مقابله پلیس با «بد‌حجابی» در ۱۱ پاساژ تهران

17/07/1398 03:38 ب.ظ

رئیس پلیس تهران از استقرار پلیس در ۱۱ پاساژ تهران به منظور مقابله با «بد‌حجابی» خبر داده است. حسین رحیمی همچنین ادعا کرد «شبکه‌‌های سازمان‌یافته نه_به_حجاب_اجباری، چهارشنبه‌‌_های_سفید و هشت_مارس» همگی «منهدم» شده‌اند. اخبار_ایران زنان

رحیمی افزوده «تلاش نیروی انتظامی در حوزه امر به معروف این است که از اقدامات جدی دشمن برای زدودن عفاف و حجاب جلوگیری کند.

» این مقام پلیس در عین حال گفته « اصلاً و ابداً این‌گونه فکر نمی‌کنیم که بی‌حجابی همه جا را گرفته، اصلاً این‌گونه نیست.»

این فرمانده پلیس در ادامه گفته «در گشت‌های امنیت اخلاقی به همکاران ما توهین می‌شود و حتی کتک می‌خورند، اما ایستاده‌اند.» وی اضافه کرده «اکنون ماموران پلیس ۱۱ پاساژ بزرگ تهران را تحت پوشش قرار» دارند تا با پدیده «بد‌حجابی» مقابله کنند.

این اظهارات در شرایطی مطرح شده که پلیس البرز نیز از استقرار نیرو‌های خود در مجتمع‌‌های بزرگ مسکونی با هدف مقابله با «بد‌حجابی» خبر داده است. پلیس در ماه‌های اخیر برخورد‌ها با مظاهر «سازمان‌یافته بد‌حجابی» را تشدید کرده و در این زمینه چندین نفر را بازداشت کرده است. headtopics.com

برخی مقام‌های جمهوری اسلامی مدعی هستند که پدیده «بد‌حجابی» اقدامی «سازمان‌یافته» است که باید با آن برخورد کرد.

ادامه مطلب:
iranwire »

نتانیاهو برای مقابله با تهدیدات موشکی ایران پیشنهاد سیستم دفاعی جدیدی را مطرح کردنتانیاهو برای مقابله با تهدیدات موشکی ایران پیشنهاد سیستم دفاعی جدیدی را مطرح کرد این پیشنهاد که به گزارش ماتزاو چندین میلیارد شکل هزینه دارد، پس از آن مطرح می شود که تاسیسات نفتی عربستان با بیش از ۲۰ موشک کروز و پهپاد هدف قرار گرفت. آهای جناب آقای نتانیابو اینقدر سیستم دفاعی نخرید در مقابل موشکهایی که میخورند به آرامکو ناکارآمد هستند دنبال یه راه دیگه باشین مرسی_أه شما به فکر موشک های فلسطین باش... حالا حالا ها باید بدویی که به ایران برسی ازایران بخرید😂😂😂

اسرائیل آمادگی مقابله با موشک‌های ایران را ندارداسپوتنیک در خبری نوشت که اسرائیل برای مقابله با موشک‌های کروز ایران ناتوان است.

نیوزیلند؛ کنشگران مقابله با تغییرات اقلیمی یک بانک را اشغال کردندجنبش «شورش علیه انقراض» به تغییرات اقلیمی معترضند و در پی آن هستند که با استفاده از «نافرمانی مدنی» در برابر شرکت‌های بزرگ بایستند.

مقابله با «کشف حجاب» در مجتمع‌های آپارتمانی البرز

آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم/ یگان‌ها آزمون خوبی در رزمایش داشته‌اندفرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که یگان‌ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته‌اند، گفت: برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده‌ایم و مقابله می‌کنیم.

گفتگو|رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران/ ضرورت ورود سریع پلیس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimنایب‌رئیس اتحادیه املاک با اشاره به رواج اجاره ساعتی و روزانه مسکن در کشور به‌خصوص تهران گفت: مشخص است وقتی سایتی عکس یک فرد بخصوصی را گذاشته که به خیابان نگاه می‌کند و زیر آن نوشته خانه ساعتی، چه قصدی از اجاره این نوع خانه‌ها دارد. ینی ویلاباژیلا خدا رحم کنه 🙄 خوب خانومه حوصلش سر رفته بیرون رو نگاه میکنه

استان‌وایر- رئیس پلیس تهران مدعی «انهدام» کمپین‌ها و شبکه‌های «کشف حجاب» در ایران شده و از استقرار پلیس در ۱۱ پاساژ تهران به منظور مقابله با «بد‌حجابی» خبر داده است.ادعا که «شبکه‌‌های سازمان‌یافته نه به حجاب اجباری، چهارشنبه‌‌های سفید و هشت مارس» همگی «منهدم» شده‌اند.

رحیمی افزوده «تلاش نیروی انتظامی در حوزه امر به معروف این است که از اقدامات جدی دشمن برای زدودن عفاف و حجاب جلوگیری کند.»

این مقام پلیس در عین حال گفته « اصلاً و ابداً این‌گونه فکر نمی‌کنیم که بی‌حجابی همه جا را گرفته، اصلاً این‌گونه نیست.»

این فرمانده پلیس در ادامه گفته «در گشت‌های امنیت اخلاقی به همکاران ما توهین می‌شود و حتی کتک می‌خورند، اما ایستاده‌اند.»

وی اضافه کرده «اکنون ماموران پلیس ۱۱ پاساژ بزرگ تهران را تحت پوشش قرار» دارند تا با پدیده «بد‌حجابی» مقابله کنند.

این اظهارات در شرایطی مطرح شده که پلیس البرز نیز از استقرار نیرو‌های خود در مجتمع‌‌های بزرگ مسکونی با هدف مقابله با «بد‌حجابی» خبر داده است.

پلیس در ماه‌های اخیر برخورد‌ها با مظاهر «سازمان‌یافته بد‌حجابی» را تشدید کرده و در این زمینه چندین نفر را بازداشت کرده است.

برخی مقام‌های جمهوری اسلامی مدعی هستند که پدیده «بد‌حجابی» اقدامی «سازمان‌یافته» است که باید با آن برخورد کرد.

آنها در عین گرایش روز افزون زنان در روی‌گردانی از انتخاب پوشش اسلامی را نفی می‌کنند و مدعی هستند که بخش زیادی از زنان در ایران حجاب اسلامی را رعایت می‌کنند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: