ممنوعیت‌ و محدودیت‌‌های کرونایی یک هفته‌ای در تهران اعلام شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محدودیت‌‌های کرونایی یک هفته‌ای در تهران استاندار تهران: اگر در روند شیوع کرونا کاهش محسوسی مشاهده نشود، تعطیلی‌ها یک هفته دیگر تمدید می‌شود

؛ انوشیروان محسنی بندپی درباره محدودیت‌ و ممنوعیت‌های کرونایی یک هفته‌ای در تهران اظهار کرد: در پی بررسی‌های کارشناسی و علمی که در ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا در تهران انجام گرفت و در نهایت در کمیته انتظامی، اجتماعی و امنیتی ستاد ملی کرونا، تعطیلی یک هفته‌ای برخی از واحدها به تصویب رسید که از آن جمله می‌توان به دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها و همچنین سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها،...

استاندار تهران خاطرنشان کرد: برهمین اساس این مراکز به مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ باید فعالیتهای خود را متوقف کنند همچنین نظارت بر تصمیمات اتخاذ شده به طور جدی پیگیری می‌شود تا روند رو به رشد بیماری کرونا که در تهران شاهد آن هستیم، کنترل و مهار شود و روند کاهشی آن را در آینده شاهد باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار وزارت بهداشت: شناسایی ویروس کرونا در هوای محیط‌های بسته تهران!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimهشدار! شناسایی کرونا در هوای محیط‌های بسته تهران رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت: تحقیقات نشان‌دهنده شناسایی کرونا در هوای محیط‌های بسته‌ای نظیر بازار بزرگ تهران و شعب یکی از بانک‌های شهر تهران است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت یک هفته‌ای محدودیت‌های اجتماعی به تهرانبنابر اعلام استاندار، فعالیت شماری از مشاغل و همچنین برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی ممنوع است. بنابر اعلام سایت شهر وابسته به شهرداری تهران، همه دانشگاه‌ها، مدارس، کتابخانه‌ها، سینما، تئاتر، موزه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و مساجد در این مدت تعطیل خواهد بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دستورالعمل اعطای مرخصی مجدد به زندانیان ابلاغ شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه قضائیه گفت: چهارشنبه گذشته دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی زندانیان صادر و به واحدهای قضایی و سازمان زندان ها ابلاغ شد تا به تناسب وضع موجود جامعه زندانیان بتوانند مجدد از مرخصی استفاده کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هنرپیشه‌های هالیوودی در صف اول ترویج "فرزندآوری" +فیلم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 هنرپیشه‌های هالیوودی در صف اول ترویج فرزندآوری جالب است بدانیم که آمریکایی‌ها جز پراولادترین مردم جهان هستند! و این فرهنگ بین هنرپیشگان این کشور نیز جا افتاده است این در حالی است شرط ازدواج برخی از سلبریتی‌های ایرانی، از ابتدا «فرزند نیاوری» است!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مصرف برق تهران در وضعیت هشدار- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimبه دنبال افزایش دمای هوا و ثبت حدود 4200 مگاوات مصرف برق در پایتخت، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان این شرکت خواست تا با کاهش مصارف مازاد و استفاده بهینه از وسایل برقی به ویژه کولرهای گازی به کنترل بار شبکه توزیع برق،کمک کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چرا سنگ قبر ناصرالدین شاه سر از کاخ گلستان درآورد؟🎥 چرا سنگ قبر ناصرالدین_شاه سر از کاخ گلستان درآورد؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »