آمریکا, آمریکا, پایتخت, حشدالشعبی, عراق

آمریکا, آمریکا

معترضان عراقی دومین درب سفارتخانه آمریکا را آتش زدند

31/12/2019 06:15:00 ب.ظ

معترضان عراق ی دومین درب سفارتخانه آمریکا را آتش زدند

31.12.2019بغداد/ خبرگزاری آناتولیهواداران شبه نظامیان حشدالشعبی دومین درب ورودی سفارتخانه ایالات متحده آمریکا در بغداد، پایتخت عراق را شکسته و به آتش کشیدند.درحالیکه حضور معترضان در محوطه اطراف محل سفارت ادامه دارد، هواپیماها اقدام به شکستن دیوار صوتی کردند.

راه‌آهن سراسری ایران به عنوان میراث جهانی در فهرست یونسکو به ثبت رسید راه‌آهن ایران ثبت جهانی شد کیمیا علیزاده به مقام چهارم المپیک توکیو دست یافت | DW | 25.07.2021

از سوی دیگر نیروهای وابسته به دولت عراق نیز در منطقه مستقر شده‌اند.گفتنی است صدها تن از هواداران گروه شیعی حشد الشعبی صبح امروز در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع گروه کتائب حزب الله در عراق و سوریه، درب ورودی ساختمان سفارتخانه ایالات متحده در منطقه سبز بغداد را شکسته و وارد آن شدند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

حمله معترضان عراقی به سفارت آمریکا در بغدادصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد، پایتخت عراق تجمع کردند.

معترضان عراقی وارد سفارتخانه آمریکا در بغداد شدندمعترضان عراق ی وارد سفارتخانه آمریکا در بغداد شدند معترضان عراقی دیوار ساختمان سفارتخانه آمریکا در بغداد را به آتش کشیدند. ماموریت سازمان_ملل تعدادی از کارمندان خود در منطقه سبز بغداد را تخلیه کرد. گردان‌های حزب‌الله عراق: تا بسته شدن سفارت آمریکا در بغداد در مقابل آن تحصن خواهیم کرد.

تجمع اعتراض‌آمیز تظاهرکنندگان عراقی مقابل درب ورودی سفارت آمریکاتظاهر کنندگان عراق ی مقابل درب ورودی سفارت آمریکا در بغداد تجمع کرده و خواستار بسته شدن آن و اخراج آمریکا یی­‌ها از عراق شدند.

ایران حمله آمریکا به شبه نظامیان عراقی را «مصداق بارز تروریسم» خواندابومهدی مهندس از فرماندهان بلند پایه نیروهای حشد الشعبی نیز در واکنش به حملات آمریکا به سه پایگاه این نیروها در استان الانبار عراق گفت که آمریکا باید برای این اقدام منتظر پاسخی «سخت و بی رحمانه» باشد. ایران نه بلکه جمهوری اسلامی، ایران در واقع از این حمله بسیار خوشحال شد 🤣🤣🤣 عجب .بعد کشتن ۱۵۰۰نفر از مردم بیگناه اسمش چیه

تجاوز نظامی آمریکا به خاک و نیروهای عراقی مصداق بارز تروریسم و به شدت محکوم استواکنش ایران به حمله آمریکا به پایگاه‌های حشد شعبی سخنگوی وزارت امور خارجه: تجاوز نظامی آمریکا به خاک و نیروهای عراق ی مصداق بارز تروریسم و به شدت محکوم است آفرین آفرین تروریست که خود تویی وجدانن این داره این حرفها ب کی میزنه

اهتزاز پرچم حشدالشعبی در سفارت آمریکا توسط معترضان عراقی/ حضور وزیر کشور عراق در میان تظاهرکنندگان/ زخمی شدن ۲۰ معترض در تیراندازی نیروهای گارد سفارت آمریکا/ اتهام‌زنی سناتور آمریکایی به ایرانتظاهر کنندگان عراق ی در مراسم تشیییع شهدای حشدالشعبی به نشانه محکومت نقض حاکمیت این کشور توسط آمریکا ، مقابل سفارت ایالات متحده در بغداد تجمع کرده و شعارهای ضد آمریکا یی سر دادند. یعنی دوباره اجازه دادند بهشون تیر اندازی کنند.