موسسه اعتبارسنجی فیچ: رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 به 6.7 درصد می‌رسد

28/12/1399 10:56:00 ق.ظ

موسسه اعتبارسنجی «فیچ ریتینگ» رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 3.5 درصد به 6.7 درصد و در سال 2022 نیز از 4.5 درصد به 4.7 درصد پیش‌بینی کرد. - خبرگزاری آناتولی

موسسه اعتبارسنجی «فیچ ریتینگ» رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 3.5 درصد به 6.7 درصد و در سال 2022 نیز از 4.5 درصد به 4.7 درصد پیش‌بینی کرد. - خبرگزاری آناتولی 18.03.2021 لندن/ خبرگزاری آناتولی موسسه اعتبارسنجی «فیچ ریتینگ» با انتشار گزارشی، رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 3.5 درصد به 6.7 درصد و در سال 2022 نیز از 4.5 درصد به 4.7 درصد پیش‌بینی کرد.

بنابراین طبق گزارش این موسسه با عنوان «چشم‌انداز اقتصاد جهانی» انتظار می‌رود اقتصاد ترکیه در سال 2021 شاهد رشد 6.7 درصدی و در سال 2022 نیز 4.7 درصدى باشد.

موسسه اعتبارسنجی فیچ در گزارش قبلی خود در ماه دسامبر 2020 اعلام کرده بود که انتظار می‌رود اقتصاد ترکیه در سال 2021 ، 3.5 درصد و در سال 2022 نیز 4.5 درصد رشد پیدا کند. در آخرین گزارش این موسسه با اشاره به اینکه ترکیه در سال 2020 با رشد 1.8 درصدی، از پیش‌بینی این موسسه اعتبارسنجی 0.2 درصد پیشی گرفته، آمده است که ترکیه و چین بین اقتصادهایی هستند که در این برهه رشد داشته‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

کرونای انگلیسی در کشور رو به افزایش/ پرهیز از تجمع در آرامستان‌ها در پنج‌شنبه آخر سالعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش موارد ابتلا به این بیماری در کشور و همچنین در پیش بودن پنجشنبه آخر سال، گفت: از مردم می‌خواهیم با قرائت فاتحه‌ای از دور برای عزیز از دست رفته خود از رفتن به آرامستان‌ها خودداری کنند؛ چراکه آثار تجمع در پنجشنبه آخر سال پس از ۱۵ روز در موارد بستری و پس از یک ماه در موارد مرگ و میر نمود خواهد یافت.

رکوردزنی هزینه‌های نظامی جهان در سال کرونا؛ ۷۵ درصد بودجه نظامی در ۱۰ کشور خرج شدمطابق گزارش سیپری، هزینه‌های نظامی ایران نیز از ۵۵ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در سال ۲۰۱۹ به ۷۰ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۲۰۲۰ رسیده که نشان از رشد ۲۷.۷ درصدی دارد.

نزدیک به ۲۳۰۰ پناهجو در سال ۲۰۲۰ در مسیر اروپا مفقود شدند یا جان باختندبنا به اعلام سازمان بین‌المللی مهاجرت، شمار جان باختگان و ناپدیدشدگان در جریان مهاجرت از راه دریا، به شکل هشدارآمیزی در سال ۲۰۲۰ میلادی بالا بوده است. این در حالی است که تنها تعداد معدودی از قربانیان شناسایی شده یا اجساد آنها کشف شده است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. لطفا تا وقتی مجرد هستید مهاجرت کنید اونهم در صورتیکه راه چاره ای نداشته باشید، بعنوان یک همنوع بهتون التماس میکنم زن و بچه رو آواره ی این راه نکنید .

غنی: هدف اساسی ما در سال 1400 رسیدن به صلح پایدار در افغانستان استرئیس‌جمهوری افغانستان در مراسم عید نوروز در کابل اعلام کرد هدف اساسی ما در سال 1400 رسیدن به صلح پایدار در کشور است. - خبرگزاری آناتولی

در اسرائيل هزاران نفر در اعتراض به نتانیاهو به خیابان رفتند | DW | 21.03.2021در اسرائيل ناخشنودی از سیاست‌های نتانیاهو بار دیگر هزاران نفر را به خیابان کشاند. در آستانه انتخابات سراسری نخست وزیر اسرائيل باید به تخلفات قانونی پرشمار پاسخ گوید. مخالفان او را به سوءاستفاده از قدرت متهم می‌کنند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اینها باید بیان ایران ببینند مردم ایران چه میکشن وصداشون درنمیاد الان دارن روزی صدها کشته میدن برای کرونا ونه واکسنی ونه درمانی ونه برنامه‌ ای ونفسشون هم درنمیاد