مرگ زن کرمانشاهی با اسپری فلفل ماموران پلیس و شهرداری

29/05/2020 10:56:00 ب.ظ

کرمانشاه, آسیه_پناهی

رضا صالحی، مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه گفته که آسیه_پناهی ، زن سالخورده کرمانشاه ی در پی استنشاق گاز فلفل و اشک‌آور نیرو‌های شهرداری و پلیس جان باخته است. اخبار_ایران این خبر را در ایران‌وایر بخوانید👇

، مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه گفته که آسیه پناهی، زن سالخورده کرمانشاهی در پی استنشاق گاز فلفل و اشک‌آور نیرو‌های شهرداری و پلیس جان باخته است.آسیه پناهی نام زنی است که چند روز پیش در کرمانشاه پس از تخریب کپر محل زندگیش و انتقال وی به «اردوگاه چشمه سفید» توسط مأموران اجراییات شهرداری، جان خود را از دست داد.

مرگ این زن بازتاب‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته و مقام‌های مسئول هم گفته‌اند که این موضوع را پیگیری خواهند کرد.مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه در تازه‌ترین روایتی که روند تخریب سرپناه این زن منتشر کرده، نوشته که ماموران شهرداری برخورد‌های بسیار تندی با ساکنان این منطقه داشته‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

😡😡😡 mohamma94900578 بر جد و آباد نداشته تون لعنت جمهوری اسلامی از آرمان آبادکردن دنیا و عقبای مردم،رسیده به ویران کردن آلونک یک پیرزن بی کس و کار و کشتنش! از برکندن بنیاد به قول خودشان کاخ ستم ، رسیده به تخریب آرامگاه یک‌پسر جوان که در پی اعتراض به بی عدالتی های همین ج.ا کشته شده! دیگر چه از کلمات مانده که به لجن نکشیده باشد!

مرگ شهروند سیاه پوست؛ دانشگاه مینه‌سوتا همکاری با پلیس را کاهش می‌دهدجوان گابل، که از سال ۲۰۱۸ ریاست دانشگاه مینه سوتا را عهده دار است در نامه‌ای سخت انتقادی خواهان کاهش همکاری با پلیس ایالتی شد و اعلام کرد که «هیچ کلمه ای نمی تواند خشم و درد ناشی از مرگ جورج فلوید را توصیف کند.»‌ ایالات متحده قدرت دارد ... ایالات متحده ثروت دارد... ایالات متحده منابع دارد.. ایالات متحده نیروی نظامی قوی دارد... ولی ایالات متحده درحال فروپاشی و رو به افول است چون ایدیولوژی ندارد! جای دیگه باشدنقضی حقوق بشر است آمریکایها برای خودی شان چه است؟؟؟؟؟ نکشیمون دانشگا ..

پلیس آمریکایی در ارتباط با مرگ جورج فلوید بازداشت شددرک شووین، مأمور پلیس ایالت مینه‌سوتای آمریکا در ارتباط با مرگ جورج فلوید مرد سیاه پوست آمریکایی بازداشت شد. - خبرگزاری آناتولی

بررسی ادعای کبری خزعلی؛ آیا ۹۲ هزار زن طی ۳ ماه گذشته سقط جنین کرده‌اند

«کامیون مرگ»؛ مظنونان به قاچاق انسان در فرانسه و بلژیک دستگیر شدندپلیس فرانسه و بلژیک در عملیاتی مشترک ۲۶ نفر را در ارتباط با قاچاق ۳۹ پناهجوی ویتنامی که سال گذشته در یخچال کامیون درگذشتند، بازداشت کرد.

مرگ پیرزن کپرنشین در کرمانشاه جنجال به پا کردعرزشیای نجس اه این مادر خونتون و ویرون میکنه یک مرد تو کرمانشاه وجود نداره که تقاص خون این پیرزن را بگیره نزدیک رفت پیرزنی کوژپشت و گفت این اشک دیدهٔ من و خون دل شماست ما را به رخت و چوب شبانی فریفته است این گرگ سالهاست که با گله آشناست آن پارسا که ده خرد و ملک، رهزن است آن پادشا که مال رعیت خورد گداست بر قطرهٔ سرشک یتیمان نظاره کن تا بنگری که روشنی گوهر از کجاست پروین اعتصامی

سومین روز تجمع اعتراضی به مرگ‌ «جرج فلوید» در مینیاپولیس؛ شهردار اعلام «وضعیت اضطراری» کردبخش انگلیسی صدای آمریکا - در حالیکه برای سومین شب پیاپی اعتراضات به مرگ «جرج فلوید» یک مرد سیاهپوست در حین بازداشت توسط پلیس شهر مینیاپولیس ادامه یافت، شهردار این شهر اعلام «وضعیت اضطراری» کرد. همزم سیاهپوستا دارن همه چی رو غارت میکنن The question is was it worth it? How much more destruction does it take before they realize they should treat people with dignity? Do they have short memories? Javid shah 💙💙👑👑 Javid shah 💙💙👑👑 Javid shah 💙💙👑👑 Iranian HOPE

رضا صالحی ، مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه گفته که آسیه پناهی، زن سالخورده کرمانشاهی در پی استنشاق گاز فلفل و اشک‌آور نیرو‌های شهرداری و پلیس جان باخته است.Aa ۲ روز پس از درگذشت جورج فلوید، سیاه‌پوست ۴۶ ساله در ایالت مینه سوتا، بزرگترین دانشگاه این ایالت اعلام کرد همکاری با پلیس ایالتی را کاهش خواهدداد.درک شووین، مأمور پلیس ایالت مینه‌سوتای آمریکا در ارتباط با مرگ جورج فلوید مرد سیاه پوست آمریکایی بازداشت شد.» به تصویب رساندند که مجوز سقط را صادر می‌کرد.

آسیه پناهی نام زنی است که چند روز پیش در کرمانشاه پس از تخریب کپر محل زندگیش و انتقال وی به «اردوگاه چشمه سفید» توسط مأموران اجراییات شهرداری، جان خود را از دست داد. مرگ این زن بازتاب‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته و مقام‌های مسئول هم گفته‌اند که این موضوع را پیگیری خواهند کرد. گابل در نامه خود نوشت: «قلب ما پس از تماشای فیلم وحشتناک و اقدامات افسران پلیس مینیاپولیس (MPD) علیه جورج فلوید شکسته است. مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه در تازه‌ترین روایتی که روند تخریب سرپناه این زن منتشر کرده، نوشته که ماموران شهرداری برخورد‌های بسیار تندی با ساکنان این منطقه داشته‌اند.2020 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی جان هرینگتون٬ مدیر بخش امنیت اجتماعی ایالت مینه‌سوتا آمریکا اعلام کرد که درک شووین، مأمور پلیس این ایالت در ارتباط با مرگ جورج فلوید شهروند سیاه پوست این کشور بازداشت شده است. صالحی نوشته ماموران شهرداری «برخورد نامناسبی با نوامیس منازل» کرده «و همین برخورد نامناسب باعث جریحه‌دار شدن غیرت بقیه اهالی می‌شود و مانع از اجرایی حکم تخریب می‌شوند. کلمه ای ندارم که کاملاً درد و خشمم را بیان کند و می دانم که بسیاری از افراد جامعه احساس مشترکی دارند و نگران امنیت فردای خود و فرزندانشان هستند.» وی اضافه کرده که ماموران چند روز بعد برای تخریب این واحد‌ها مراجعه می‌کنند و بدون «ملاحظه‌ای در حالی که ساکنین منازل در خواب بودند، گاز اشک‌آور داخل الونک‌ها می‌اندازند و بعد ساکنین منزل مجبور به خروج از خانه شدند که ماموران شهرداری با اسپری فلفل از آن‌ها پذیرایی» کردند. لكن اين طرح می‌توانست موارد ديگر تحقق حرج را نيز بيان دارد و جـواز سقط جنين را در صورت تحقق حرج و قبل از دميده شدن روح اعلام دارد.

آن‌طور این عضو بسیج نوشته «آسیه پناهی هم به دلیل استفاده بیش از حد اسپری فلفل دچار سکته قلبی شده و بعد هم فوت کرده است. در نامه کرندی آمده است: «ما دیگر قصد نداریم با نیروهای پلیس جلسه ای داشته باشیم تا با آنها به توافق برسیم. قابل یادآوری ‌است که مردم آمریکا در شهرهای مختلف از جمله در مینه‌سوتا در اعتراض به کشته شدن شهروند سیاه پوست این کشور توسط یک مامور سفید پوست تظاهرات کرده خواهان بازداشت عاملان این جنایت شده اند.» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .