مقاومت دلار در مرز ۲۱ هزارتومان؛ نوسان ۱۸۰۰ تومانی نرخ ارز در تهران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقاومت دلار در مرز ۲۱ هزارتومان؛ نوسان ۱۸۰۰ تومانی نرخ ارز در بازار تهران

بانک مرکزی ایران در آغاز خرید و فروش‌های روز سه‌شنبه نرخ رسمی عرضه دلار در شبکه صرافی‌های تحت نظارت خود را به ۲۰ هزار و ۴۵۰ تومان کاهش داد و به پایین‌ترین حد در ۱۷ روز گذشته رساند. همزمان ریزش قیمت آزاد دلار که از سه روز پیش آغاز شده ادامه یافت ولی با رشد تقاضا نه تنها عبور آن از مرز ۲۱ هزار تومان ممکن نشد بلکه سیر صعودی نرخ دلار به سمت ۲۳ هزار تومان بار دیگر بر بازار حاکم شد.

قیمت آزاد فروش هر یورو نیز روز سه‌شنبه در فاصله ۲۴ هزار و ۷۰۰ تا ۲۶ هزار ۱۵۰ تومان نوسان کرد. این در حالی بود که نرخ رسمی عرضه یورو از سوی بانک مرکزی با ۶.۵ درصد کاهش نسبت به روز دوشنبه به ۲۳ هزار و ۴۵۰ تومان افت کرده بود. بازار جهانی طلا نیز روز سه‌شنبه شاهد افزایش ۲۱.۳ دلاری بهای هر اونس بود. به طوری که تا ظهر روز سه‌شنبه نرخ هر اونس طلا به هزار و ۸۳۹ دلار رسید.

همزمانی رشد قیمت جهانی طلا و نوسان صعودی دلار در بازار ایران موجب شد تا قیمت هر قطعه تمام سکه طلا در پایان مبادلات روز سه‌شنبه بازار تهران به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان باز گردد. این نرخ ظهر سه‌شنبه به ۱۰ میلیون تومان کاهش یافته بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی امروز 99/04/31|کاهش 2 هزارتومانی قیمت دلار در صرافی‌ها/ دلار 20 هزار و 600 تومان شد- اخبار بازار - اخبار تسنیم - Tasnim۳۴۲ میلیون دلار در نیما عرضه شد کاهش ۲ هزار تومانی قیمت دلار؛ هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان است فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه در نیمه اول سال جاری 220 هزار بسته‌ غذایی در ادلب توزیع کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افت نرخ دلار به ۳ هزار تومان رسید؛ تلاش بانک مرکزی ایران برای بازگشت به نرخ تعادلیکاهش ۵۰۰ تومانی نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران همزمان با تشدید جو امنیتی در بازار و خوشبینی حاصل از تاثیر مثبت از سفر آتی نخست‌وزیر عراق به ایران در تسویه بدهی ارزی بغداد به تهران، موجب شد تا کاهش نرخ آزاد دلار آمریکا طی دو روز گذشته به بیش از ۳ هزار تومان برسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

300 میلیون دلار در نیما عرضه شد/ میانگین نرخ دلار نیمایی: 18300 تومان- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim۳۰۰ میلیون دلار در نیما عرضه شد طی ۲ روز گذشته، ۳۰۰ میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شده که طبق اعلام بانک مرکزی، میانگین نرخ دلار معامله شده در این سامانه ۱۸.۳۰۰ تومان بوده است بازاری‌ها: قیمت‌ها برمی‌گردد، فعلاً خرید نداشته باشید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

۳۰۰ میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شد۳۰۰ میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شد در دو روز گذشته حدود ۳۰۰ میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شده که میانگین نرخ دلار معامله شده در آن ۱۸ هزار و ۳۰۰ تومان بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »