گیلان, سیل_گیلان

گیلان, سیل_گیلان

مرگ دست‌کم سه شهروند در اثر بارش شدید باران در گیلان

22/10/2021 10:51:00 ق.ظ

به دنبال بارندگی شدید چند روز اخیر در استان گیلان و جاری شدن سیلاب در برخی از شهرها، سه شهروند در ماسال، صومعه‌سرا و فومن مفقود شدند. اخبار_ایران گیلان سیل_ گیلان

مهدی موسوی، رییس هلال احمر ماسال،گفتکه یک زن ۶۷ ساله اهل روستای «گیله‌سرا» روز پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰، هنگام عبور از رودخانه، سقوط کرد. جسد این زن توسط اورژانس، آتش‌آنشانی و اهالی منطقه از رودخانه بیرون آورده شد.هم‌چنین علی قلی‌زاده، رییس جمعیت هلال‌احمر صومعه‌سرا نیز اعلام کرد که در روز پنج‌شنبه یکی از اهالی منطقه «سه‌سار» که قصد عبور از پل این منطقه را داشت به داخل رودخانه سقوط کرد. جسد او نیز از رودخانه این روستا خارج شده است.

هر کسی از یک قاضی یا کارمند فسادی سراغ دارد گزارش دهد بحران ناوگان هواپیمایی ایران با زمین‌گیری نیمی از هواپیماها | DW | 06.12.2021 اتریش افرادی را که از واکسن زدن خودداری می‌کنند جریمه نقدی می‌کند | DW | 06.12.2021

در شهر فومن نیز یکی از اهالی آلیان، صبح روز پنج‌شنبه در حالی که با موتور سیکلت در حال گذر از پل آبنما چالکسر بود بر اثر طغیان رودخانه،غرق شد. جسد وی تا کنون پیدا نشده است.پیش از این پیش بینی بارش ۱۰۰ میلی‌متری باران توسط هواشناسی اعلام شده بود که به گفته امیر مرادی، مدیرکل بحران گیلان، در اکثر نقاط گیلان بیش از ۲۴۰ میلی‌متر باران بارید. این میزان برای شهرهای رودسر، تالش و رضوانشهر تا ۲۶۰ میلی‌متر بارندگی به همراه داشت.

به گفته مرادی این سومین بار است که از آغاز پاییز در گیلان سیل می آید.او گفت که «مدیریت کردن این حجم از سیلاب غیر ممکن شده است زیرا به واسطه عدم تخصیص بهموقع اعتبارات موفق به رفع مشکلات ناشی از بحران ناشی از سیلهای گذشته نشده‌ایم». ادامه مطلب: ایران وایر »

euronews - اخبار بین المللی در مورد محدودیت ورزشی زنان

محدودیت ورزشی زنان | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

ویدئویی از ویرانی خانه‌ها در هند و نپال در پی وقوع سیل شدید و رانش زمیندر پی بارش‌های شدید باران و همچنین رانش زمین، تعداد جان باختگان این حواث در دو کشور هند و نپال به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در دهلران

تداوم حبس انفرادی چهار شهروند بهائی در شیرازاخه به چه جرمي ؟

انفجار بمب در اتوبوس نظامیان در دمشق جان دست‌کم ۱۴ نفر را گرفتاین انفجار صبح روز چهارشنبه و در اتوبوس نظامیان ارتش سوریه انجام شده و باعث کشته شدن دست‌کم ۱۴ نفر شد.

سرلشکر باقری در مسکو از «همکاری‌های نزدیک» ایران و روسیه در «حوزه آموزش نظامی» خبر داد🔺 سرلشکر باقری در مسکو از «همکاری‌های نزدیک» ایران و روسیه در «حوزه آموزش نظامی» خبر داد ▪ باقری در دیدار با والری گراسیموف، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح روسیه، بدون ذکر جزئیات، از «همکاری‌های نزدیک در حوزه آموزش نظامی» خبر داد. ⬇ بیشتر بخوانید: روسیه جزئیات رو همان روز به سمع و نظر نیروهای مسلح اسرائیل رسونده میتونید ازشون بپرسید

ادامه بارش‌ها در ۶ استان / کاهش محسوس دما در مناطقی از کشورادامه بارش‌ها در ۶ استان کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش‌ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.