مرخصی نازنین زاغری از زندان برای دو هفته دیگر تمدید شد | DW | 29.03.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نازنین زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی به علت احتمال شیوع بیماری کرونا موقتا از زندان اوین مرخص شده بود. دوره مرخصی او ۳۱ مارس به پایان می‌رسید. اکنون گفته می‌شود که مرخصی او تا نیمه آوریل سال جاری تمدید شده است.

خبر تمدید دوره مرخصی نازنین زاغری-رتکلیف توسط همسر او رسانه‌ای شده است. انتشار این خبر باعث کاهش نگرانی خانواده او شده است.

انتشار این خبر گرچه از نگرانی خانواده نازنین زاغری کاسته است، اما مسئولان بریتانیا اعلام کرده‌اند به تلاش خود برای آزادی قطعی نازنین زاغری ادامه خواهند داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

من نمیدونم این عن خانوم کیه همه جا اسمش هست!! فقط هم چون بریتانیاییه! بابا کیر تو آزادی و اسارت و مرخصی نازنین_زاغری ! این چه پخیه دقیقا چیکار کرده ؟ چرا انقد مهمه؟؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا معافیت‌های عراق برای واردات برق از ایران را تمدید کردآمریکا معافیت‌های عراق برای واردات برق از ایران را تمدید کرد وزارت امور خارجه آمریکا معافیت‌های تحریم‌ی عراق برای خرید برق از ایران را تمدید کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کارت تردد برای شاغلان صادر می‌شوداستاندار تهران با اعلام اینکه محدودیت‌های تردد در استان تهران تا دو هفته ادامه دارد، از صدور و توزیع کارت تردد برای شاغلینی که محل کار و سکونتشان متفاوت است، خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دو پویش هنرمندان برای انتشار عمومی آثار هنری در زمان قرنطینه | DW | 27.03.2020گروهی از هنرمندان رشته‌های مختلف هنری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند که در صد روز آتی که قرار است مردم در قرنطینه بمانند به تولید و انتشار عام آثار هنری می‌پردازند. قرار است فعالیت‌های این گروه با هشتگ مشاهنر در فضای مجازی منتشر شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنجمین شورش در زندان‌های ایران طی ده روز؛ اعتراض و درگیری در زندان همدانبعد از زندان‌های خرم‌آباد، الیگودرز، تبریز و سقز، منابع محلی از اعتراض و درگیری در زندان_همدان و فرار شماری از زندانیان خبر دادند. مقام‌های رسمی درگیری و اعتراض در این زندان را تایید کردند و گفتند: «در حال بازگرداندن آرامش به زندان همدان هستند.» این قضیه یک کم مشکوکه. فکر کنم یا هزینه نگه داری‌ رو دیگه ندارن، یا به خاطر مشکلات کروناست. به چند صد هزار زندانی سیاسی مرخصی دادن یا آزادشون کردن، الان هم فرار یه سری زندانی های غیر سیاسی. چطور زندانی ها تا حالا یادشون نبود شورش کنن و فرار کنن؟ بعد یه دفعه همه زندانی های کشور تو زندان های مختلف یهو تصمیم گرفتن با هم فرار کنن؟ مخصوصا دارن زندانی ها رو فراری میدن چون میدونن از پس کرونا بر نمیان و اگه همه زندانی ها به خاطر کرونا بمیرن نظام هیچ رقمه نمیتونه جمعش کنه شایعه و شایعه پراکنی کار همیشگی دشمنان این انقلاب مرگ_بر_اسرائیل مرگ_بر_آمریکا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

محدودیت های تردد تا ۲۱ فروردین اعمال می شودتهران- ایرنا- رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: مدت اجرای محدودیت های تردد برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا فعلا تا ۲۱ فروردین ۹۹ است و در صورت تمدید اعلام می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اوضاع زندان تبریز آرام است/ ترس از آتش‌سوزی باعث ناآرامی شدفرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان تبریز با اشاره به اینکه علت وقوع آتش سوزی در زندان تبریز در دست بررسی است، اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مالی نداشت و اوضاع نیز در زندان تبریز آرام است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »