معاملات بورس استانبول با روند صعودی پایان یافت

15/11/2019 06:37:00 ب.ظ

بورس, پایان

معاملات بورس استانبول با روند صعودی پایان یافت

15.11.2019استانبول/ برهان سانسارلی‌اوغلو/ خبرگزاری آناتولیشاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات پایانی سومین روز کاری هفته را با رشد 1.54 درصدی در سطح 105.379,71 واحد به پایان برد.حجم کل معاملات بورس استانبول نیز به 7.7 میلیارد لیر ترکیه رسید. شاخص بخش بانکداری بورس استانبول با 1.74 درصد و شاخص هلدینگ‌ها نیز با 1.84 درصد افزایش ارزش مواجه شدند.

شاخص بخش‌ جنگل، کاغذ و مطبوعات با 4.18 درصد ارتقا بیشترین سود را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشت. همچنین شاخص بخش ارتباطات نیز با افت 0.01 درصدی بیشترین کاهش را برای سهامداران خود رقم زد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

روند اخراج حدود 43 هزار مهاجر غیرقانونی از استانبول

سیل ونیز؛ ایتالیا بعد از ۳۵ سال به طرح سدسازی شتاب می‌دهدایتالیا قصد دارد پروژه ساختن سدی که ۳۵ سال پیش آغاز شده و تا کنون به پایان نرسیده است را برای حفاظت از شهر ونیز در برابر آب‌گرفتگی شتاب دهد بیشتر بخوانید🔽

سهمیه بنزین 60 لیتر آبان‌ تا 6 ماه ذخیره می‌شود/ مردم برای مصرف سهمیه‌ها عجله نکنند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمردم نگران سوختن سهمیه آبان ماه خود نباشند؛ اینطور نیست که با پایان هرماه، سهمیه باقی مانده در کارت‌های سوخت شخصی بسوزد. برخی مالکان وسایل نقلیه، صبح امروز پس از اطلاع از افزایش قیمت بنزین، بیش از نیاز طبیعی خود به جایگاه‌های عرضه بنزین مراجعه کرده و هم‌اکنون در برخی نقاط کشور، شاهد ترافیک متقاضیان سوخت‌گیری در جایگاه‌های عرضه هستیم

واکنش فرمانده کل سپاه به ترور یکی از فرماندهان ارشد مقاومت فلسطین- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار سلامی در واکنش به ترور یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی با این حرکات وحشیانه، خودش را گام به گام به پایان قطعی نزدیک می‌کند.

آیا با پایان تحریم‌های تسلیحاتی، ایران در فروش سلاح کامیاب می‌شود؟

اشتری: افزایش فشارها، عزم برخورد با مفاسد اقتصادی را بیشتر می‌کند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس پلیس کشور: افزایش فشارها، عزم برخورد با مفاسد_اقتصادی را بیشتر می‌کند پلیس به روند رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی با قدرت و سرعت بیشتر ادامه خواهد داد با هماهنگی دستگاه قضایی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی مخصوصاً دانه‌درشتها رسیدگی می‌کنیم

شاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات امروز خود را با سیر صعودی در سطح 105.استانداری استانبول اعلام کرد از جولای تا نوامبر سال جاری 42 هزار و 888 مهاجر غیرقانونی به اداره استرداد اتباع خارجی و 6416 سوری نیز به مراکز اسکان موقت منتقل شدند.این پروژه تاکنون تنها ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.خبرگزاری تسنیم ، با وجود آنکه طبق تأیید سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از بامداد امروز تا این لحظه، تمامی جایگاه‌ها در مدار بهره برداری بوده و عرضه بنزین بدون توقف در حال انجام است، ترافیک بیش از حد نرمال در برخی جایگاه‌های عرضه بنزین در کلانشهرها، عجیب است.

379,71 واحد به پایان رساند. 15.11.11. در این وضعیت دریچه‌ها تا ارتفاع ۳ متر بالا می‌آیند.2019 استانبول/ برهان سانسارلی‌اوغلو/ خبرگزاری آناتولی شاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات پایانی سومین روز کاری هفته را با رشد 1. در این اطلاعیه همچنین آمده است: «این اقدام به منظور جلوگیری از اشتغال غیررسمی سوری‌ها و پناهجویان در استان‌های غیر از محل ثبت‌نام آنها در سراسر ترکیه صورت می گیرد.54 درصدی در سطح 105.

379,71 واحد به پایان برد. سوری‌ها نیز مراکز اسکان موقتی که وزارت کشور در استان هایی مختلف تعیین کرده است منتقل شدند. کل بودجه این طرح حدود ۷ میلیارد یورو اعلام شده است. حجم کل معاملات بورس استانبول نیز به 7.7 میلیارد لیر ترکیه رسید.. شاخص بخش بانکداری بورس استانبول با 1. بیشتر بخوانید: آب گرفتگی معابر ونیز گردشگران را غافلگیر کرد مشکل دیگر فرسودگی تجهیزات این سد به دلیل گذشت سالیان و رسیدگی نکردن به آن است، به طوری که کارشناسان می‌گویند برخی از لولاهای صفحات زیر آب از هم اکنون زنگ زده یا فرسوده شده‌اند و دیگر کارآمدی نخواهند داشت.74 درصد و شاخص هلدینگ‌ها نیز با 1.

84 درصد افزایش ارزش مواجه شدند. شاخص بخش‌ جنگل، کاغذ و مطبوعات با 4.18 درصد ارتقا بیشترین سود را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشت. همچنین شاخص بخش ارتباطات نیز با افت 0.01 درصدی بیشترین کاهش را برای سهامداران خود رقم زد.

به اعتقاد تحلیلگران شاخص «بیست-‌100» بورس استانبول از لحاظ فنی در سطح 102.500 امتیاز پشتیبانی شده و در محدوده 105.000-105.500 امتیاز نیز مقاومت خواهد کرد. .