مردگانی که از خاک برمی‌خیزند+تصاویر

18/12/2019 01:46:00 ب.ظ

مردگانی که از خاک برمی‌خیزند+تصاویر

عکس, گزارش تصویری

مردگانی که از خاک برمی‌خیزند +تصاویر

مردگانی از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند؛ این قصه نمایشی به اسم « فراکتال » است که گزارش تصویری آن را می‌توانید ببینید.

فراکتال» است که گزارش تصویری آن را که توسط «سهند اینانلو» تهیه شده، می‌توانید در ادامه ببینید.«فراکتال» نمایشی به به کارگردانی و طراحیمهدی سقاو مجری طرحی آرش فصیح است که این روزها در کارگاه دکور بنیاد رودکی با بازی مژده قربانی، آرزو صیدافکن، امیر بابا، شادی شیرمردی، پوریا خوش‌بین و کیا ثلاثی روی صحنه رفته است.

نمایشی که داستان مردگانی است که از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند، آنها «برانژه» را که تنها فرد زنده خانه متروک است را نیز به مردن دعوت می‌کنند.نمایش «فراکتال» با مضمون اجتماعی ساختاری است که هر جزء با کل آن همانند است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

مردی که می‌خواست با ظاهر زنانه برای مادرش گواهینامه بگیرد بازداشت شدبرخی از افراد حاضر در محل آزمون به روزنامه فولیا گفته‌اند که او در نهایت هم نمی‌توانست گواهینامه بگیرد، چون در پارک کردن مشکل داشت. عجب کسخلی بوده این 😊😄 من بودم بهش گواهینامه میدادم

بلایای تمام نشدنی خوزستان ؛ این بار فاضلاب/ مسئولانی که تدبیر ندارندخوزستان دوباره بر سر زبان‌ها افتاد؛ گویا قرار نیست بخت شوم حوادث دست از سر مردم این استان بردارد. چند روز است شهرهای خوزستان از جمله اهواز به دلیل بارندگی‌ها غرق در آب و فاضلاب است. همین چند مدت پیش بود که دوکودک 2 و 4 ساله سیاحی از توابع این شهر در کانال روباز منطقه سقوط می‌کنند و جان خود را از دست می دهند، کودکانی که به گفته مسئولان ، سرمایه‌های این مملکت‌اند...

نیم میلیون هزینه برپایی یک یلدای ساده/ سفره‌هایی که برای مردم گران تمام می شود/ یک مسئول: افزایش فیمت نداریمچند روز بیشتر نمانده به آخرین روزهای آذر، ماه آخر پاییز. ماهی که روزهایش کوتاه‌ترین روزهای سال است و آخرین شب‌لش، طبق رسومات و آئین کهن فرهنگی، میعادگاه دورهمی‌های خانوادگی و محافل صمیمی. شبی بنام یلدا...

خواهان استعفای رهبر جمهوری اسلامی شدند اما کارشان به دادگاه انقلاب کشیدمحمدحسین آقاسی، وکیل شماری از فعالان سیاسی و مدنی که از بیستم مرداد در مشهد بازداشت شدند، خبر داد که

پلیس آرژانتین هویت عاملان قتل یک گردشگر بریتانیایی را شناسایی کردگردشگر ۵۰ سالۀ بریتانیایی که متیو گیبارد نام داشت، شنبۀ گذشته در جریان سرقت مسلحانه‌ای که مقابل یکی از هتل‌های لوکس شهر بوینس آیرس روی داد، به ضرب گلوله کشته شد.

استیضاح ترامپ از نگاه مردم؛ ۵۰ درصد رای‌دهندگان موافق برکناریترامپ | میزان رضایت‌مندی مردم از رئیس جمهوری آمریکا با اندکی پیشرفت در مقایسه با قبل به ۴۵ درصد در مقابل ۵۳ درصد رسید. این رقم در نظرسنجی مهر ماه، ۴۲ درصد در مقابل ۵۷ درصد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مردگانی از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند؛ این قصه نمایشی به اسم « فراکتال » است که گزارش تصویری آن را که توسط « سهند اینانلو » تهیه شده، می‌توانید در ادامه ببینید..به گزارش خبرنگار ایلنا، بار دیگر شهرستان اهواز دچار آبگرفتگی شد و هفته گذشته مردم شاهد سقوط تعدادی خودروی سبک و سنگین به داخل چاله‌هایی بودند که به دلیل نشست زمین ایجاد شده بود.به گزارش ایلنا، یلدا که مثل نوروز، از جمله آئین‌های با هم بودن خانواده‌هاست، در راه است و البته گاه فرصت‌های این چنینی برای خانواده‌ها نگرانی‌هایی را هم ایجاد می‌کند.

«فراکتال» نمایشی به به کارگردانی و طراحی مهدی سقا و مجری طرحی آرش فصیح است که این روزها در کارگاه دکور بنیاد رودکی با بازی مژده قربانی، آرزو صیدافکن، امیر بابا، شادی شیرمردی، پوریا خوش‌بین و کیا ثلاثی روی صحنه رفته است. نمایشی که داستان مردگانی است که از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند، آنها «برانژه» را که تنها فرد زنده خانه متروک است را نیز به مردن دعوت می‌کنند . نمایش «فراکتال» با مضمون اجتماعی ساختاری است که هر جزء با کل آن همانند است. من یکی از اهالی 30 هزار نفری کوی صیاحی هستم که متاسفانه از کوچکترین امکانات رفاهی و بهداشتی برخوردار نیست. نوازندگان این نمایش عبارتند از: بابک میردادیان (ترومپت و توبا)، افشار حشمتیان (ترومبون)، فرشاد شیخی (هورن) رهام ایرانخواه (کلارینت)، علیرضا مهدی‌زاده (ساکسیفون)، سیاوش عبدی (سازهای کوبه‌ای شرقی)، فرهاد میرمحمدصادقی (گیتار)، نیما فاتحی (پیانو) و نگین آقامحمدی، آناهیتا رحمانیان، مریم افراز، نوید توحیدی، علی‌اصغر مومن ثانی، نیما فاتحی (گروه کُر). «فراکتال» آذر و دی ساعت ۱۹:۳۰ در کارگاه دکور تالار حافظ روی صحنه می‌رود و بلیت‌های آن در سامانه ایران نمایش به آدرس irannamayesh. دو میوه‌ای که یکی میوه فصل است و دیگری میوه‌ تابستان.

com به فروش می‌رسد. وی گفت: تاکنون 2 تا بچه خردسال در داخل این کانال‌ها سقوط کرده و کشته شدند و هیچ ارگانی تا امروز مسئولیت این اتفاقات ناگوار را نپذیرفته است. عکس: سهند اینانلو .