مردم با گرم شدن هوا کرونا را دست کم نگیرند!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی علوم پزشکی گیلان: *همچنان روزانه موارد جدید بستری مبتلایان به کرونا را داریم *صدها نفر از هم استانی‌های ما در بیمارستان‌های سراسر استان بعلت عفونت‌های حاد تنفسی بستری هستند *مردم با گرم شدن هوا کرونا را دست کم نگیرند! *کماکان این اپیدمی وجود دارد

دکتر محمدرضا نقی پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت اپیدمی کرونا در گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر صدها نفر از هم استانی های ما در بیمارستان های سراسر استان به علت عفونت های حاد تنفسی بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، وضعیت فعلی استان را باثبات، اما اپیدمی کرونا را دارای پتانسیل بازگشت دانست و گفت: در مرحله کنترل و مدیریت نسبی بیماری قرار داریم، اما کماکان این اپیدمی وجود دارد لذا کلیه توصیه های بهداشتی درخصوص رعایت حفاظت فردی و فاصله گذاری اجتماعی همچنان برقرار است. وی از رصد شهرهای کرونای صفر طی دو هفته خبر داد و اضافه کرد: از نیمه ماه مبارک رمضان شهرهایی که طی دو هفته مورد جدید ابتلا به کرونا نداشته باشند از فعالیت های بیشتری برخوردار خواهند شد، اما در حال حاضر هیچ شهری رصد نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتشار آمار واقعی قربانیان کرونا مردم بریتانیا را غافلگیر کرد | DW | 30.04.2020آماری که تا کنون دولت بریتانیا در ارتباط با شمار قربانیان کرونا منتشر کرده بود تنها محدود به کسانی می‌شد که در بیمارستان‌های این کشور جان خود را از دست داده بودند. شمار قربانیان ثبت شده کرونا در بریتانیا عملا پنج هزار نفر نازل‌تر از آمار واقعی بود. خیلی جالبه! در انگلیس علنا دروغ بزرگی گفته شده: آمار فوتی های کرونا را ۵ هزار نفر کمتر از آمار واقعی جانباختگان اعلام کردند! حالا پس از آشکار شدن، توجیهات برای ماست مالی کردن توسط ماله کش ها شروع شده: یورونیوز، BBC, DW و ... فکرش را بکنید اگه این اتفاقات در ایران می افتاد ...! هر کشوری حتی پیشرفته و تا حد زیادی دارای دموکراسی ! هم میتواند براحتی مردم خود وجهان را در خیلی حقایق و مسائل فریب دهد.... حقوق_بشر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قرنطینه در اروپا از ۱۱ هزار مرگ زودرس ناشی از آلودگی هوا پیشگیری کرده استبه اعتقاد محققان فنلاندی پس از اعمال مقررات قرنطینه، هر شهروند اروپایی در طول یک دوره زمانی یک ماهه تا روز ۲۴ آوریل، به طور متوسط ۳۷ درصد کم‌تر از دوره مشابه در وضعیت عادی در معرض گاز دی اکسید نیتروژن قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مردم بریتانیا برای جشن تولد ۱۰۰ سالگی سرهنگ مور سنگ تمام گذاشتندمردم بریتانیا ۱۲۵‌هزار کارت تبریک برای تولد ۱۰۰ سالگی کهنه‌سرباز جنگ جهانی دوم فرستادند. سرهنگ مور امروز ۱۰۰ ساله شد. او توانست برای کمک به سیستم درمان این کشور بیش از ۲۹ میلیون پوند کمک جمع آوری کند. حالا مردم و دولت این کشور برای او سنگ تمام گذاشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مردم بریتانیا برای جشن تولد ۱۰۰ سالگی کاپیتان مور سنگ تمام گذاشتندمردم بریتانیا ۱۲۵‌هزار کارت تبریک برای تولد ۱۰۰ سالگی کهنه‌سرباز جنگ جهانی دوم فرستادند. کاپیتان مور امروز ۱۰۰ ساله شد. او توانست برای کمک به سیستم درمان این کشور بیش از ۲۹ میلیون پوند کمک جمع آوری کند. حالا مردم و دولت این کشور برای او سنگ تمام گذاشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موارد ابتلا به کووید ۱۹ در بین بیماران تحت درمان HIV نادر استعضو کمیته ملی مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با ایلنا: موارد ابتلا به کووید ۱۹ در بین بیماران تحت درمان HIV نادر است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تیتر مصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟🎨 تیتر_مصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »