مرز میرجاوه از امروز به طور کامل باز شد

30/03/1399 11:26 ق.ظ

سخنگوی گمرک: از صبح امروز (۳۰ خرداد) با پذیرش ۴۵ کامیون محموله صادراتی ایران از سوی پاکستان، محدودیت‌های تردد کالای تجاری از این مرز برداشته شد

به گزارش ایسنا، سیدروح‌اله لطیفی اظهار کرد: پیش از این مرزهای تجاری دو کشور، پس از توقف چند ماهه، سه روز در هفته (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) به صورت محدود بازگشایی شده بود ولی با تصمیم جدید دولت پاکستان، از امروز محدودیت سه روز در هفته را در این مرز نخواهیم داشت و این مرز در تمام روزهای هفته پذیرای کامیون‌های حامل کالاهای تجاری دو کشور است.

وی ابراز امیدواری کرد با برداشتن محدودیت‌های روزهای فعالیت، محدودیتی در تعداد کامیون‌ها، در تردد از مرز وجود نداشته باشد. یادآور می‌شود؛ گمرک"میرجاوه" استان سیستان و بلوچستان در کنار گمرک"تفتان" ایالت بلوچستان پاکستان واقع شده است و مسیر اصلی تبادلات تجاری جاده ای دو کشور به شمار می آید.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

مارین لوپن از شرکت در مراسم جنگ جهانی دوم باز ماند و از مقامات شاکی شدخانم لوپن می‌گوید قصد دارد علیه پلیس جزیره به دلیل تغییر برنامه بزرگداشت هشتادمین سالگرد دعوت شارل دوگل از فرانسوی‌ها برای مقاومت در مقابل نیروهای آلمان نازی اقدام قانونی کند.

تعداد مبتلایان کرونا در ایران به مرز 200 هزار نفر نزدیک شد

شمار مبتلایان به کرونا در هند به مرز 367 هزار نفر نزدیک شد

عبور شمار قربانیان کرونا در کشور از مرز ۹۰۰۰ تن / ۵ استان همچنان در وضعیت قرمزسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۵۹۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۹۲۷۲ نفر رسیده است

شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 8.5 میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 8.5 میلیون نفر گذشت

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • حسین پیرحیاتی | DW | 19.06.2020حسین پیرحیاتی، یکی از خوانندگان جوان موسیقی سنتی ساکن ایران مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'تو بمان' با شعری از امیر هوشنگ ابتهاج، آهنگسازی کوشا وحدتی و تنظیم ماهان فرزاد را برایتان انتخاب کرده‌ایم.