مقام ايرانى: نفتكش بريتانيايى توقيف شده هم اكنون در بندرعباس است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

يك مقام مسئول ايرانى شنبه 20 ژوئيه از انتقال نفتكش بريتانيايى توقيف شده به بندرعباس خبر داد.خبرگزارى

يك مقام مسئول ايرانى شنبه 20 ژوئيه از انتقال نفتكش بريتانيايى توقيف شده به بندرعباس خبر داد.

در همين رابطه ايران اعلام كرد، پرسنل و خدمه اين نفتكش كه تعداد آنها 23 نفر است هم اكنون در بندرگاه شهر بندرعباس هستند و تا پايان تحقيقات بر روى عرشه اين نفتكش خواهند ماند. وى در ادامه افزود: «نفتكش هم اكنون در بندرعباس است و تمامى پرسنل و خدمه اين نفتكش كه تعداد آنها 23 نفر است تا پايان تحقيقات بر روى عرشه اين نفتكش خواهند ماند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: نفتکش توقیف شده بریتانیایی با شناور صیادی برخورد داشتهیک مقام ایرانی گفته است نفتکش بریتانیایی 'استینا ایمپرو'، پیش از توقیف، با یک شناور صیادی برخورد داشته است. نیروی دریایی سپاه شب گذشته این نفتکش را وارد لنگرگاه بندرعباس کرده است. مقام‌های ایرانی روز گذشته و پس از توقیف این نفتکش به چنین 'برخوردی' اشاره نکرده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا دو مقام دولت ترامپ را به «سرپیچی» از قانون متهم کردبخش انگلیسی صدای آمریکا - مجلس نمایندگان ایالات متحده که در کنترل حزب دموکرات قرار دارد، با ۲۳۰ رای موافق در برابر ۱۹۸ رای مخالف اعلام کرد که ویلیام بار وزیر دادگستری، و ویلبر راس وزیر بازرگانی، برای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ تائید کرد که به سناتور آمریکایی برای دیدار با مقام ایرانی اجازه داده است♦️پرزیدنت ترامپ تائید کرد که به سناتور آمریکایی برای دیدار با مقام ایرانی اجازه داده است ⚡️ پیشتر سایت پولیتیکو خبر داده بود که سناتور رندپال به دونالد ترامپ پیشنهاد داده که با محمدجواد ظریف دیدار کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقام وزارت دفاع آمریکا می گوید ماهیت پیشنهاد تقویت امنیت دریایی ائتلاف نظامی علیه ایران نیست🔺مقام وزارت دفاع آمریکا می گوید ماهیت پیشنهاد تقویت امنیت دریایی ائتلاف نظامی علیه ایران نیست ⚡️یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون گفته است که هدف ایالات متحده از پیشنهاد جدیدش درباره امنیت دریایی، ایجاد یک ائتلاف نظامی علیه ایران نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقام ارشد آمریکایی: هر پیامی از جانب تهران برای واشنگتن باید از سوی رهبر یا رئیس جمهوری ایران باشدمقام آمریکایی: هر پهپاد ایرانی را که به ناوهای ما نزدیک شود هدف می‌گیریم تونستین بگیرین، فقط اشتباهی بی سلمان رو نزنین، خوب بهتون شیر میده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلومبرگ: آمریکا پیشنهاد مذاکره را تنها اگر از سوی خامنه‌ای یا روحانی باشد، بررسی می‌کندشبکه خبری بلومبرگ در گزارشی به نقل از یک مقام رسمی گفته است، آمریکا در صورتی که ایران بخواهد مذاکره کند، فقط از سوی دو مقام یکی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر نظام و دیگری حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی، آن را
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »