مرگ دست‌کم سه شهروند در اثر بارش شدید باران در گیلان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دنبال بارندگی شدید چند روز اخیر در استان گیلان و جاری شدن سیلاب در برخی از شهرها، سه شهروند در ماسال، صومعه‌سرا و فومن مفقود شدند. اخبار_ایران گیلان سیل_گیلان

استان‌وایر - به دنبال بارندگی شدید چند روز اخیر در استان گیلان و جاری شدن سیلاب در برخی از شهرها، سه شهروند در ماسال، صومعه‌سرا و فومن مفقود شدند.که یک زن ۶۷ ساله اهل روستای «گیله‌سرا» روز پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰، هنگام عبور از رودخانه، سقوط کرد. جسد این زن توسط اورژانس، آتش‌آنشانی و اهالی منطقه از رودخانه بیرون آورده شد.

هم‌چنین علی قلی‌زاده، رییس جمعیت هلال‌احمر صومعه‌سرا نیز اعلام کرد که در روز پنج‌شنبه یکی از اهالی منطقه «سه‌سار» که قصد عبور از پل این منطقه را داشت به داخل رودخانه سقوط کرد. جسد او نیز از رودخانه این روستا خارج شده است. در شهر فومن نیز یکی از اهالی آلیان، صبح روز پنج‌شنبه در حالی که با موتور سیکلت در حال گذر از پل آبنما چالکسر بود بر اثر طغیان رودخانه،پیش از این پیش بینی بارش ۱۰۰ میلی‌متری باران توسط هواشناسی اعلام شده بود که به گفته امیر مرادی، مدیرکل بحران گیلان، در اکثر نقاط گیلان بیش از ۲۴۰ میلی‌متر باران بارید. این میزان برای شهرهای رودسر، تالش و رضوانشهر تا ۲۶۰ میلی‌متر بارندگی به همراه داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئویی از ویرانی خانه‌ها در هند و نپال در پی وقوع سیل شدید و رانش زمیندر پی بارش‌های شدید باران و همچنین رانش زمین، تعداد جان باختگان این حواث در دو کشور هند و نپال به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در دهلران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تداوم حبس انفرادی چهار شهروند بهائی در شیرازاخه به چه جرمي ؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در اتوبوس نظامیان در دمشق جان دست‌کم ۱۴ نفر را گرفتاین انفجار صبح روز چهارشنبه و در اتوبوس نظامیان ارتش سوریه انجام شده و باعث کشته شدن دست‌کم ۱۴ نفر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرلشکر باقری در مسکو از «همکاری‌های نزدیک» ایران و روسیه در «حوزه آموزش نظامی» خبر داد🔺 سرلشکر باقری در مسکو از «همکاری‌های نزدیک» ایران و روسیه در «حوزه آموزش نظامی» خبر داد ▪ باقری در دیدار با والری گراسیموف، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح روسیه، بدون ذکر جزئیات، از «همکاری‌های نزدیک در حوزه آموزش نظامی» خبر داد. ⬇ بیشتر بخوانید: روسیه جزئیات رو همان روز به سمع و نظر نیروهای مسلح اسرائیل رسونده میتونید ازشون بپرسید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه بارش‌ها در ۶ استان / کاهش محسوس دما در مناطقی از کشورادامه بارش‌ها در ۶ استان کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش‌ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »