مسدود کردن ۱۷۰۰ چاه غیرمجاز در خراسان رضوی

09/10/1398 04:45:00 ب.ظ

خراسان‌رضوی

استان‌وایر- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌رضوی گفته که «از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شده است.» محمد علایی افزوده «در سطح استان خراسان رضوی بیش از ۲۳ هزار حلقه چاه وجود دارد که هفت هزار حلقه آن غیرمجاز است.»

«محمد علایی» افزوده است: «در سطح استان خراسان رضوی بیش از ۲۳ هزار حلقه چاه وجود دارد که هفت هزار حلقه آن غیرمجاز هستند.»او گفته است: «تا پایان امسال ۳۰۰ حلقه چاه غیر مجاز دیگر را پر و مسدود خواهیم کرد.»خراسان رضوی و دشت مشهد سال‌های بسیار است كه با پدیده خشك‌سالی و بحران كم‌آبی دست و پنجه نرم می‌كند.

براساس آمار‌ها، خراسان رضوی در حال سپری كردن نوزدهمین سال متوالی خشك‌سالی است.این استان هم اكنون بحرانی‌ترین منابع آبی زیرزمینی در سطح كشور را دارا است به طوری كه افت سطح آب‌های زیرزمینی در این استان به یك متر رسیده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ در ویدیویی منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، یک شهروند به سراغ نیروهای امنیتی می‌رود و از آنها می‌پرسد که «چرا با ملت جنگ راه انداختید» نیروهای فراجا در پاسخ ادعا می‌کنند که آنها حافظ امنیت هستند، این زن پاسخ آنها را نادرست می‌داند و می‌گوید: «مردم امنیت دارند؛ اگر شما بگذارید» گزارش شده است که این ویدیو مربوط به دیروز ۱۴ آذر و مربوط به محله جنت‌آباد در تهران است.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ در ویدیویی منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، یک شهروند به سراغ نیروهای امنیتی می‌رود و از آنها می‌پرسد که «چرا با ملت جنگ راه انداختید» نیروهای فراجا در پاسخ ادعا می‌کنند که آنها حافظ امنیت هستند، این زن پاسخ آنها را نادرست می‌داند و می‌گوید: «مردم امنیت دارند؛ اگر شما بگذارید» گزارش شده است که این ویدیو مربوط به دیروز ۱۴ آذر و مربوط به محله جنت‌آباد در تهران است.‎'. Follow their account to see 72164 posts. ادامه مطلب >>

قدردانی پوتین از ترامپ برای کمک به خنثی کردن 'حمله تروریستی'کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی کردن 'اعمال تروریستی' در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.

دادگاه قبرس مدعی تجاوز گروهی را به جرم فریب افکار عمومی محاکمه کردیک شهروند بریتانیا که نامش فاش نشده است ادعا کرده بود که روز ۱۷ ژوئیه در زمان سپری کردن تعطیلات در قبرس، توسط ۱۲ مرد اسرائیلی مورد تجاوز قرار گرفته است.

قدردانی پوتین از ترامپ برای کمک به خنثی کردن 'حمله تروریستی'کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی کردن 'اعمال تروریستی' در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.

از پیگیری سهمیه بنزین سفرهای نوروزی تا رونق بازار صنایع دستیوزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه در بخش بازاریابی به خراسان جنوبی کمک می‌کنیم تا مشکلات حل شود، گفت: وزارت درخواست سهمیه ویژه بنزین برای سفرهای نوروزی داشته که در بازگشت از خراسان جنوبی نیز این درخواست به دولت داده می‌شود تا تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود. یعنی 25 روز تعطیلی که امسال داشتیم کافی نیست؟ وقتی اقتصاد کشور انقدر تحت فشار است این پیشنهاد منطقی نیست. سهميه بنزين سفرهاي نوروزي!! مخالفم. خرن؟

ترکیه و جنگ داخلی لیبی؛ جنگجویان سوری در طرابلس چه می‌خواهند؟ویدیوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن شورشیان سوری اعلام می‌کنند وارد لیبی شده‌اند.

تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلادجزئیات علت مرگ دلفین در برج میلاد پیمانکار بهره‌بردار از دلفیناریوم برج میلاد: *براساس بررسی نمونه آزمایشات،مرگ آلفا بعلت نارسایی قلبی بوده *دلفین سکته نکرده اما تجمع لخته خون در قلب او دیده شده بود *نشانه‌ای از بد بودن شرایط جسمانی این دلفین وجود نداشت آلودگی هوای طهران آدم ها رو از پا در میاره چه برسد به دلفین بخت برگشته ببین رژیم چیکار کرده که حتی دلفین ها به این باهوشی و مهربونی هم سکته کردن از دستتون

استان‌وایر- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفته است از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شده‌اند.Image caption رهبران آمریکا و روسیه در جریان نشست گروه ۲۰ در سال ۲۰۱۷ در هامبورگ آلمان کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی شدن"اعمال تروریستی" در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.Aa دادگاه قبرس روز دوشنبه یک زن ۱۹ سالۀ بریتانیایی را به اتهام «فریب افکار عمومی» محاکمه کرد و گناهکار شناخت.Image caption رهبران آمریکا و روسیه در جریان نشست گروه ۲۰ در سال ۲۰۱۷ در هامبورگ آلمان کرملین می گوید ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود برای اطلاعاتی که به خنثی شدن"اعمال تروریستی" در خاک روسیه کمک کرد تشکر کرده است.

« محمد علایی » افزوده است: «در سطح استان خراسان رضوی بیش از ۲۳ هزار حلقه چاه وجود دارد که هفت هزار حلقه آن غیرمجاز هستند.» او گفته است: «تا پایان امسال ۳۰۰ حلقه چاه غیر مجاز دیگر را پر و مسدود خواهیم کرد. کرملین گفت که این اطلاعات از طریق سازمان های اطلاعاتی در اختیار مسکو قرار گرفت، اما جزییات بیشتری ارائه نکرد.» خراسان رضوی و دشت مشهد سال‌های بسیار است كه با پدیده خشك‌سالی و بحران كم‌آبی دست و پنجه نرم می‌كند. این شهروند بریتانیا که نامش فاش نشده است، ادعا کرده بود که روز ۱۷ ژوئیه در زمان سپری کردن تعطیلات در قبرس، توسط گروهی متشکل از ۱۲ مرد اسرائیلی مورد تجاوز قرار گرفته است. براساس آمار‌ها، خراسان رضوی در حال سپری كردن نوزدهمین سال متوالی خشك‌سالی است. به گزارش خبرگزاری تاس سخنگوی سازمان اطلاعات روسیه، اف اس بی، گفت دو شهروند روس دستگیر شده اند و طرح حمله به یک گردهمایی بزرگ فاش شد. این استان هم اكنون بحرانی‌ترین منابع آبی زیرزمینی در سطح كشور را دارا است به طوری كه افت سطح آب‌های زیرزمینی در این استان به یك متر رسیده است. آقای ترامپ از زمانی که روی کار آمد چند بار تلفنی یا حضوری با رئیس جمهور روسیه صحبت کرده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . رکوردها نشان می دهد این دو اغلب درباره سوریه، توافقنامه های اتمی، کره شمالی و مسائل تجاری گفت و گو کرده اند. به گفتۀ قاضی، این زن در مقابل ماموران تحقیق پرونده اعتراف کرده که دروغ گفته و حتی عذرخواهی کرده است.