات شهری شهرداری اهواز از تعطیلی و خاموش شدن پارک‌های شهر از امشب در پی ابلاغ ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در برخی مناطق کشور، از کاهش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای در نوار شمالی کشور خبر داد. ترامپ کویید گرفته این مزخرفا چیه توییت میکنی طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناتو: مکانیزم بررسی اصول تفکیک مسائل مورد مناقشه بین ترکیه و یونان تشکیل شدناتو از تشکیل مکانیزمی بین ترکیه و یونان در رابطه با اصول تفکیک مسائل مورد مناقشه در دریای مدیترانه شرقی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی 1767 مورد جدید ابتلا به کرونا در آفریقای جنوبی طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در چالوس و هرازجانشین پلیس راه کشور از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محور های چالوس و هراز خبر داد. کاروان مرگ همینرها کزونا رو پخش میکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »