موفقیت در آزمونی دشوار؛ کیم کارداشیان یک گام دیگر به حرفه وکالت نزدیک‌تر شد

23/09/1400 10:38:00 ب.ظ

▪️کیم_کارداشیان، ستاره مشهور دنیای هنر و سرگرمی، با پشت سر گذاشتن یکی از آزمون‌های دوگانه رشته حقوق در کالیفرنیا، یک گام دیگر به حرفه وکالت در این ایالت نزدیک‌تر شد.

کیم کارداشیان، ستاره مشهور دنیای هنر و سرگرمی، با پشت سر گذاشتن یکی از آزمون‌های دوگانه رشته حقوق در کالیفرنیا، یک گام دیگر به حرفه وکالت در این ایالت نزدیک‌تر شد. او با انتشار تصاویر خود در اینستاگرم، به طرفدارانش گفت که پس از چهار بار تلاش، سرانجام در آزمون نخست رشته حقوق ایالت کالیفرنیا... چاپ کیم کارداشیان، ستاره مشهور دنیای هنر و سرگرمی، با پشت سر گذاشتن یکی از آزمون‌های دوگانه رشته حقوق در کالیفرنیا، یک گام دیگر به حرفه وکالت در این ایالت نزدیک‌تر شد.

او با انتشار تصاویر خود در اینستاگرم، به طرفدارانش گفت که پس از چهار بار تلاش، سرانجام در آزمون نخست رشته حقوق ایالت کالیفرنیا قبول شده است.

کیم کارداشیان در پیام خود در اینستاگرم نوشت که «با نگاه کردن در آینه، واقعا به زنی که می‌بینم، افتخار می‌کنم.» و در ادامه افزود «افرادی که با پیمون مسیر در رشته حقوق آشنا نیستند، بدانند که این موفقیت آسان نبود و در اختیار من قرار نگرفت.»

او که در سال‌های اخیر فعالیت‌های مختلفی را در زمینه حمایت از اصلاحات عدالت کیفری انجام داده است، و حتی برای کمک به زندانیان به کاخ سفید رفته است، در سال ۲۰۱۹ گفت که می‌خواهد وکیل شود. البته کیم کارداشیان به دانشگاه نرفته است و مدرک کارشناسی ندارد ولی به صورت شخصی حقوق می‌خواند و نزد وکلای برجسته‌ای در کالیفرنیا کارآموزی می‌کند؛ یکی از روش‌های جایگزینی که نیازی به مدرک دانشگاهی ندارد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

کیم قندولک دادا، لطفا کمک کن تا EndTo10yearsinLimbo تو خو نام خدا خوب خانم مهربان هستی! خبر از این احمقانه تر نبود کار کنین؟ الهی دستگیر بشم شاید وکیلم تو باشی!!! Who gives a fkkkkkkkkk

انفجار یک بمب در یک مدرسه ارتدوکس در روسیه چندین زخمی برجای گذاشتعامل حمله یک نوجوان ۱۸ ساله و از دانش‌ آموزان همان مدرسه بود. به‌گفته پلیس روسیه وی خودش را منفجر کرده اما کشته نشده است.

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در رابطه با حمله به گوهر عشقی: عمیقا نگران هستیم🔺 پس از انتشار اخبار حمله به گوهر_عشقی و انتشار تصاویر سر و صورت زخمی و باندپیچی‌شده او، یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در پاسخ به پرسش صدای آمریکا، نسبت به «حمله به مدافعان حقوق بشر و خانواده‌های آنها» ابراز نگرانی کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: خفه خون مرگ بگیرید سیاه بازا! سردیشون نکنه ابراز نگرانی دقیقا یعنی چه کار کردند؟ گفتن اوا خاک عالم؟ این سران کشورهای اروپایی وامریکایی انقدر ابراز نگرانی میکنند میترسم اخرش دق مرگ بشن

افزایش شمار قربانیان گردباد در آمریکا؛ تایید مرگ هشت کارگر یک کارخانه شمع‌سازی در کنتاکیخبرنگاران حاضر در محل میزان خسارات گردباد در شهر میفیلد را بسیار گسترده و غیرقابل توصیف عنوان کرده و برخی از آنها نیز گفته‌اند خسارات به حدی است که گویا شهر از روی نقشه حذف شده است. 🕯

دستگیری یازده نفر در ارتباط با حمله به مسجدی در آلماننیروهای امنیتی آلمان یازده نفر را در ارتباط با حمله به مسجد «ایوب سلطان» در شهر لایپزیگ دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی