مورا: پیشرفت‌هایی در مذاکرات برجام حاصل شده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی اظهار داشت که پیشرفت‌هایی در مذاکرات برجام حاصل شده است.

ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام به ریاست انریکه مورا، معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی‌ و نمایندگان روسیه، چین، آلمان، انگلیس، فرانسه و ایران در وین برگزار شد.

وی تاکید کرد: در خصوص بسیاری از زمینه‌های فنی شفاف‌سازی شده، این کار تصمیم‌گیرندگان را آسان می‌کند. انتظار می‌رود كه نمایندگان پس از بازگشت به كشورهای خود با ایده‌های باز و سازنده در جلسه بعدی حاضر شوند تا توافق نهایی شود. سیدعباس عراقچی، رئیس تیم مذاکره‌کننده ایران نیز اظهار داشت: در مذاکرات دور ششم پیشرفت نسبتا خوبی داشتیم. به آخر مذاکرات برجام نزدیک شدیم.

وی افزود: ما مسیر زیادی را تاکنون طی کرده‌ایم و به پایان مسیر نزدیکتر شده‌ایم، اما این راه باقی مانده از مسیر، مسیر ساده‌ای نخواهد بود. مواضع ما از ابتدای مذاکرات هیچ‌گونه تغییری نکرده است و خواهان رفع همه تحریم‌ها و همین‌طور راستی‌آزمایی آنها و بازگشت ایران به تعهدات خود در برجام هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انریکه مورا: انتظار دارم ایران و آژانس اتمی به توافق برسندنماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین در جمع خبرنگاران گفت که انتظار دارد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای تداوم فعالیت‌های نظارتی در ایران با تهران به توافق برسد. زور نزن خبر آمد خبری در راه است !!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیشرفت‌هایی در دور ششم مذاکرات داشتیم/ برای تصمیم‌گیری به تهران بازمی‌گردممذاکره کننده ارشد ایران در وین با بیان اینکه پیشرفت‌ةای خوبی در دور ششم مذاکرات در وین رقم خورده است تاکید کرد که به پایتخت‌ها نه فقط برای مشورت‌های بیشتر بلکه برای تصمیم گیری برمی‌گردیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احتمال حصول توافق در وین در ششمین سالگرد برجاماحتمال حصول توافق در وین در ششمین سالگرد برجام دیپلمات ارشد روسیه در وین از برخی گمانه زنی‌ها درخصوص حصول توافق در مذاکرات وین هم‌زمان با سالگرد برجام استقبال کرد. این اخبار دروغ است دیشب تمامی خبرگزاریهایی اروپایی به صورت گزارش خلاف انرا گفتند سوئیس و المان و ....... در اخر این هفته بصورت مفصل راجع به ان بحث میکنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات احیای برجام؛ عراقچی: اسناد توافق تقریبا آماده است، برای مشورت به پایتخت‌ها برمی‌گردیم - BBC News فارسیعباس عراقچی، مذاکره کننده ارشد اتمی ایران در مذاکرات هسته‌ای وین گفته الان در موقعیتی هستیم که فکر می‌کنم 'تمامی اسناد توافق تقریبا آماده است.' آقای عراقچی گفته: 'فکر می‌کنم زمان برای تصمیم گیری طرف‌های مقابل ما فرا رسیده است.' در حال حاضر ششمین دور از مذاکرات احیای برجام در وین در جریان است. در تقویم کشور ایران ،روز ۲۸ خرداد را باید روز گل نرگس ،گلی که نماد تولدی دوباره ،آغازی نو و عشق است نام گذاری کرد. هر سال باید در چنین روزی مردم ایران به نشان همبستگی و نرفتن به پای صندوق رای و گفتن نه به جمهوری اسلامی گل به هم هدیه بدهند ( نه به جمهوری اسلامی ) درودها دوستان فردا دوشنبه 21.6.2021 رستاخیز بر ازدواج 10.11.1442 چرخ اقبال بر عدالت 31.3.1400 بهار بر گایا سلطان زمین بانو کاملا هریس در توییتی پیغام روز پدر گذاشتن تبریک به پدرها گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مقام‌های اسرائیل: احیای برجام پیش از روی کار آمدن دولت رییسی حاصل نمی‌شودبه گزارش شبکه ۱۲ اسرائیل، برآورد مقام‌های اسرائیلی این است که توافق برای احیای برجام تا پیش از روی کار آمدن ابراهیم رییسی در مردادماه امضا نمی‌شود و م raisi_com کاش زودتر میومدی لعنتی 😂😂
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف: برای احیای برجام همه طرف‌ها باید مسیر سختی را طی کنندنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی عنوان کرد، تمامی مشارکت‌کنندگان در گفت‌وگوهای وین برای احیای برجام در حال پیمودن 'مسیری سخت' هستند. روس ها سنگ نندازن برجام خودش جلو میره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »