مکالمه دو مقام معظم رهبری ایران و کره شمالی!

21/07/1399 07:56:00 ق.ظ

معظم له ما: معظم له بودن آدابی دارد. مگر چند رهبر مادام العمر مثل من وشما در دنیا باقی مانده است؟ شما اعتبار این صنف درمعرض انقراض را خراب کردی با این خودشیرینی! مکالمه دو رهبر فرزانه مادام العمر ایران و کره شمالی به قلم شراگیم زندsharagim_zand 👇 طنز

معظم له ما: (زیر لب) د بردار این بی صاحب را! معظم له ما: هلو و مرض! روح پدرت شاد که مُرد و این روزها را ندید. آخر این چه کاری بود که کردی؟ معظم له ما: خامنه ای... سیدعلی خامنه ای. رهبر شیعیان جهان! معظم له ما: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

جواب من را بده! به تو هم می‌گویند رهبر؟ یک رهبر برای ناکارآمدی حکومتش عذرخواهی می‌کند؟ آن هم با ناله و گریه و آبغوره گرفتن؟

معظم له ما: ببین لطفا از این اداها در نیار برای من! تو همانی نبودی که شوهر عمه ت رو گذاشتی جلوی توپ و ترکوندیش؟ معظم له ما: اصلا بحث این نیست. حرف من این است که معظم له بودن یک آدابی دارد. مگر چند رهبر مادام العمر مثل من و شما در دنیا باقی مانده است؟ شما اعتبار این صنف در معرض انقراض را خراب کردی با این خودشیرینی! فردا مردم هزار توقع از ما پیدا می‌کنند.

معظم له ما: تو که می‌خواستی «انسان» باشی غلط کردی «رهبر مادام العمر» شدی. ما این مقام عظما را از درخت نچیدیم که هر بچه ننه ای بیاید و با این کارها اعتبار و مقام و شان و جایگاه رهبری را زیر سوال ببرد! معظم له ما: اولا هزار و پانصد نفر نبوده و بیش از این حرفها بوده. بعد هم این صحبتهای شما مداخله در امور داخلی ماست. تکرار کنی سطح رابطه را به کاردار تنزل می‌دهم. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

دو مقام ایرانی به کرونا مبتلا شدندرئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

دو سرباز در مرزهای غربی ایران کشته شدندقابل توجه فمنیست های پشم دوست ایرانی

یک کشته در جریان تظاهرات دو گروه مخالف در شهر دنور آمریکا - BBC News فارسییک مرد در جریان اعتراضات دو گروه راست و چپ در شهر دنور آمریکا به ضرب گلوله کشته شده است. براساس گزارش‌ها مرد کشته شده در میان تظاهرات کنندگان راستگرای موسوم به 'گروه میهن‌پرستان' حضور داشته است. افول_امریکا یکی از طرفداران ترامپ که توسط گروه آنتیفا کشته شده است. البته طوری تیتر زدی که این موضوع خودنمایی نکند. قشنگ معلوم است که آنتیفا جا پای رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی گذاشته است.

شیوع روزافزون کرونا جامعه اسرائیل را دو قطبی می‌کند | DW | 10.10.2020شمار مبتلایان به بیماری کرونا به شکلی روزافزون در اسرائیل بالا می‌رود. انتقادها بویژه متوجه یهودیان به شدت ارتدکس است که حاضر به رعایت قوانین بهداشتی نیستند. این وضع جامعه اسرائیل را بیش از پیش به انشقاق کشانده است.

کره شمالی از موشکی قاره‌پیما و غول‌پیکر در رژه پیونگ یانگ رونمایی کردکره شمالی در سال ۲۰۱۷ هنگام آزمایش مدل قبلی موشک قاره‌پیمای خود ادعا کرده بود که امکان اصابت موشک آزمایش شده به هر نقطه‌ای از آمریکا با حمل کلاهک هسته‌ای وجود دارد. یکی این دیوانگانو از جهان جمع کنه ترو خدا... خامنه ای چهارتا از اینارو داشته باشه رسما ادعای خدایی میکنه و صبح به صبح صدهزار نفرو دار میزنه! 'یک کامیون ۱۱ چرخ این موشک قاره پیما را در جریان مراسم رژه نظامی در پیونگ یانگ حمل می کرد. موشک جدید کره شمالی از مدل قبلی موشک قاره پیمای این کشور بسیار بزرگتر به نظر می رسد.' خبرگزاری خنگ را برخی دوست دارند، ولی وقتی خودرویی یک طرف‌ش ۱۱چرخ دست‌کم آن‌طرف هم بله یعنی ۲۲چرخ دارد😂

کره جنوبی: کره شمالی یک رژه نظامی عظیم برگزار کردبرخلاف سال‌های گذشته، امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا پیونگ‌یانگ هیچ رسانه‌ای را برای پوشش خبری این رژه سالانه دعوت نکرد.