نایب رئیس مجلس خبر داد: جایگرینی مدیریت جدید هفت‌تپه در ۴۵ روز آینده

11/07/1399 04:54:00 ب.ظ

کانال تلگرامی نیشکر هفت_تپه ضمن تایید اظهارات «علی نیکزاد» نایب رئیس دوم مجلس مبنی بر فسخ قرار داد مجتمع نیشکر هفت تپه با مالکان خصوصی و جایگزینی مدیریت جدید از اخراج ۵۰ مدیر بازنشسته این شرکت خبر داد. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران کارگران خوزستان

در خبر منتشر شده در کانال تلگرامی «هفت‌تپه ــ کانال مستقل کارگران» این ۵۰ مدیر بازنشسته «همدست...

در خبر منتشر شده در کانال تلگرامی «هفت‌تپه ــ کانال مستقل کارگران» این ۵۰ مدیر بازنشسته «همدست اختلاس‌گران فاسد» خوانده شده‌اند. به گفته منابع آگاه بازرس بیمه موضوع اخراج مدیران بازنشسته را به شرکت اعلام کرده و قرار است فهرست اسامی این افراد ظرف دو روز از تاریخ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ به بیمه اعلام شود.

بنا بر گزارش منتشر شده در خبرگزاری دانشجو، علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۹ مهر پس از نشستی در مجلس درباره وضعیت نیشکر هفت‌تپه گفت:«از آنجا که مطابق نظر مسئولان حاضر در جلسه اعم از نمایندگان سازمان دیوان محاسبات، سازمان خصوصی‌سازی، وزارت اقتصاد، وزارت اطلاعات و… متولیان فعلی اهلیت ادامه تصدی و مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را ندارند، مقرر شد؛ تا یک و نیم ماه آینده قرارداد شرکت با آن‌ها فسخ و مدیریت جدید جایگزین شود.»

مالک خصوصی فعلی مجتمع صنعتی نیشکر هفت‌تپه «امید اسدبیگی» است که در پی اعتراضات گسترده کارگران با اتهام اختلاس یک و نیم میلیارد دلاری محاکمه شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

صدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعدهصدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعده دادگاهی در استان صعده یمن حکم اعدام پادشاه عربستان و روسای جمهوری آمریکا و دولت مستعفی یمن را در پرونده کشته و زخمی شدن ۱۰۰ تن در حمله هوایی اوت ۲۰۱۸ ائتلاف عربی صادر کرد. امیدواریم هر چه زودتر اجرا شود ایسنا تو مطمئنی خبرگزاری هستی من فک‌میکنم به کارخانه جُک سازی بیشتر شباهت داری خدا خیرت بده تواین کروناییه خیلی شاد میشیم باخبرا تخماتیکت 🤣🤣🤣 به اون دادگاه بگو حکم قاتل 1500 جوون و 176 انسان بی گناه و به خاک سیاه نشوند 80 میلیون آدم و آواره کردن مردم سوریه و لبنان و عراق و یمن و افغانستان و ورزشکارها و دانشمندان و نابغه های ایران و اعدام آدمای بیگناه و نابودی منابع و محیط زیست ایران چیه؟

تعطیلی پارک‌های اهواز از امشبمعاون خدمات شهری شهرداری اهواز از تعطیلی و خاموش شدن پارک‌های شهر از امشب در پی ابلاغ ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان خبر داد.

کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در برخی مناطق کشور، از کاهش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای در نوار شمالی کشور خبر داد. ترامپ کویید گرفته این مزخرفا چیه توییت میکنی طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟

ناتو: مکانیزم بررسی اصول تفکیک مسائل مورد مناقشه بین ترکیه و یونان تشکیل شدناتو از تشکیل مکانیزمی بین ترکیه و یونان در رابطه با اصول تفکیک مسائل مورد مناقشه در دریای مدیترانه شرقی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

شناسایی 1767 مورد جدید ابتلا به کرونا در آفریقای جنوبی طی یک روز

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در چالوس و هرازجانشین پلیس راه کشور از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محور های چالوس و هراز خبر داد. کاروان مرگ همینرها کزونا رو پخش میکنن