ملی‌پوش ترکیه قهرمان مسابقات موتورسواری سوپربایک جهان شد

24/07/1400 10:41:00 ب.ظ

توپراک رازگاتلی‌اوغلو از #ترکیه‌‌ به مقام اول دوازدهمین مرحله مسابقات #موتورسواری قهرمانی سوپربایک #جهان در آرژانتین دست یافت.

ترکیه‌‌, موتورسواری

توپراک رازگاتلی‌اوغلو از ترکیه‌‌ به مقام اول دوازدهمین مرحله مسابقات موتورسواری قهرمانی سوپربایک جهان در آرژانتین دست یافت.

توپراک رازگاتلی‌اوغلو از ترکیه‌‌ به مقام اول دوازدهمین مرحله مسابقات موتورسواری قهرمانی سوپربایک جهان در آرژانتین دست یافت. - خبرگزاری آناتولی

16.10.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیتوپراک رازگاتلی‌اوغلو، ملی‌پوش ترکیه برنده دوازدهمین مرحله مسابقات موتورسواری قهرمانی سوپربایک جهان شد.ملی‌پوش ترکیه موفق شد با کسب رتبه اول در پیست «سن خوآن ویلیسوم» در آرژانتین از زیر پرچم شطرنجی بگذرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

انس جابر، اولین عرب در میان ۱۰ تنیس‌باز برتر جهان - BBC News فارسیانس جابر، پس از صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس ایندین ولز، اولین تنیس‌باز از کشورهای عربی شد که در رده‌بندی جهان ی، در میان ۱۰ نفر برتر جهان قرار گرفت.

قهرمانی دختر تنیس باز ایران در تور جهانی زیر ۱۸ سالدختر تنیس باز ایران قهرمان تور جهان ی زیر ۱۸ سال ایران شد.

فولاد سیرجان قهرمان باشگاه‌های والیبال آسیا شدتیم والیبال فولاد سیرجان به عنوان قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا دست یافت.

مرکل برای دیدار با اردوغان وارد کاخ هوبر استانبول شدصدر اعظم آلمان برای دیدار و گفت‌وگو با رئيس جمهور ترکیه وارد کاخ هوبر استانبول شد. - خبرگزاری آناتولی بولار سئوگی لی دیلر منن دئمه سی

برگزاری نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو 2021 استانبولنوآوری‌ها و ظرفیت‌های دفاعی ترکیه در نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو 2021 استانبول معرفی خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده حداقل تا سال 1402 ادامه دارد- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimادامه خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده تا سال ۱۴۰۲ رئیس کمیته نیرو کمیسیون انرژی مجلس: با توجه به جمیع شرایط کنونی حداقل تا سال ۱۴۰۲ نمی‌توان ۱۲هزار مگاوات برقی که کمبود داریم را جبران کرد بنابراین خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده ادامه خواهد داشت قطعی_برق یه چند مگاوامات اینور اونور چه فرقی میکنه بابا یه چند مگاوامات اینور اونور چه فرقی میکنه بابا خودتونو اینقدر سریع زود انقلابی پرپکانی نکنید که یه وقت از سرعت لوکوموتیر انقلاب کم بشه. این شایسته آنگوزمان ملت ایران نیست 🧐🤔🤔 یک نفر به این رییس بگه اخه مگه مرض داری پول را حرام پنلهای خورشیدی میکنی اخه . عقلت کمه

توپراک رازگاتلی‌اوغلو از ترکیه‌‌ به مقام اول دوازدهمین مرحله مسابقات موتورسواری قهرمانی سوپربایک جهان در آرژانتین دست یافت.دختری که دل بریتانیا را برد؛ از قهرمان اوپن آمریکا چه می‌دانیم؟ خانم جابر که روز دوشنبه در رتبه دهم زنان تنیس‌باز جهان قرار خواهد گرفت، قرار است با پائولا بادوسا از اسپانیا بازی کند.به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون تنیس،  تور جهانی زیر ۱۸ سال در بخش دختران و پسران در زمین های تنیس باشگاه آپت استقلال برگزار شد.به گزارش ایسنا ، مرحله ‌نهایی بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (جمعه) با چهار دیدار در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری شد.

16.10. در ابتدای فصل اتحادیه تنیس زنان جهان، جابر موفق شده بود با پیروزی در مسابقات بیرمنگام، اولین زن عرب باشد که عنوان قهرمانی در یک فصل وی‌تی‌ای را به دست می‌آورد.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی توپراک رازگاتلی‌اوغلو، ملی‌پوش ترکیه برنده دوازدهمین مرحله مسابقات موتورسواری قهرمانی سوپربایک جهان شد.  پیش از این با انجام دیدارهای پایانی بخش دو نفره، تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه -  یونس طلاور از ایران با نتیجه ۲ برصفر  مقابل زوج امیر علی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد. ملی‌پوش ترکیه موفق شد با کسب رتبه اول در پیست «سن خوآن ویلیسوم» در آرژانتین از زیر پرچم شطرنجی بگذرد. "من قبلا دلیل این مسئله را نمی‌فهمیدم و آن را می‌پذیرفتم. این دوازدهمین پیروزی رازگاتلی‌اوغلو در سال 2021 بوده و او موفق شد با کسب 503 امتیاز جایگاه اول مسابقات قهرمانی سوپربایک جهان را از آن خود کند. بدین ترتیب تیم فولاد سیرجان با کسب ۶ برد متوالی به مقام قهرمانی سال ۲۰۲۱ باشگاه‌های مردان آسیا دست یافت تا هشتمین نماینده ایران در این رقابت‌ها در نخستین حضور آسیایی نیز قهرمان شود.

. جابر می‌گوید که "احتمالا همه افراد در حرفه خود سختی‌هایی داشته‌اند.  انتهای پیام.