مهاجرت اجباری 44 هزار غیرنظامی دیگر از ادلب

13/10/1398 03:23:00 ب.ظ

طی دو ماه گذشته بیش از 328 هزار غیرنظامی در ادلب سوریه به مناطق نزدیک به مرز ترکیه مهاجرت کرده اند. - خبرگزاری آناتولی

طی دو ماه گذشته بیش از 328 هزار غیرنظامی در ادلب سوریه به مناطق نزدیک به مرز ترکیه مهاجرت کرده اند. - خبرگزاری آناتولی 03.01.

2020 ادلب/خبرگزاری آناتولی محمد حلاج، مدیر گروه «هماهنگی برای اقدام در سوریه» اعلام کرد که طی چهار روز گذشته بر اثر حملات رژیم اسد، روسیه و گروه های مورد حمایت ایران به منطقه کاهش تنش ادلب، 44 هزار غیرنظامی دیگر به مناطق نزدیک مرز ترکیه پناه آورده اند.

وی با بیان اینکه با موج جدید مهاجرت اجباری ساکنان ادلب شمار غیرنظامیانی که از اول نوامبر گذشته از این استان سوریه به مرز ترکیه پناه آورده اند به 328 هزار تن رسیده است، گفت: فعالیت‌هایمان برای شناسایی آوارگان ادامه دارد. با تداوم بمباران ادلب، نگران مهاجرت 250 هزار نفر دیگر از منطقه جبل الزاویه در جنوب ادلب هستیم.

ادلب از آغاز جنگ و بحران در سوریه به عنوان قلعه اصلی مخالفان رژیم اسد به حساب می‌آید. مخالفان کنترل مرکز ادلب را که جمعیت آن در پی آواره شدن مردم به بیش از 4 میلیون نفر رسیده است، در مارس سال 2015 به دست گرفتند. به همین دلیل ادلب یکی از مناطقی است که به طور مستمر مورد حملات شدید نیروهای رژیم قرار می گیرد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مهاجرت یک ورزشکار دیگر از ایران؛ دارنده برنز جهانی کشتی پس از بازداشت در اعتراضات آبان به کانادا رفت🔺مهاجرت یک ورزشکار دیگر از ایران؛ دارنده برنز جهانی کشتی پس از بازداشت در اعتراضات آبان به کانادا رفت ⚡️گزارش‌ها حاکی از مهاجرت نوید_زنگنه ملی‌پوش ۲۳ ساله ایران و دارنده مدال برنز جهان به کاناد است. این ملی پوش کشتی در اعتراضات آبان بازداشت شده بود. به درک که رفت ،ایران اسلامی سرای پهلوان پروراست ،بادوتا وطن فروش خاین ،کنام شیران خالی نمیگردد ،ولی به گله کفتارها اضافه میشود

بخاری‌های نفتی ۲۵ هزار کلاس درس جمع‌آوری شدرشت - ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه در سال جاری بخاری های نفتی ۲۵ هزار کلاس درس دارای علمک گاز را جمع آوری کردیم، گفت: این کلاس ها به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده اند. بخاری نفتی ؟ یعنی شرم نمی کنید میگید هنوز مدارس ایران چراغ نفتی دارن ؟ یعنی بعد از چهل سال از انقلاب هنوز مثل زمان شاه چراغ نفتی دارن ؟

نجات جان 238 هزار پناهجو توسط گارد ساحلی ترکیه

شمار بازداشت شدگان در اعتراضات هنگ کنگ به ۷ هزار نفر رسیدصدها نفر در اعتراضات سال نو دموکراسی خواهان در هنگ کنگ، بازداشت شدند. به گزارش رویترز در روز پنجشنبه ۱۲ دی، پلیس این منطقه می گوید حدود ۴۰۰ نفر را بازداشت کرده است. اعتراض هنگ کنگی ها با شرکت ده ه کشته چقدر بوده اینا دیگه چه کوفتی میخوان اینا بی وژدانا همشونم کاراته بازن واقعآ واسه دستگیریشون بروسلی و جکی جان بایس بیان

پیش بینی ۷۰ هزار میلیارد تومانی اعتبار عمرانی کشور در لایحه بودجه 99معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه با وجود تحریم ها روند توسعه و عمران کشور ادامه دارد، گفت : در لایحه بودجه سال آینده ۷۰ هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی پیش بینی شده است.

۲۰۰ هزار مهاجر افغان سال ۲۰۱۹ در ترکیه بازداشت شدند | DW | 02.01.2020مقام‌های ترکیه گفتند شمار مهاجران غیرقانونی در این کشور در سال ۲۰۱۹ دو برابر شده است. سال پیش ۲۰۰ هزار از ۵۰۰ هزار مهاجر غیرقانونی در ترکیه افغان بوده‌اند. ۳۵۰ مهاجر افغان نیز در مرزهای ترکیه جان باخته‌اند.