ممنوعیت رفت‌وآمد در تهران در شب یلدا - BBC News فارسی

28/09/1399 10:06 ق.ظ

شب یلدا در دوران کرونا؛ ممنوعیت رفت‌وآمد شبانه در تهران و اصفهان

همزمان با شب یلدا و برای پیشگیری از تشدید شیوع ویروس کرونا، رفت‌وآمد شبانه در تهران ممنوع می‌شود. در استان اصفهان هم ممنوعیت مشابه رفت‌وآمد شبانه وضع شده است. از آغاز همه‌گیری تا ۲۷ آذر ماه وزارت بهداشت ایران از شناسایی قطعی در مجموع بیش از یک میلیون و ۱۳۸ هزار مبتلا به ویروس کرونا خبر داده است.

همچنین آمار رسمی قربانیان ۵۳ هزار و ۹۵ نفر اعلام شده است، هرچند شواهد حاکی از آن است که آمار واقعی در مقاطع مختلف بیش از دو برابر آمار رسمی بوده است.

وزارت بهداشت ایران می‌گوید در روزهای اخیر تعداد درگذشتگان کرونا روندی کاهشی داشته است.Mehr سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت گفته است که زرین دشت در استان فارس، بافت در استان کرمان، گمیشان در استان گلستان، آستارا، بندرانزلی، رودسر و تالش در استان گیلان و آمل، بهشهر، رامسر، گلوگاه و نکا در استان مازندران "وضعیت قرمز" قرار دارند.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

ممنوعیت دیدن اخبار آیت_الله_بی_بی_سی BlockPersianBBC اسمش ممنوعیت رفت و آمد نیست. اسمش حکومت نظامیه و همه دلایلش رو هنوز ما مردم کشف نکردیم. اصلا به دولت ایران نمیاد جون مردم براش مهم باشه و دلسوز جون مردم باشه. به هر کی بگی هدف از حکومت نظامی دلسوزی دولت برای مردم مظلوم و اسیر ایران هست بهت میخنده.

تهران در شرایط نارنجی قرار دارد/ شرایط استان تهران در حال تغییر استفرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران با اشاره به این‌که تهران، ری و شمیرانات در شرایط نارنجی قرار گرفته است و دو شهرستان ملارد و بهارستان نیز از وضعیت آبی به زرد تغیبر کرده‌اند، افزود: شرایط استان تهران در حال تغییر است.

پیشروی در وین و عقب‌نشینی در تهران؛ دلار به پایین‌ترین نرخ در ۷۴ روز گذشته رسیدهمزمان با حصول پیشرفت در جریان مذاکرات ایران و کشورهای ۱+۴ با هدف بازگشت ایالات متحده به برجام و لغو تحریم‌های اقتصادی، قیمت دلار آمریکا در معاملات روز دوشنبه بازار تهران به پایین‌ترین سطح از ۱۶ بهمن ماه گذشته رسید. دم انتخابات حسن ریش قشنگ داره جلب توجه میکنه

ماجرای واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستانی در تهران / نقض قرنطینه ۴۸هزار کرونا مثبت در کشورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به جایگزینی انواع ویروس‌های جهش یافته کرونا با واریانت ووهان، در عین حال درباره واکسیناسیون کرونا گفت: بی عدالتی که در دنیا در رابطه با واکسن وجود دارد موضوعی جدی است؛ به طوری که اکنون پنج کشور در دنیا بیشترین میزان واکسن دنیا را تزریق کردند.

ابلاغ ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ در شنبه و یکشنبه یلدایی تهراناستاندار تهران: شرایط استان تهران از نظر شیوع کرونا به شدت ناپایدار است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع است

وضعیت زرد در استان تهران؛ ممنوعیت تردد به استان های شمالی ادامه دارداستاندار تهران با اشاره به ضعیت زرد در استان تهران از استمرار ممنوعیت تردد به استان های شمالی خبر داد. سوال روز ایرانیان این است که چرا امکانات پزشکی انگلیس برای درمان روحانیون حکومتی و بستگانشان مجاز و مفید است ولی واردات واکسن کرونا از همین کشور برای مردم ایران ممنوع است؟

هشدار در مورد احتمال جهش آمار کرونا در ایران پس از شب یلدا

از آغاز همه‌گیری تا ۲۷ آذر ماه وزارت بهداشت ایران از شناسایی قطعی در مجموع بیش از یک میلیون و ۱۳۸ هزار مبتلا به ویروس کرونا خبر داده است.

همچنین آمار رسمی قربانیان ۵۳ هزار و ۹۵ نفر اعلام شده است، هرچند شواهد حاکی از آن است که آمار واقعی در مقاطع مختلف بیش از دو برابر آمار رسمی بوده است.

وزارت بهداشت ایران می‌گوید در روزهای اخیر تعداد درگذشتگان کرونا روندی کاهشی داشته است.Mehr

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت گفته است که زرین دشت در استان فارس، بافت در استان کرمان، گمیشان در استان گلستان، آستارا، بندرانزلی، رودسر و تالش در استان گیلان و آمل، بهشهر، رامسر، گلوگاه و نکا در استان مازندران "وضعیت قرمز" قرار دارند.

استاندار تهران هم همزمان با اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد شبانه گفته است: "شرایط استان تهران به لحاظ بیماری کرونا به شدت ناپایدار است و همانطور که بارها گفته شده شرایط نارنجی در این استان تهران به لحاظ نزدیکی و پیوستگی شهرهای این استان به منزله شرایط قرمز است."