مرغ ۲۷ هزار تومانی برای مصرف‌کننده عادلانه نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان: مرغ ۲۷ هزار تومانی برای مصرف‌کننده عادلانه نیست با گرانی این پروتئین نگران سلامت مصرف کنندگان هستیم طی ۴۰ روز آینده دچار کاهش تولید مرغ خواهیم شد باید مرغ‌های منجمد را برای تنظیم بازار عرضه کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حسین ایراندوست در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص دلایل افزایش قیمت مرغ، اظهار کرد: باید توجه داشت که مشکل گرانی مرغ تنها مربوط به اصفهان نیست و کشوری است.

وی با بیان اینکه با خنک شدن هوا میزان مصرف مواد پروتئینی همچون مرغ و تخم مرغ افزایش می یابد، تصریح کرد: شاید به دلیل ارزان بودن مرغ و قیمت بالای گوشت قرمز، تقاضای مردم برای خرید مرغ افزایش پیدا کرده است، با این وجود اکنون در تولید مرغ مشکلی وجود ندارد. به گفته معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، در حال حاضر سهم تحویل نهاده ها با نرخ ارز آزاد برای مرغداری ها محدودتر شده است و به نظر می رسد در فرایند تولید و پرورش مرغ خدشه ای ایجاد نشده است.

وی درباره صادرات مرغ نیز، گفت: در حال حاضر میزان مرغ صادر شده از کشور عدد قابل توجهی نیست و از دو هفته گذشته طی نامه ای، صادرات مرغ ممنوع شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گرانی گوشتمرغ وگاووگوسفندولبنیات درکشوران است که ریشه اصلی تولیدراباعدم واگذاری زمین واب به مردم،که خودمعلول جهل مرکب کارشناسی کشوردراین خصوص است،خودداری شده است وموادموردنیازدام وطیوررابافروش نفت ازخارج واردمیکردندکه باتوجه به مسایل تحریم انهاواردنمیشودوموجب کاهش تولید وگرانی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«مواد شوینده» ۴۰ درصد و گوشت ۲۴ هزار تومان گران شده استاگر تمام اجناس با تناسبی خاص افزایش قیمت پیدا کنند فقط یک معنا می دهد و آن سقوط ارزش پول ملی است، گرانی یک کالا زمانی معنا دارد که یک کالا افزایش قیمت داشته باشد در صورتی که دیگر کالاها قیمت گذشته را داشته باشند می گویند مثلا برق گران شده، الان گرانی کالاها نیست سقوط ریال است.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 229 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 313 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان از مرز 10 هزار و 700 نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در فرانسه رکورد شکست؛ ثبت 45 هزار و 422 مورد جدید ابتلا طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »