مرغ به مرز 19 هزار تومان رسید- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

مرغ به مرز ۱۹ هزار تومان رسید قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ ۱۶ تا ۱۹ هزار تومان شد این درحالی است که تا هفته گذشته هر کیلوگرم از این محصول ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان به فروش می‌رسید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

قیمت هر کیلوگرم مرغ بعد از ماه ها حرکت در مسیر تعادل دوباره پرکشیده است به طوری که هر کیلوگرم از این محصول 15 تا 17 هزار تومان به فرش می رسد درحالی که قیمت این محصول تا هفته گذشته 12 تا 13 هزار تومان بود.

قیمت این محصول در سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات 124، وزارت صنعت، معدن و تجارت 12 هزار و 900 تومان اعلام شده است.هر کیلوگرم از این محصول در فروشگاهی در خیابان میرزای شیرازی 16 هزار تومان، نارمک 15 هزار و 500 تومان تا 16 هزار تومان و در خیابان خورشید در دروازه شمیران که بورس مرغ فروشان است 17 هزار و 900 تومان به فروش می رسد.

بر اساس قیمت مصوب مرغ اعلام در سامانه 124 وزارت صنعت در حال حاضر هر کیلوگرم مرغ بر اساس گزارش میدانی خبرنگار

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🎥 قیمت مرغ ۱۵هزار تومان سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صمت: قیمت جدید مرغ گرم آماده پخت در ستاد تنظیم بازار، ۱۵ هزار تومان به اضافه ۵ درصد کمتر یا بیشتر به اختیار استانداران تعیین شد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سکه ۳۵۰ هزار تومان گران شد/ حرکت قیمت به سمت کانال ۹ میلیون توماننایب رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح جدید ۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش ۳۵۰ هزار تومانی داشته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود ۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی جدید به بورس در فصل بهارتهران- ایرنا- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: حجم ورود نقدینگی به بورس در سال ۹۸ حدود ۳۰‌ هزار میلیارد تومان بود، این در حالی است که در سه ماه ابتدایی سال جاری میزان ورود پول به ۵۰ هزار میلیارد تومان رسید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نرخ دلار از ۲۰ هزار تومان نیز گذشتقیمت هر دلار آمریکا در معاملات روز دوشنبه(۲ تیر ۱۳۹۹) بازار ارز ایران از مرز ۲۰ هزار تومان رفت و به بالاترین حد تاریخی خود رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قیمت دلار در ایران از مرز بیست هزار تومان گذشتبر اساس گزارش‌ها از ایران قیمت دلار در این کشور از مرز 'بیست هزار تومان' فراتر رفته است و دلار در صرافی‌ها و صرافی‌های آنلاین امروز بالای بیست هزار تومان معامله می‌شود. در روزهای گذشته گزارش می‌شد که نرخ دلار به آستانه بیست هزار تومان رسیده یا چند ساعتی بیشتر از این میزان شده است. دولت و بانک مرکزی ایران با اینکه به افرایش قیمت ارز اذعان دارند اما آن را تا این حد نمی‌دانند و حسن روحانی، رئیس جمهور، دلیل آن را نه اقتصادی بلکه 'تحرکات و عملیات روانی' دانسته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خیز دلار به سمت کانال ۲۰ هزار تومان و وعده جدید همتی | DW | 23.06.2020قیمت دلار در بازار آزاد همچنان رو به افزایش است اما رئیس کل بانک مرکزی نوسان‌های بازار ارز را موقتی می‌خواند. همتی می‌گوید یکی از علت‌های این وضعیت عدم بازگشت بخشی از ارز صادرات است که باید تا آخر تیرماه بازگردد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

باز هم سقوط ارزش پول ملی ایران؛ هر دلار به ۲۰ هزار ۴۸۰ تومان رسید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »