خراسان‌رضوی

خراسان‌رضوی

مسدود کردن ۱۷۰۰ چاه غیرمجاز در خراسان رضوی

30/12/2019 04:45:00 ب.ظ

استان‌وایر- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌رضوی گفته که «از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شده است.» محمد علایی افزوده «در سطح استان خراسان رضوی بیش از ۲۳ هزار حلقه چاه وجود دارد که هفت هزار حلقه آن غیرمجاز است.»

«محمد علایی» افزوده است: «در سطح استان خراسان رضوی بیش از ۲۳ هزار حلقه چاه وجود دارد که هفت هزار حلقه آن غیرمجاز هستند.»او گفته است: «تا پایان امسال ۳۰۰ حلقه چاه غیر مجاز دیگر را پر و مسدود خواهیم کرد.»خراسان رضوی و دشت مشهد سال‌های بسیار است كه با پدیده خشك‌سالی و بحران كم‌آبی دست و پنجه نرم می‌كند.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب یک نماینده مجلس: اشاره خامنه‌ای باعث شد طرح صیانت از فضای مجازی جدی شود

براساس آمار‌ها، خراسان رضوی در حال سپری كردن نوزدهمین سال متوالی خشك‌سالی است.این استان هم اكنون بحرانی‌ترین منابع آبی زیرزمینی در سطح كشور را دارا است به طوری كه افت سطح آب‌های زیرزمینی در این استان به یك متر رسیده است. ادامه مطلب: ایران وایر »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

قدردانی پوتین از ترامپ برای کمک به خنثی کردن 'حمله تروریستی'کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی کردن 'اعمال تروریستی' در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.

دادگاه قبرس مدعی تجاوز گروهی را به جرم فریب افکار عمومی محاکمه کردیک شهروند بریتانیا که نامش فاش نشده است ادعا کرده بود که روز ۱۷ ژوئیه در زمان سپری کردن تعطیلات در قبرس، توسط ۱۲ مرد اسرائیلی مورد تجاوز قرار گرفته است.

قدردانی پوتین از ترامپ برای کمک به خنثی کردن 'حمله تروریستی'کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی کردن 'اعمال تروریستی' در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.

از پیگیری سهمیه بنزین سفرهای نوروزی تا رونق بازار صنایع دستیوزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه در بخش بازاریابی به خراسان جنوبی کمک می‌کنیم تا مشکلات حل شود، گفت: وزارت درخواست سهمیه ویژه بنزین برای سفرهای نوروزی داشته که در بازگشت از خراسان جنوبی نیز این درخواست به دولت داده می‌شود تا تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود. یعنی 25 روز تعطیلی که امسال داشتیم کافی نیست؟ وقتی اقتصاد کشور انقدر تحت فشار است این پیشنهاد منطقی نیست. سهميه بنزين سفرهاي نوروزي!! مخالفم. خرن؟

ترکیه و جنگ داخلی لیبی؛ جنگجویان سوری در طرابلس چه می‌خواهند؟ویدیوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن شورشیان سوری اعلام می‌کنند وارد لیبی شده‌اند.

تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلادجزئیات علت مرگ دلفین در برج میلاد پیمانکار بهره‌بردار از دلفیناریوم برج میلاد: *براساس بررسی نمونه آزمایشات،مرگ آلفا بعلت نارسایی قلبی بوده *دلفین سکته نکرده اما تجمع لخته خون در قلب او دیده شده بود *نشانه‌ای از بد بودن شرایط جسمانی این دلفین وجود نداشت آلودگی هوای طهران آدم ها رو از پا در میاره چه برسد به دلفین بخت برگشته ببین رژیم چیکار کرده که حتی دلفین ها به این باهوشی و مهربونی هم سکته کردن از دستتون